Karot

Truckers

Karot last won the day on December 3 2020

Karot had the most liked content!

Community Reputation

3160 Doskonała

About Karot

 • Rank
  despota | kryształowe dziecko
 • Birthday February 22

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  tak

Recent Profile Visitors

13835 profile views
 1. Are u alive

  1. Karot

   Karot

   Yeeeeesssss 😇😘

 2. Karot

  Hejka naklejka! W poszukiwaniu swojego miejsca, postanowiłem spróbować sił w Waszej firmie. Jestem Karot i chętnie zostałbym częścią ekipy firmy. Doświadczenie nabyte w poprzednich firmach pozwoli mi na wykonywanie moich obowiązków ze stu procentową dokładnością.... Tak serio to tęskno mi za Wiolą i Markiem, więc postanowiłem napisać podanie do Was i postarać się o stanowisko kierowcy. Aktualnie jesteście najbardziej aktywną firmą na rynku serwerowym, co jest dla mnie motywacją do wożenia kursów. Jako, że lubię pracować w grupach byli byście idealną firmą dla mnie. Z aktywną drużyną kursy nabijam z większą chęcią, niż w pojedynkę. Aktualnie pracuję zdalnie, więc w tygodniu roboczym będzie mnie można spotkać na serwerze dopiero po godzinie 16, w weekendy to już inna sprawa. Doświadczenie w śmiganiu Waszym pojazdem nabyłem na początkach serwera po reaktywacji. Bodajże był to rok 2015, właśnie wtedy powstała pierwsza firma z securicarami(doskonale zdaję sprawę z tego jak secu śmiga po lodzie). Wracając do czasu jaki mogę poświecić na grę, chciałbym abym moim minimum kursów było 45, ale wyjdzie to w praniu. Norma nie byłaby dla mnie problem. Nick: Karot Score: 4700 ID: 14394 Wesołych Świąt!
 3. Wesołych świąt napy 🎅🏼

 4. Karot

  Nick: Karot ID: 14394 Score: 4710 Okres pracy: 3/4 tygodnie Powód: Powodzik zostanie opisany w wiadomości prywatnej. Zwolniony o 17:33 dnia 23.12.2020r. //ReD
 5. Karot

  Nick: Karot (pif paf)
 6. Karot

  masz dyszkę
 7. Karot

  Wiele nowych, ciekawych paczek znajdziesz na forach poświęconych MTS. Ze względu na prawa autorskie nie będę ich tutaj wrzucał.
 8. Karot

  10/10
 9. Karot

  Uznajmy to za pozowanie, bo przecież nie pobrałem sobie moda na śnieg i nie rzuciło mnie na zakręcie...
 10. Karot

  @Lukasyno zrobią imprezę jak się zwolnisz
 11. Karot

  5 latek temu...
 12. Karot

  Jeżeli dla Ciebie "Pisz mandat i spieprzaj" jest chamskie i wyceniłeś to na dwunastogodzinnego to na ile wyceniasz swojego bana za takie odzywki: