Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Angel

Emeryci

Angel last won the day on May 24 2019

Angel had the most liked content!

Community Reputation

1412 Doskonała

7 Followers

About Angel

 • Rank
  Paaanie daj pan spokój

Contact

 • Strona WWW
  https://sites.google.com/site/comesaveallthechildren/

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Engel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Angel

  No powiem, że niektóre strony to są robione pod znacznie większe monitory i faktycznie brakuje czasem tej rozdzielczości ale nie powiedziałbym że nie można się przyzwyczaić.
 2. Angel

  https://www.thinkwiki.org/wiki/Category:T420 Na allegro za 500 zl z ssd dostaniesz. Bardzo łatwa naprawa, spoko cena i wysoka wytrzymałość. Niekoniecznie dobre wsparcie na Windowsie 10 ze względu na wiek ale jeśli używasz Linuxa to w sam raz na twój budżet. Albo też https://www.thinkwiki.org/wiki/Category:X220 Mam i osobiście bardzo chwalę. Lekki, nowa (duża) bateria trzyma 10 godzin, reszta zalet to samo co wyżej.
 3. Angel

  Ojoj, długo nic się tutaj nie działo. Trzeba to zmienić! Za wielki trud włożony w rozwój firmy, Mecha Industries dostaje ode mnie kolejną kategorię, która była już założona przy przyjmowaniu wniosku z firmą. Kategoria nazywa się: Części tuningowe a oto towary w tej kategorii Cechą charakterystyczną tej kategorii jest to, że można je wozić jedynie w tzw vanach lub dostawczakach. Kategoria ta powstała w miejscu kategorii Sanitarne, cierpiąca na kompletny brak towarów jak i sensownych pomysłów na nowe. Oprócz tego do kategorii Towary PTS doszły dwa nowe towary: Oba towary zaczynają się od 3000 score. W kategorii Elektronika został usunięty towar: gdyż pokrywałby się z towarem w nowo utworzonej kategorii Części tuningowe. Dune narzekał na to, że nie może załadować towarów z kategorii Części samochodowe. Od teraz może to robić. To tyle ode mnie, szerokości i do następnego razu!
 4. Angel

  Nie wyrażam zgody na odbanowanie.
 5. Angel

  Nie.
 6. Angel

  Nie odbanuję.
 7. Angel

  Map Edytor to za mało na pokutę dla Ciebie.
 8. Angel

  Nie zmieniam swojej decyzji.
 9. Angel

  Kara została nadana.
 10. Angel

  Banowałem ja, pod nickiem [PTS]NieMuszePlacic. Apelację odrzucam.
 11. Angel

  Konkurs OX

  until
  Myślisz, że jesteś guru PTS? Możesz sprawdzić swoją wiedzę o serwerze zarabiając przy tym ciekawe nagrody! http://truckers.com.pl/topic/22601-mtakonkurs-ox/
 12. Angel

  Zamknąłem temat. Czekamy na kogoś "decyzyjnego"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines