Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

inspektor

Moderatorzy

Ostatnia wygrana inspektor w dniu 17 Marzec

Użytkownicy przyznają inspektor punkty reputacji!

Reputacja

6 422 Doskonała

10 obserwujących

O inspektor

 • Tytuł
  Dyktator
 • Urodziny 1994.09.25

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  Wybranym podaje

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

41 693 wyświetleń profilu

 1. inspektor

  Pogadaliście sobie. Wyjaśniliście. Ja zamykam. Nie ma zwrotu majątku w tej sytuacji.
 2. inspektor

  To ja rzucę kamieniem jako pierwszy Rozsądna wypowiedź, mam nadzieję, że zamknie ona usta tym wielce wzburzonym napom. Lioff miał rację pisząc ogólnie, że wykorzystywanie takich luk/bugów to nie oszukiwanie adminów(bo co nas to obchodzi, skoro my mamy wszystko), tylko oszukiwanie całej społeczności, tych którzy uczciwie trudzą się by coś zdobyć. Wyrażenie skruchy zawsze łagodzi wymiar kary. My jako admini potrafimy szybko zmienić decyzję jeżeli ktoś przedstawi lepsze argumenty i będzie miał rację - dlatego Stalion dalej pozostaje szefem i ufamy, że teraz już bez problemów większych firma dalej będzie funkcjonować. Jako pracownicy powinniście pomagać szefowi swoim dobrym zachowaniem i uczciwą pracą, a nie robić zadymy.
 3. inspektor

  Administracja nie zgodziła się na ub dla Ciebie.
 4. inspektor

  Skład administracji opuszcza @Cudak Do oficjalnych informacji dołączam o dostaniu się odwalacza i trolla @Liq do składu.
 5. inspektor

  Administracja podjęła decyzje o zdjęciu bana dla Ciebie.
 6. inspektor

  Służby poinformowane.
 7. inspektor

  Odwalacz pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Dzięki. Tymczasowo zarząd nad PTS Klubem będzie pełnił @Lemon.
 8. inspektor

  @ReD i @Lemon. przeszli pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną i zostają moderatorami serwera oraz od razu otrzymują przydział do Ministerstwa Firm.
 9. inspektor

  Jak tylko uzupełnię skład administracji, to sprawa Twojego unbana zostanie omówiona przez cały skład.
 10. inspektor

  Ub
 11. inspektor

  Ub
 12. inspektor

  Mimo Twojej sklerozy, jestem bardzo ciekaw co takiego wtedy się wydarzyło, że otrzymałeś bana.
 13. inspektor

  Co prawda, ten łysy dziad liq, nie przeszedł jeszcze rozmowy ale trzeba ogłosić powołania następnych kandydatów. @ReD i @Lemon. - to czas szansy dla was. Jeżeli rozmowa przebiegnie pomyślnie, to Red zrzeknie się szefowania firmie i uda się do zarządu firmy. Staram się dawać szansę tym, którzy może nigdy by tej szansy nie dostali. Uważam, że ekipa administracji potrzebuje świeżego powiewu i nowych pomysłów graczy z różnym doświadczeniem. No i w ostatnim czasie pożegnaliśmy jednego z administratorów. Człowiek, który na swój wyjątkowy i specyficzny sposób wspierał serwer. Dziękuje @MjolnirThor za Twój wkład i pracę.
 14. inspektor

  Szprej wam działa już. Pozdro.
 15. inspektor

  Na rozmowę zapraszam jednego z najlepszych budowniczych w ME @Liq. Jeżeli dobrze pójdzie, to przyczyni się do znacznej przebudowy mapy na naszym serwerze. Myślę, że jesteśmy gotowi przyjąć jeszcze jedną osobę ale tym razem będę celował na kogoś z firmy, kto dobrze odnajduje się w tej rzeczywistości pracy lub zarządzania firmą.
×