Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karot

Truckerzy

Karot last won the day on November 30 2019

Karot had the most liked content!

Community Reputation

3032 Doskonała

About Karot

 • Rank
  despota | kryształowe dziecko
 • Birthday 02/22/1869

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Cycolina
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  tak

Recent Profile Visitors

10650 profile views

 1. Karot

  Szefie, jeżeli postawi się jednego takiego Pns w LV, po normalnej cenie to pd nie ucierpi, bo wątpię, żeby ktoś co chwilę śmigal do LV. Serwer ma dawać przyjemność i frajdę z gry, więc cena to akurat najmniejszy problem. Jak tak zależy Ci na zarobku PD to niech oni zmniejszą swoje ceny(żarcik).
 2. Karot

  Nie ma sensu zawyzac ceny, w pns możemy naprawiać pojazdy jak jest pd to i z naczepami powinno być tak samo. Najlepiej jakby powstał tylko jeden taki punkt(lv), to wtedy pd nie ucierpi.
 3. Karot

  @Sonny91 przemytnik
 4. Karot

  Nie blokuj tego skrótu...
 5. Karot

  Cześć, jestem Karol. Wyrażam chęci na powrót w szeregi mafi paliwowej. Jako, że petrol jest dla mnie czymś więcej, niż firmą postanowiłem spróbować ponownie swoich sił. Paliwko wozilem od moich pierwszych dni na serwerze kilkukrotnie. Mogę śmiało stwierdzić, iż ponad połowa mojego czasu spędzonego na serwerze to właśnie ta firma. Planowałem sobie grać na "zielonku", ale jednak firma daje większą motywację do wchodzenia na serwer. Jako, że aktualnie mam wariackie zmiany w pracy, raczej będzie mnie można spotkać w godzinach wieczornych/nocnych. Znając moje możliwości czasowe, mogę zapewnić, jeżeli dostałbym szansę to w ciągu tygodnia bez problemu jestem w stanie wyrabiać 150k. Życze spokojnego wieczora, do zobaczenia na drogach. Suche fakty Staż: od 2011 roku Score:1300 ID: 14394 Ostatnie miejsce pracy: Pomoc drogowa
 6. Karot

  Nick: Karot Powód (opcjonalne): Frakcja jest przyjemna, mało do roboty, ale przyjemnie... Powodów jest kilka, jednym z nich jest moja przerwa od aktywnego grania na serwerze. Było mi miło pracować z @AdiX1234, @Adamesko, @MichaelMSC, @KillereK. Uważajcie na Kapiego, pajacyk lubi topić prywatne pojazdy(zrób mu coś takiego to się popłacze i poleci do adminka). Bywajcie! Zwolniony o godz. 23:16 bez kary score. Dzięki Marchewko za ten spędzony czas i poświęcenie dla PD. Drzwi stoją otworem więc wróć jeszcze kiedyś! Bywaj Ger.. Karot!
 7. Karot

  Jeszcze piękniej! Aż chce się odpalić wirtualne cygaro przy tym widoku...
 8. Karot

  Jakby tak dodać jakiś mały tarasik widokowy nad rzeką? Piknie!
 9. Najlepszego mistrzu! Wracaj do petrol :P

 10. Karot

  To źle klikasz... Jeżeli klikniesz raz, żeby felga się pojawiła, wystraczy kliknąć drugi raz, a felga wraca do stanu normalnego i nie nalicza kaski.
 11. Firmy od dłuższego czasu nie mają sensu, ale ludzie idą dalej do firm, bo w firmie pracuje się łatwiej. Wożąc towary na zielonku nie ma się tej samej motywacji.
 12. Karot

  https://www.google.com/amp/s/www.rockpapershotgun.com/2020/01/24/the-bridge-is-free-on-epic-games-store-farming-simulator-19-up-next/amp/ Od 30.01 do 06.02.2020 Farming Simulator 2019 za darmo na Epic games store
 13. Karot

  ja też mogę wysyłać @Vaniliovsky?
 14. @AdiX1234 @Adamesko wypłaty robić123 hihi
×