Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZioMaL

Gracze

Everything posted by ZioMaL

 1. ZioMaL

 2. ZioMaL

  Nick: ZioMaL ID: 5998 Powód: Jednak praca pochłania mnie zbyt mocno i brakuje czasu. Dzięki i pozdrawiam ;) Zwolniony 18:34
 3. ZioMaL

  9/10 Klasa sama w sobie, ale nie wiem czy znajdziesz tutaj koneserów na taką muzykę ;) A u mnie Rod Stewart, który żyje i ma się dobrze. W zeszłym roku wydał nawet płytę, która jest nominowana do Rockowej Płyty roku Antyradia. Jak dla mnie płytka całkiem przyjemna. Niestety na polskim yt nie ma całości, ale ta nutka też jest dobra ;)
 4. ZioMaL

  8/10
 5. ZioMaL

  7/10 Osobiście wolę tego pierwszego Narcosa. Chociaż nutka całkiem spoko.
 6. ZioMaL

  Nie wiem co o tym myśleć, musiał bym się dłużej zastanowić, ale na pewno >5/10 A tutaj jeden z moich ulubionych polskich artystów, co ciekawe, nie był kiedyś moim faworytem, jednak każdy następny album jest dojrzalszy od poprzedniego. A I mnie z wiekiem się trochę gust zmienił.
 7. ZioMaL

  7/10 Całkiem całkiem
 8. ZioMaL

  Szukam kogoś, kto zrobił by dla mnie skina do zestawu, nic skomplikowanego, jednak dla mnie to czarna magia jest
 9. Nick: ZioMaL Powód: Pracę i studia ciężko pogodzić z regularną grą, zostawię miejsce komuś bardziej aktywnemu. Dzięki za świetną zabawę. Może kiedyś wrócę. Serwus ;) //Zwolniony o godzinie 18:43 bez kary score, powodzenia w życiu i do zobaczenia
 10. ZioMaL

  2/10
 11. ZioMaL

  O, a to mi się podoba. 8/10
 12. ZioMaL

  Wrzuciłeś całą listę, ocena do pierwszego: 4/10 Jak generalnie nie przepadam za rapem i nie ulegam hype'owi na "Poland strong, wielka husaria itp." To ta piosenka jakoś nie pozwala mi przejść obok niej obojętnie. A trafiłem na nią nie inaczej, jak grająć w WoT'a ;)
 13. ZioMaL

  To moją służbową furmankę pokaże. A tu z młodszymi braćmi.
 14. ZioMaL

  Takie tam z trasy:
 15. ZioMaL

  F1

  Chwilowo sprzęt mi nie pozwala grać w ostatnie edycje, dozbieram na kartę to pośmigam. Jednak na dysku znalazłem screeny z 13 ;) Pierwszy trening podczas pierwszego sezony w barwach Maarussia F1 Team
 16. ZioMaL

  A wczoraj, w GTA Online była już zima ;)
 17. Dziewczyna tworzy trailery produkcji, montując z niej ujęcia. Każdy trailer jest w innym stylu. Zobaczcie sami na przykładzie Wielkiej 6. Moim faworytem jest wersja a'la Marvel.

   

 18. ZioMaL

  Moja własna
 19. ZioMaL

  Tramwajarz ze śląska, ogółem spoko typek.
 20. ZioMaL

  Fajne to ;) 8/10
 21. ZioMaL

  5/10
 22. ZioMaL

  A znalazłem ss-a na dysku ;) Pozdrowam cieplutko @Vaniliovsky ;)
 23. ZioMaL

  Orły dwa
 24. ZioMaL

  Znalazłem grupę ludzi. Ludzie jak to ludzie, zapewne pracownicy pobliskiej firmy. Jednak moją uwagę zwróciła dwójka przy dziwnej antenie. Czy to ważne? Edit: Nevermind, nie wożę towarów i nie ogarnąłem tego eventu. Można usunąć jakby co ;)
×