Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karot

Truckerzy

Karot last won the day on November 30

Karot had the most liked content!

Community Reputation

2971 Doskonała

About Karot

 • Rank
  despota | kryształowe dziecko
 • Birthday 02/22/1869

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  inspektor
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  Londyn /\ /\ Katowice

Recent Profile Visitors

10306 profile views

 1. Karot

  Firma Petrol od dziś zajmuje się także holowaniem!
 2. Karot

  Torpeda
 3. Karot

  Proponuje spotkanie na discord, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Skarga dotyczy Zykfrydesa, więc nie ma sensu mieszania spraw innych. Co do wiadomości Zyfrydesa odpowiem jak tylko wrócę z pracy. Jeżeli zwracanie się do Ciebie per Pan jest to chamski sposób odzywek, to nie wiem jak się mam do Ciebie zwracać. Wasza wysokość czy coś? Skarga dotyczy Ciebie, a Ty mieszasz w to całą resztę... Jeżeli masz coś do składu Petrol napisz swoją skargę i nie mieszaj w mojej. Zabrakło Ci argumentów i szukasz czegoś co mogłoby odciągnąć Cię od sprawy. To nie tak działa. Tak proszę Pana, jeżeli regulamin nie mówi nic o freezach, to jest to luką, powinno być tak, że regulamin reguluje ilość freezów po jakich pogotowie nie leczy graczy. Jeżeli nie ma czegoś takiego w regulaminie, znaczy, że nie macie prawa robić czegoś takiego. Tyle w temacie. Wyciąganie "syfu" na innych graczy nie jest dobrym rozwiązaniem. Zaproponowałem spotkanie na discord, ale nie masz ochoty, więc dla mnie temat skończony. Chciałem się pogodzić i skończyć te durne pogaduszki w dziale skarg, bo nie ma to już sensu. Szef pogotowia odrzucił skargę, więc dla mnie tematu już nie ma.
 4. Karot

  No to może być i odrzucona skarga, nie chodzi mi, żeby karać delikwenta. Chodzi jedynie o pokazanie zarządowi, że macie lukę w regulaminie. Zawsze było tak, że jak ktoś się rozbije kilkukrotnie wtedy dostaje upomnienie, że jeżeli jeszcze raz dostanie freez to wtedy nie będzie leczony przez jakiś tam czas... Jest to serwer truck, wszyscy gramy tutaj dla przyjemności/relaksu, nikt nie gra tutaj zarobkowo, ale jak widać dla jednych serwer jest ich "podwórkiem" i mogą robić co sobie żywnie zapragną. To co zrobił Zykfrydes to dyktowanie warunków rozgrywki. "Nie leczę Cię, bo jechałeś w pobliżu ludzików co się bawili w derby!" Logika na wysokim poziomie. Zrzucanie czegoś na problemy życiowe nie jest dobrym rozwiązaniem. @Zaahain jeżeli masz chęci, zrób wywiad we frakcji na temat Pana Zykfrydesa, przekonasz się co większość frakcji o nim myśli. Bycie służbistą w pogotowiu to nowy poziom, jakiego wcześniej serwer nie widział. Należą się brawa czy coś. Nie mam ochoty na drążenie tematu, bo widać jak to jest. @NaimadSh jeżeli uznasz, że rację ma szef kochanego pogotowia, daj znać.
 5. Karot

  Pozdrowienia dla Panów policjantów! Szczególnie dla Pana @Vacior
 6. Karot

  Cześć i czołem! Ostatnio wraca moda na skargi z ukrycia, więc postanowiłem, że moja skarga będzie skargą jawną i każdy będzie mógł zobaczyć o co chodzi. Nie będę tutaj streszczał całego dnia, przejdę do sedna sprawy. Na serwerze miała miejsce nieprzyjemna sytuacja ze strony jednego z pracowników kochanej frakcji pogotowie, #mianowicie Pan @Zykfrydes postanowił nie leczyć mnie, bo uznał, że zbyt często mam freez czy coś. Na dobrą sprawę jak on to napisał, nie miałem w tamtym czasie, ani jednego freez'a. Do całości dołączę oczywiście kilka dowodów. Regulamin pogotowia nie mówi jasno, po jakiej ilości freezów medyk może odmówić leczenie, tym bardziej, że żadnych freezów nie miałem, więc szary pracownik frakcji nie będzie dyktował warunków rozgrywki na serwerze. Rozpiska czasowa wypadków(SS na końcu tematu): Względem owej rozpiski(potwierdzenie moich słów ukaże się na SS), jedynie o godzinie 22:21 Pan @Zykfrydes mógłby napisać do mnie, że jeszcze jeden freez i sobie poczekam, ponieważ w siedem minut od freeza nabiłem sobie kolejnego. Rozumiem, ale jakby na serwerze było 30 osób, bo Pan medyk i tak był w pobliżu. Logi: Do widocznego czatu w grze trzeba dodać godzinkę plus, ponieważ jak wiecie mieszkam w Wielkiej Brytanii. SS z raportów:
 7. Karot

  Proponowałem to wiele razy, najlepszym rozwiązaniem jest dodanie dodatkowego okienka na stacji, tak jak to jest z naprawą światełek czy coś.
 8. Karot

  Powrót do korzeni
 9. Karot

  Dodając samoloty, hangar itd. warto by było wyłączyć z ruchu w jakiś sposób pas startowy, żeby to miało jakiś sens Ogólnie pikne, aż jajka miękną
 10. Karot

  Myślałem, że Renatka nie zda swojego testu, ale na kierownicy prowadzi się ją troszkę lepiej, niż Volvo.
 11. Karot

  Z Tobą to nikt chyba nie chce Można się ugadac na jakąś gierkę.
 12. Karot

  Gra kto jeszcze?
 13. Karot

  Cześć i czołem, chętnie bym Wam w tym pomógł, ale do końca tygodnia raczej nie będę miał zbytnio czasu, więc piszę ową propozycję. #mianowicie jak to wiemy doki w różnych miastach w życiu realnym mieszczą duże ilości firm, co za tym idzie przerzut towarów jest tam naprawdę duży. Dlatego właśnie piszą tą propozycję, dokładniej chodzi mi o doki w Los Santos, jest tam dużo niezagospodarowanego miejsca, znajdują się tam trzy załadunki z czego jeden załadunek jest na fili firmy Zoomie. Chodzi mi o to, że to miejsce ma potencjał i można naprawdę dodać tam kilka klimatycznych załadunków. Sam już się za to zabierałem, ale za każdym razem wyskoczyło mi kilka innych spraw. W skrócie, fajnie by było zobaczyć kilka nowych załadunków Waszego autorstwa. Propozycja co do modernizacji jak najbardziej przyjęta i już w pierwszych fazach realizacji. ~ Opiekun projektu
 14. Karot

  Dodaj lądowisko dla helki z telewizji i będzie wyglądało to jeszcze lepiej.
×