Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZioMaL

Gracze

ZioMaL last won the day on June 11

ZioMaL had the most liked content!

Community Reputation

408 Wzorowa

2 Followers

About ZioMaL

 • Rank
  ♫♫♫♫
 • Birthday 03/06/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  ZioMaL
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

4069 profile views

 1. ZioMaL

  F1

  A ja się podzielę z screenami z Motosport Manager, który to z sprawą modyfikacji zamienił się w całkiem dobrze odwzorowany menadżer formuły 1 ;). W skrócie o modzie, podmienia na oryginalne teamy razem z odpowiednio pomalowanymi bolidami i kierowcami, dodaje też prawdziwych prezesów, głównych inżynierów oraz mechaników. Nie znalazłem też większych niezgodności odnośnie przepisów. Niestety GMA nie zamienia się w FIA, chociaż prezesem tego tworu jest James Todt, a także tory pozostają bez zmian. Przechodząc do właściwej rozgrywki. Postanowiłem spróbować podnieść Williamsa z kolan. Bo pomimo że w kalendarzu z gry mam 2016 r. To sytuacja na starcie sezonu wygląda podobnie do tej znanej nam niestety z dzisiejszej rzeczywistości. Dalej działa symulacja, więc wszystko się może pozmieniać diametralnie. Generalnie bolid w opłakanym stanie, jednak ku mojemu zaskoczeniu (dzięki kapryśnej pogodzie) wyniki pierwszego GP prezentują się tak: Drugi był suchy Dubaj, jednak zapomniałem zrobić ss'a tego podsumowania. Russell 10, Kubica 13. Ss pokazujący najważniejsze informacje przed 3 zawodami, GP Chin. PS. Pozwoliłem się podpiąć pod ten temat, bo związany z F1, a nie chcę zakładać nowego dla pojedynczych screenów
 2. ZioMaL

  2/10 Ale mnie naszło teraz Moja pierwsza ścigałka.
 3. ZioMaL

  1/10
 4. ZioMaL

  Game on! Summer Sale na Steam. Satandardowo 2 tygodnie fajnych przecen. Okazja do na uzupełnienie biblioteki do 9 lipca.
 5. ZioMaL

  8/10
 6. ZioMaL

  Nad ranem wyruszam z Pragi, kierunek Berlin. A świt dopadł mnie tuż za granicą z Niemcami, co zainspirowało mnie do fotki.
 7. ZioMaL

  Nick: ZioMaL Powód : Wyjaśnione w PW. Dzięki za wszystko.
 8. ZioMaL

  Nick: ZioMaL Okres czasu: 05,06 - 09,06 Powód: Brak czasu.
 9. ZioMaL

  0/10
 10. ZioMaL

  Yyy nope. 2/10 Greetings for @MyNamesNut
 11. ZioMaL

  F1

  Sztuka wyprzedzania: Na granicy błędu, ale przeszło A tu byłem pewny że sędziowie każą mi oddać pozycję, ale jednak nie Ale błędy też się zdarzają Tak to wygląda, jak się zapomni o trudnym zakręcie I sytuacja po pięciu wyścigach:
 12. ZioMaL

  Nastąpiła ostatnio mała zmiana u mnie w domku
 13. ZioMaL

  F1

  Niech nie będzie, że tylko Alley spamuje w tym temacie. Niestety mam drewnianą kartę graficzną i wszystko powyżej 13 wygląda tragicznie na niskich ustawieniach, albo wcale nie działa Dlatego parę screenów właśnie z tej edycji. Witamy w Australii.
 14. ZioMaL

  8/10
×