Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Karot

Gracze

Ostatnia wygrana Karot w dniu 16 Marzec

Użytkownicy przyznają Karot punkty reputacji!

Reputacja

2 658 Doskonała

O Karot

 • Tytuł
  despota | kryształowe dziecko
 • Urodziny 1869.02.22

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  Londyn /\ /\ Katowice

Ostatnie wizyty

9 186 wyświetleń profilu
 1. Karot

  Jest jedna animacja, która usuwa freez
 2. Karot

  Hejka naklejka, jestem Karol, dla znajomych marchewka. Widząc zapotrzebowanie na pracowników postanowiłem napisać podanie właśnie do Twojej firmy. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych opcji dla mnie, ponieważ właśnie ta firma łączy dwie najlepsze rzeczy, a mianowicie jazdę z doatawami oraz budowanie. Jak pewnie wiesz, z budową czuję się jak ryba w wodzie. Z Polskim Serwerem Truckerskim jestem związany blisko dziewięć lat. Na SAMP grałem tylko trochę, większość mojej "kariery" spędziłem na platformie MTA. Przez ten czas pracowałem w kilku firmach, w każdej frakcji(prawie każdej, na SAMP nie grałem nigdy w policji) oraz byłem administratorem serwera. Jako, że mam bana na platformie MTA, od początku startu serwera na SAMP postanowiłem grać właśnie tutaj. Poprzednie moje prace to Pomoc drogowa oraz Center transport. Kilka lat temu na platformie SAMP byłem w zarządzie firmy Building Company, więc doświadczenie w owej firmie posiadam. Jak wyżej pisałem, moja pasją jest budowanie w świecie grand theft auto. Myślę, że jako pracownik byłbym wzorem do naśladowania. Do zaoferowania mam chęci, czas, poczucie humoru. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania na stanowisko kierowcy. Szerokości!
 3. Karot

  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Gra na aktywnym banie Wytłumaczenie: Tak jak już pisałem, była to chwila słabości, której żałuję i chciałbym wrócić do aktywnej gry. Jak to już bywa doceniamy coś dopiero po stracie. Nie chciałem tego zrobić, ale wyszło jak wyszło. Od pechowego dla mnie dnia zleciało już ponad trzy miesiące. Przez ten okres przeanalizowałem swoje zachowanie i myślę, że tym razem było by już inaczej. W przeszłości miałem jednego bana, za wysadzenie @Blake butlą gazu. Przyjmę każdą inną karę, ale chciałbym mieć możliwość wejścia na serwer i dostarczenia kilku kursów przed snem. Zrobię wiele, aby otrzymać tego unbana. Zapewnić mogę, jeżeli dostałbym możliwość ponownej gry, byłbym jak mysz. Zero głupkowatych komentarzy z mojej strony, żadnych dyskusji oraz chęć pomocy nowym graczom. Przepraszam. Przepraszam każdą osobę, którą kiedykolwiek uraziłem.
 4. Wszystkiego+najlepszego+Karuś,+żebyś mi+dał+kolejne+ostrzeżenie(jeszcze+kiedyś)

 5. Stóweczka Karoteł :E !! 

 6. Sto lat Karotku, obyś kiedyś dostał tego unbana :)

 7. Mendo marchewkowa dobij do 200 lat. A tak już na poważnie. Wszystkiego najlepszego stara marchewo :E 

 8. Najlepszego Panie Karot3..., szybkiego ub na serwerze i dżonego łejkera z kranu :warka:

 9. Karot

  Przykro mi, ale musze sie zwolnic. Doszlo mi kilka nowych obowiazkow w pracy oraz nie mam ochoty grac na pustyni serwerze. Dzięki za pracę i życzę powodzenia w dalszej karierze jak i w pracy./ Orzel
 10. Karot

  Ja Karot podpisuje pełny kontrakt z firmą Center-Trans na okres miesiąca i zobowiązuje się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości(16.02.2019).
 11. Karot

  Odezwę się do Ciebie w prywatnej wiadomości tutaj, bądź też na gadu gadu jak jeszcze używasz.
 12. Karot

  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Gra na aktywnym banie Wytłumaczenie: Było to bardzo, ale to bardzo głupie, nie będę się tutaj krył za innymi, bo nie w tym sens. Nie chciałem tego zrobić, ale postąpiłem głupio i skończyło się jak się skończyło. Kto mnie w jakimś stopniu zna, doskonale wie, że jestem osobą pozytywną. Niepotrzebnie przeniosłem stres z życia na grę. Był to impuls, chwila wielkiego "kozaka", nie wiem co chciałem pokazać tym, że mogę wejść na serwer mając bana, ale doskonale rozumiem, że było to żałosne. Chciałbym mieć szansę ponownej gry na serwerze, bo trochę tęskno mi za znajomymi z serwera. Samo pisanie, czy też rozmowy to nie to samo, co wspólne konwoje. Jako, że w map edytorze czuję się jak ryba w wodzie, chciałbym odpracować moje haniebne czyny po przez budowę różnej maści objazdów, załadunków, aren dla PTS Klubu. Przemyślałem swoje zachowanie i bardzo żałuję. Zdanie sobie sprawę z tego, że nawet jakbym dostał unbana to muszę napisać kolejną apelację, ale chciałbym zakończyć jedną sprawę i wszystko naprostować, żebym mógł w przyszłości powrócić do wspólnoty PTS jako gracz. Dla jednych jako znajomy, dla drugich jako wróg, ale moim postanowieniem noworocznym jest praca nad sobą. Nie chcę się tutaj zagłębiać w temat, bo jest to dość osobisty epizod mojego życia.
 13. Karot

  Jako, ze od pewnego czasu gram aktywnie na SAMP, chcialbym otrzymac szanse na rozmowy z nowymi kolegami oraz kolezankami. Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych swiat.
 14. Karot

  @Orzel67 pojazd odstawiłem lekko uszkodzony na bazie, straszne lagi miałem i nie moglem podjechac do warsztatu.
 15. Karot

  Ja, Karot podpisuje próbny kontrakt na okres 10 dni z firmą Center-Trans i zobowiązuje się do przepracowania go w pełni swoich możliwości(03.02.2019).
×