Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

inspektor

Moderatorzy

Zawartość dodana przez inspektor

 1. inspektor

  Dziś o godzinie 02:14 nasze szeregi opuścił Mck. Dziękuje mu za ten czas, przez który pełnił funkcję administratora, za wkład w rozwój serwera oraz miłą współprace :) W związku z powyższą sytuacją, zostanie powołany nowy administrator i moderator serwera(informacje wkrótce)
 2. inspektor

  Skład administracji opuszcza @Cudak Do oficjalnych informacji dołączam o dostaniu się odwalacza i trolla @Liq do składu.
 3. inspektor

  Administracja podjęła decyzje o zdjęciu bana dla Ciebie.
 4. Nie będę się rozwodzić ale raczej sprawą pilną jest by przeprowadzić audyt w tymże ministerstwie. Poza sprawdzeniem obecnego stanu wszelkich zasad/regulaminów/cenników należy też pochylić się nad utworzeniem nowych koncepcji by to wszystko co związane z firmami było przejrzyste, proste i sprawiało radość. Dlatego na początku powołuje 2 komisje robocze, które będą działały oddzielnie od siebie. Być może będzie potrzeba, to utworzy się dodatkową. Skład Komisji Firm Lider: @Lemon. ViceLider: (Wakat, wybory w dniu 6 marca) Członkowie: @Maksymo, @DarXe, @Petron, @ReD, @Revzik*, @Gondi, @Masiej, @MichaS, @Stalion, @Wersjon, @Lampard, @Lobus, @Om_Ega, @CryKush, @KamekFH, @KonDziqq, @MichaelMSC Proszę tych wymienionych o potwierdzenie wzięcia udziału w pracach nad reformą Ministerstwa Firm(na pw lub discordzie). Jeżeli ktoś odmówi albo nie zgłosi się, to zostanie wyznaczona inna osoba w jego miejsce. Do zadań komisji należy: Weryfikacja obecnych zastosowań/zasad/ustaleń/regulaminów/kar/itp. Wskazanie na to, co wymaga poprawy/zmiany/anulowania/itp. Wypracowanie nowych koncepcji odnośnie funkcjonowania Ministerstwa Firm oraz samych firm. Odpowiedź na pytania zadane przeze mnie. Liderzy będą przedstawiać mi wnioski z prac komisji. Powodzenia, czas jest krótki.
 5. inspektor

  Służby poinformowane.
 6. inspektor

  Odwalacz pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Dzięki. Tymczasowo zarząd nad PTS Klubem będzie pełnił @Lemon.
 7. inspektor

  @ReD i @Lemon. przeszli pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną i zostają moderatorami serwera oraz od razu otrzymują przydział do Ministerstwa Firm.
 8. inspektor

  Jak tylko uzupełnię skład administracji, to sprawa Twojego unbana zostanie omówiona przez cały skład.
 9. inspektor

  Ub
 10. inspektor

  Ub
 11. inspektor

  Pragnę poinformować, że został złożony wniosek do ministerstwa firm o restrukturyzację firmy. Wiąże się to z zapowiadanym pogrzebem obecnej firmy by zamknąć jej sprawę raz na zawsze. Na jej gruzach wyrośnie nowa firma, która poza zadaniami podstawowymi każdej firmy, będzie również aspirowała do wyższych celów. Więcej informacji będzie podawane wraz z rozwojem i biegiem czasu. Dyktator firmy inspektor
 12. inspektor

  Mimo Twojej sklerozy, jestem bardzo ciekaw co takiego wtedy się wydarzyło, że otrzymałeś bana.
 13. inspektor

  Co prawda, ten łysy dziad liq, nie przeszedł jeszcze rozmowy ale trzeba ogłosić powołania następnych kandydatów. @ReD i @Lemon. - to czas szansy dla was. Jeżeli rozmowa przebiegnie pomyślnie, to Red zrzeknie się szefowania firmie i uda się do zarządu firmy. Staram się dawać szansę tym, którzy może nigdy by tej szansy nie dostali. Uważam, że ekipa administracji potrzebuje świeżego powiewu i nowych pomysłów graczy z różnym doświadczeniem. No i w ostatnim czasie pożegnaliśmy jednego z administratorów. Człowiek, który na swój wyjątkowy i specyficzny sposób wspierał serwer. Dziękuje @MjolnirThor za Twój wkład i pracę.
 14. inspektor

  Szprej wam działa już. Pozdro.
 15. inspektor

  Na rozmowę zapraszam jednego z najlepszych budowniczych w ME @Liq. Jeżeli dobrze pójdzie, to przyczyni się do znacznej przebudowy mapy na naszym serwerze. Myślę, że jesteśmy gotowi przyjąć jeszcze jedną osobę ale tym razem będę celował na kogoś z firmy, kto dobrze odnajduje się w tej rzeczywistości pracy lub zarządzania firmą.
 16. inspektor

  A ta siatka, to nie jest dodana?
 17. inspektor

  Pogotowie jako pierwsza grupa na serwerze zostaje dotknięta efektem pracy naszego nowego skryptera. Od dziś medyk nie może leczyć samego siebie - trochę realizmu. Dobrej pracy
 18. inspektor

  @NaimadSh otrzymał trudne zadanie wskrzeszenia ministerstwa propagandy, którego celem jest dbanie o dobry wizerunek serwera i ułatwienie nowym graczom odnalezienie się na serwerze. @Volff i @Maksymo dostają pełny dostęp do panelu. @Avenged zostaje przeniesiony z funkcji moderatora serwera na moderatora forum - w celu dalszego zajmowania się tłumaczeniami. W związku z tym, jedno miejsce w administracji się zwalnia. Czas zacząć wyścig o posadę moderatora serwera
 19. inspektor

  Spraw ub nie załatwia się drogą prywatną ;) Proszę @Angel o decyzje i przeniesienie tematu.
 20. inspektor

  Może pierw coś zrób, a nie karmisz nas ładnymi słówkami?
 21. inspektor

  W jaki sposób chcesz nas przekonać do tego, że się poprawiłeś i zrozumiałeś błędy, które popełniłeś? Co serwer zyska dzięki Twojej osobie? Może więcej straci, bo lubisz mącić, wyzywać czy prowokować? Tak wiele pytań się rodzi, a tak mało odpowiedzi nadchodzi.
 22. inspektor

  Twój serial nie znajduje się na liście banów. Może inny masz?
 23. inspektor

  No dobrze. Odpokutowałeś swoje winy.
 24. inspektor

  Ku uciesze ludu, @NaimadSh przeszedł pozytywnie przez długą i trudną rozmowę kwalifikacyjną. Obiecał, że będzie dobry i swoje dobre serduszko bardziej uzewnętrzni
 25. inspektor

  Przybliż proszę, co takiego robiłeś, że na tego bana zapracowałeś?
×