Damian_DAF

Truckers

Community Reputation

0 Neutralna

About Damian_DAF

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 06/23/1993

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  DamianDAF
 1. Wszystkiego najlepszego :)

 2. Najlepszego. : )

 3. Damian_DAF

  Wiek: 18 lat Czystość konta: Opisze wszystko niżej. Dobra opinia graczy i administratorów na serwerze: Myślę, że odkąd wróciłem bardzo dobra. Perfekcyjna znajomość mapy: Byłem w Pomocy Drogowej, więc mapę znam. Perfekcyjna umiejętność jazdy: W Pomocy Drogowej przechodziłem szereg testów z umiejętności jazdy i miałem max. Zaangażowanie w powierzonej pracy: Na pewno nikogo nie zawiodę. Rzetelność i szczerość: Szczery aż za bardzo. ;) Kreatywność i sumienność: Sumienny jak najbardziej, ale kreatywność... Sam nie umiem ocenić. Umiejętność rozwiązywania problemów: Zawsze sobie poradzę. Znajomość języka obcego: J angielski i rosyjski. Mile widziane doświadczenie w tej pracy: Niestety brak, ale szybko się uczę, a po drugie wiem o co w niej chodzi. ;) Mile widziane - niekoniecznie - prawdziwe zainteresowanie ratownictwem w realnym życiu: Jeżeli mam być szczery jak wyżej napisałem i pisać prawdę w podaniu, a nie tylko po to, aby się dostać... Nie interesuję się w ogóle w realnym życiu ratownictwem. Dokumenty: Życiorys: Imię: Damian Nick z gry: DamianDAF Wiek: 18 Gadu gadu: 1414872 Wcześniejsze prace: Pomoc Drogowa, Policja (szef), Euro Transit, własna firma DAM-Trans Score: Nie gram dla score. Aktualnie mam ok. 20, ponieważ było zerowane, lecz jeszcze nie odebrałem wypłaty za służbę w PD, więc będę miał ok. 220. Staż na serwerze: Ok. 2 lat. List motywacyjny: Jakieś 2 lata temu zacząłem grać na PTS. Byłem m.in. w starej i już upadłej firmie ET (Euro Transit). Potem awansowałem do policji, a po kilku miesiącach na szefa policji. Grało mi się dobrze. Jednak musiało mi coś odbić i dostałem bana. Po tym wszystkim odszedłem na TW i równocześnie byłem jego "założycielem". Miałem oczywiście tam admina. Nie grałem tam długo, kilka miesięcy. Również tam istniała firma DAM-Trans. Tak się stało, że zaniedbałem SAMP. Straciłem admina i od marca tego roku nie grałem na żadnym serwerze. Jakoś brak chęci. Teraz jednak mam wenę znów na grę i zaczynam od nowa. W Pogotowiu chcę pracować, ponieważ ciekawi mnie ta praca na serwerze i chciałbym pomagać innym. ;) WYBÓR: pogotowie Odmowa.
 4. Damian_DAF

  Mój nick to: DamianDAF Zwalniam się z powodu: Koniec kontraktu. W weekend po proszę jeszcze o wypłatę, za 4 tygodnie służby.
 5. Damian_DAF

  Ja, DamianDAF, zapoznałem się z regulaminem wewnątrz-firmowym i akceptuję go. 02-01-2011.
 6. Damian_DAF

  Nick: DamianDAF Wiek: 17 Score: 126 i ciągle rośnie ;) Staż na serwerze: 2 lata Poprzednie firmy/frakcje wraz ze stażem w nich: Upadła ET (nie pamiętam nazwy), policja (byłem tam też szefem swego czasu), oraz PD i własna firma na innym serwerze. ;) Znajomość mapy w skali 1-10: 10 Dlaczego chcesz dołączyć do PD: Ponieważ byłem w tej frakcji na innym serwerze i bardzo lubiłem tą pracę. :) Chciałbym dalej pracować w tej frakcji na waszym serwerze. ;) Coś o sobie: Jakieś 2 lata temu zacząłem grać na PTS. Byłem m.in. w starej i już upadłej firmie ET (nie pamiętam już całej nazwy). Potem awansowałem do policji, a po kilku miesiącach na szefa policji. Grało mi się dobrze. Jednak musiało mi coś odbić i dostałem bana. Po tym wszystkim odszedłem na TW i równocześnie byłem jego "założycielem". Miałem oczywiście tam admina. Nie grałem tam długo, kilka miesięcy. Również tam istniała firma DAM-Trans. Tak się stało, że zaniedbałem SAMP. Straciłem admina i od marca tego roku nie grałem na żadnym serwerze. Jakoś brak chęci. Teraz jednak mam wenę znów na grę i zaczynam od nowa. ;)
 7. Damian_DAF

  Nie było mnie dłuższy czas, stałem przy pojeździe, a nie siedziałem, aby nie wypalało mi paliwa. ;) Tłumaczyłem, ale policjant twierdził, że może mnie kontrolować w każdym przypadku (byłem szefem policji i też wiem coś o tym ;) ) Przyszedłem i patrze obok mnie radiowóz. No ale trudno stało się. Dzięki za wyjaśnienie i proszę o zamknięcie tematu. ;)
 8. Damian_DAF

  No dobrze, ale nie uważasz, że to trochę bez sensu? Bo tak na prawdę nie masz wyboru... Powinno być tak, że jak idziesz do paki to nic nie dostajesz, bo nie przyjmujesz...
 9. Damian_DAF

  Witam. Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc zamieszczę go tu. Nie jest to żadna skarga czy coś w tym rodzaju, tylko po prostu pytanie. Dziś dostałem mandat za przeładowanie - oczywiście zgadzam się z tym i nie mam nic przeciwko. Tylko jedno mnie zastanawia. Postanowiłem nie przyjąć go, ponieważ policjant mnie kontrolował kiedy akurat nie było mnie przy komputerze. Rozmawialiśmy i mandat musi być nawet wtedy, gdy nie jechałem. O ile mi wiadomo to nie można kontrolować pojazdu, który się nie porusza, ale już mniejsza z tym. Postanowiłem nie przyjąć mandatu tylko iść do paki na 25 min. To czemu policjant dał mi i tak 5 pkt.? Przecież, gdy nie przyjmuje mandatu to idę do paki i nie dostaje nic, albo przyjmuje i dostaje wszystko. Proszę o odpowiedź.
 10. Damian_DAF

  Proszę o usunięcie posta.