Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xr95

Emeryci

Xr95 last won the day on January 11

Xr95 had the most liked content!

Community Reputation

855 Wzorowa

2 Followers

About Xr95

 • Rank
  Pomoc Drogowa
 • Birthday 11/28/1995

Contact

 • Steam
  ikser95
 • Gadu-Gadu
  23176858

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Xr95
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

13365 profile views
 1. Xr95

  Odblokuje Cie xCore lub Rambo.
 2. Wygląda na to, że jest to problem z systemem rozładunkowym, więc takie rzeczy proszę zgłaszać tutaj https://truckers.com.pl/tracker/samp/bugs/
 3. Od dnia dzisiejszego na skrzyżowaniach stosowane są nowe rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo m.in wprowadzono znaki drogowe informujące o pierwszeństwie przejazdu - znaki są dopiero montowane. Systematycznie sprawdzane są wszystkie fotoradary, ministerstwo podejmuje decyzję o usunięciu, przeniesieniu lub postawieniu takiego urządzenia na drodze.
 4. W dniu dzisiejszym obsługa fotoradarów zostaje przypisana pod opiekę ministerstwa infrastruktury. Aktualnie postawione fotoradary decyzją ministerstwa znikają z autostrad. W innych rejonach zostaną sprawdzone czy są ustawione w sposób poprawiające bezpieczeństwo.
 5. Xr95

  Zgłoś się na serwerze do mnie.
 6. Xr95

  No w bazie nie znaleziono bana na Twoje IP/Nick. Podaj może ID to jeszcze spróbuje.
 7. Xr95

  Czasami w pracy motorniczego zdarzają się bardzo nieprzyjemne sytuację. Poniżej historia z dnia wczorajszego. Samochód prowadziła młoda dziewczyna, która stwierdziła, że nie widziała tramwaju pomimo oznakowania i dobrej widoczności. Policja na miejscu zabrała jej prawo jazdy.
 8. Xr95

  W bazie danych nie ma. Czekamy na interwencję Rambo lub xCore'a.
 9. W tym temacie zapraszam do składania swoich propozycji i zgłaszania błędów znalezionych na mapie. Ministerstwo postara się rozpatrzyć wszystkie wnioski i zrealizować je w jak najszybszym czasie.
 10. Czołem! W tym temacie będą znajdować się najważniejsze informacje dotyczące serwerowej infrastruktury, której jestem ministrem. Jeśli macie jakieś pytania czy propozycję możecie je śmiało składać w odpowiednim temacie. Na początek dodam tylko, że mam problemy z komputerem i wykonywanie moich obowiązków może się nieco wydłużyć w czasie. Pozdrawiam
 11. Xr95

  Witajcie Pozwolę sobie założyć tutaj ten temat, w którym możemy się podzielić zdjęciami, opisami oraz ciekawostkami ze swojego miejsca pracy. Zaczynam pierwszy, a więc nazywam się Mateusz i pracuję we Wrocławiu w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym na stanowisku motorniczego. Moim zadaniem jest bezpieczne i punktualne realizowanie kursów na liniach tramwajowych ustalonych przez Urząd Miasta Wrocław. Poniżej można zobaczyć świat widziany zza pulpitu tramwaju. Na zdjęciach przedstawione są wagony typu Skoda 19T oraz 205 WrAs. Na poniższym zdjęciu przedstawiony mamy sterownik Pixel KPP-2 , który jest odpowiedzialny za odliczanie czasu przejazdu pomiędzy przystankami oraz za wyświetlanie kierunków i numerów linii na wyświetlaczach zewnętrznych. Postaram się wkrótce dodać jeszcze parę informacji i zdjęć.
 12. Xr95

  Regulamin serwera §1 Zasady Ogólne 1. Niniejszy regulamin obowiązuje graczy Polskiego Truckerskiego Serwera na platformie SA:MP. 2. Zakładając konto na serwerze automatycznie gracz akceptuje regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać. 3. Administracja serwera ma prawo do zmian w regulaminie - robiąc to informuje graczy w odpowiednim dziale. 4. Użytkownicy powinni zwracać się do siebie z szacunkiem. Nie wolno utrudniać sobie rozgrywki i prowokować innych osób. 5. W każdej chwili gracz ma obowiązek stosowania się do poleceń administracji serwera. 6. Nie wolno niszczyć cudzego mienia. 7. Nie prosimy administracji o rzeczy niezgodne z regulaminem. 8. Wszystkie dobra i dane z jakich użytkownik korzysta należą do Polskiego Truckerski Serwera (np. konta, pieniądze wirtualne, samochody,domy itd) 9. Obowiązuje zakaz handlowania własnościami serwerowymi. 10. Nie wolno udostępniać osobom postronnym danych do swoich kont. 11. Zakazane jest korzystanie z wszelkich wspomagaczy/cheatów. 12. Wszelkie bugi należy zgłaszać na forum lub bezpośrednio do administracji serwera. 13. Reklamowanie innych witryn/serwerów jest surowo zabronione. 14. DeatchMatch jest zabroniony. 15. Zakazuje się grania na dwóch kontach jednocześnie. §2 Zachowanie na serwerze 1. Na serwerze korzystamy z możliwości jakie daje nam serwer (Wozimy towary, organizujemy eventy itp) 2. Na serwerze obowiązuje taryfikator mandatowy. Każdy użytkownik ma obowiązek znać go i stosować się do niego. 3. Obowiązuje zakaz namawiania graczy do łamania przepisów i zasad. Działania demoralizujące będą surowo karane. 4. Gracz ma prawo do wyrażania swoich opinii pod warunkiem zachowania kultury. 5. Zakazuje się pisania dużej ilości takich samych wiadomości pod rząd (tzw. SPAM) 6. Na serwerze obowiązuje zakaz stosowania wulgaryzmów. $3 Kary 1. Odwołania od kar piszemy na forum w wyznaczonym do tego dziale na stronie truckers.com.pl 2. Na serwerze można otrzymać różne formy kary (Ban, mute, kick lub zakaz wykonywania obowiązków w danej firmie/frakcji) 3. Gracz otrzymuje karę adekwatną do przewinienia. 4. Karę na gracza może nałożyć Administrator, Administrator Serwera lub Moderator Serwera. 5. Wysokość kary zależy od osoby ją stosującą, lecz musi być adekwatna do popełnionego czynu. $4 Pomoc 1. Informacje pomocne dotyczące rozgrywki i serwera znajdziesz pod komendą /komendy lub /faq. 2. Jeśli nie radzisz sobie z rozwiązaniem jakiegoś problemu napisz bezpośrednio do administracji serwera. 3. Z pomocy możesz skorzystać również na naszym forum truckers.com.pl $5 Pojazdy i domy 1.Szczegóły związane z pojazdami i domami znajdują się w osobnym regulaminie. $6 Frakcje i firmy. 1. Szczegóły związane z frakcjami i firmami znajdują się w osobnym regulaminie. Data stworzenia 20.11.2018
 13. DarXe

  Wszystkiego najlepszego!

 14. Alley

  Najlepszego! :)

   

×