Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Angel

Administratorzy serwera

Angel last won the day on May 24 2019

Angel had the most liked content!

Community Reputation

1418 Doskonała

7 Followers

About Angel

 • Rank
  Paaanie daj pan spokój

Contact

 • Strona WWW
  https://sites.google.com/site/comesaveallthechildren/

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Engel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Angel

  No teraz to ten płot przy wyjeździe jest zbyt blisko
 2. Angel

  Małe ale piękne.
 3. Angel

  Podoba mi sie sama idea zrobienia czegoś innego, szkoda tylko że takie miejsce wybrane, gdzie nikt nie jeździ.
 4. Angel

  Gdzieś ktoś kiedyś o tym mówił na jakimś spotkaniu, nie pamiętam tylko jakim i kiedy to było. Bardzo fajna propozycja, dodatkowo do zrealizowania z niewielkim wysiłkiem.
 5. Angel

  Zmieniono Status na Zaakceptowano Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 6. Angel

  To chyba już można oznaczyć jako zaakceptowane.
 7. Angel

  No powiem, że niektóre strony to są robione pod znacznie większe monitory i faktycznie brakuje czasem tej rozdzielczości ale nie powiedziałbym że nie można się przyzwyczaić.
 8. Angel

  https://www.thinkwiki.org/wiki/Category:T420 Na allegro za 500 zl z ssd dostaniesz. Bardzo łatwa naprawa, spoko cena i wysoka wytrzymałość. Niekoniecznie dobre wsparcie na Windowsie 10 ze względu na wiek ale jeśli używasz Linuxa to w sam raz na twój budżet. Albo też https://www.thinkwiki.org/wiki/Category:X220 Mam i osobiście bardzo chwalę. Lekki, nowa (duża) bateria trzyma 10 godzin, reszta zalet to samo co wyżej.
 9. Angel

  Warto dodać, że gaśnica zajmuje ten sam slot co szprej.
 10. Angel

  Miałem taki zamysł 3 lata temu przy projektowaniu sławnych zużywających się części, a jak wiadomo to ten projekt leży i czeka na reanimacje.
 11. Angel

  Ojoj, długo nic się tutaj nie działo. Trzeba to zmienić! Za wielki trud włożony w rozwój firmy, Mecha Industries dostaje ode mnie kolejną kategorię, która była już założona przy przyjmowaniu wniosku z firmą. Kategoria nazywa się: Części tuningowe a oto towary w tej kategorii Cechą charakterystyczną tej kategorii jest to, że można je wozić jedynie w tzw vanach lub dostawczakach. Kategoria ta powstała w miejscu kategorii Sanitarne, cierpiąca na kompletny brak towarów jak i sensownych pomysłów na nowe. Oprócz tego do kategorii Towary PTS doszły dwa nowe towary: Oba towary zaczynają się od 3000 score. W kategorii Elektronika został usunięty towar: gdyż pokrywałby się z towarem w nowo utworzonej kategorii Części tuningowe. Dune narzekał na to, że nie może załadować towarów z kategorii Części samochodowe. Od teraz może to robić. To tyle ode mnie, szerokości i do następnego razu!
 12. Angel

  Nie wyrażam zgody na odbanowanie.
 13. Angel

  Zmieniono Status na Do sprawdzenia Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 14. Angel

  Aby naprawić ten błąd trzeba byłoby przesunąć calą wyspę co jest raczej mało sensowne biorąc pod uwagę uciążliwość problemu. Z pewnością można naprawić ten błąd skryptowo ale na ten moment jest to niezbyt wykonalne.
 15. Angel

  Propozycja warta rozważenia. Co o tym myślą inni?
×