Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xr95

Truckerzy

Xr95 last won the day on December 6 2019

Xr95 had the most liked content!

Community Reputation

381 Dobra

3 Followers

About Xr95

 • Rank
  Pomoc Drogowa
 • Birthday 11/28/1995

Contact

 • Steam
  ikser95
 • Gadu-Gadu
  23176858

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Xr95
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

14416 profile views
 1. Xr95

  Osobiście nie robię jakich wielkich zapasów chyba, że jestem zmuszony przez ludzi, którzy na potęgę wszystko wykupują. Podjąłem się pracy w fundacji, gdzie dostarczamy żywność i środki dezynfekujące do osób starszych i tych w kwarantannie. W tym miejscu apeluje do Was byście nie zostawiali starszych ludzi czy to własnych dziadków czy to sąsiadów samych sobie. Do naszej fundacji dzwoni sporo starszych ludzi, którzy nie mogą wyjść z domu i zrobić sobie zakupów, więc warto im pomóc i popytać czy nie potrzebują czegoś ze sklepu.
 2. Xr95

  PTS co roku? hmm
 3. Najlepszego eXoR1995 <3

 4. Jak co roku przypominam wyciągnijcie kanapki z plecaków na zakończenie szkoły.

  1. Panzer

   Panzer

   A no tak, kanapki

 5. Xr95

  Odblokuje Cie xCore lub Rambo.
 6. Xr95

  Zgłoś się na serwerze do mnie.
 7. Xr95

  No w bazie nie znaleziono bana na Twoje IP/Nick. Podaj może ID to jeszcze spróbuje.
 8. Xr95

  Czasami w pracy motorniczego zdarzają się bardzo nieprzyjemne sytuację. Poniżej historia z dnia wczorajszego. Samochód prowadziła młoda dziewczyna, która stwierdziła, że nie widziała tramwaju pomimo oznakowania i dobrej widoczności. Policja na miejscu zabrała jej prawo jazdy.
 9. Xr95

  W bazie danych nie ma. Czekamy na interwencję Rambo lub xCore'a.
 10. Xr95

  Witajcie Pozwolę sobie założyć tutaj ten temat, w którym możemy się podzielić zdjęciami, opisami oraz ciekawostkami ze swojego miejsca pracy. Zaczynam pierwszy, a więc nazywam się Mateusz i pracuję we Wrocławiu w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym na stanowisku motorniczego. Moim zadaniem jest bezpieczne i punktualne realizowanie kursów na liniach tramwajowych ustalonych przez Urząd Miasta Wrocław. Poniżej można zobaczyć świat widziany zza pulpitu tramwaju. Na zdjęciach przedstawione są wagony typu Skoda 19T oraz 205 WrAs. Na poniższym zdjęciu przedstawiony mamy sterownik Pixel KPP-2 , który jest odpowiedzialny za odliczanie czasu przejazdu pomiędzy przystankami oraz za wyświetlanie kierunków i numerów linii na wyświetlaczach zewnętrznych. Postaram się wkrótce dodać jeszcze parę informacji i zdjęć.
 11. DarXe

  Wszystkiego najlepszego!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines