Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alley

Emeryci

Alley last won the day on October 12 2016

Alley had the most liked content!

Community Reputation

1540 Doskonała

6 Followers

About Alley

 • Rank
  ◤ Smuggling Master ◥
 • Birthday 01/13/1997

Contact

 • Gadu-Gadu
  44256294

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport
 • Nick
  Alley
 • Lokalizacja
  Nowe Gajęcice

Recent Profile Visitors

9296 profile views

 1. Alley

  F1

  Dawno mnie tu nie było. Podrzucam fotki Brawn'a, mistrzowskiego samochodu z 2009, jednego z najfajniejszych. ^^
 2. Alley

  Kapcie na zime zmienione. Nowe stalówki i opony (Pirelli). Jeszcze nie wiem czy zostawie tak jak jest czy ogarne jakieś fordowskie kołpaki.
 3. Alley

  Ograniczenia prędkości pod F9 na tych wysepkach GI już są? Zero stresu, zagonimy odpowiednią osobę do pracy. ~ Opiekun projektu
 4. Alley

  Poprzednie zdjęcia wygasły, więc wstawiam nowe. Przez te pół roku Ferdek spisuje się rewelacyjnie. W minionym tygodniu konserwacje przeszła tylna belka (sanki), mały rudawy nalocik, a że zima blisko to nie będę zwlekał. Co do reszty podwozia to jest cycuś, tylko ta nieszczęsna belka. Tutaj belka przed i po
 5. Alley

  F1

  Najniższy stopień podium na inauguracje piątego sezonu w Melbourne, oczywiście w Scuderia Ferrari. Tym razem skorzystałem z gotowego projektu kasku, mniej wariacko, bardziej stonowany.
 6. Alley

  F1

  Zakończenie 4tego sezonu jako wicemistrz. Trochę przerwy i zaczynam sezon 2022.
 7. Alley

  F1

  Austin Trochę o mojej karierze, ekhm. Aktualnie jestem już po wyścigu w Meksyk, gdzie mój teammate przypieczętował mistrzowski tytuł. Skubaniec wygrał 6 ostatnich wyścigów z rzędu, więc mi pozostaje walka z Danielem Ricciardo o drugie miejsce (aktualnie jest 3 punkty przede mną). Na piąty sezon chce zostać w Ferrari i odegrać się na Vettelu, sportowo rzecz jasna.
 8. Alley

  Najlepszego burb :)

 9. Alley

  F1

  Domowy wyścig na Monzy. Mimo wywalczonego PP, dojechałem za swoim partnerem z zespołu, Sebem. Przy okazji miałem mały jubileusz, 40 podium w karierze.
 10. Alley

  F1

  Słynny Eau Rouge i pierwszy zakręt.
 11. Alley

  F1

  Grand Prix Austrii. Weekend idealny. Wygrane wszystkie trzy treningi (wszystkie programy treningowe zaliczone perfekcyjnie), zdobyte pole position i wygrany wyścig. Mimo, że Ferrari nie ma najmocniejszego samochodu to jednostka napędowa i podłoga zrobiły największą robotę, no i oczywiście grande strategia.
 12. Alley

  F1

  Szukanie limitów. Na ostatnim zakręcie prostej start-meta rozbity samochód na pierwszej sesji treningowej.
 13. Alley

  tapczan
 14. Alley

  F1

  Grand Prix Chin. Pierwsze podium w Ferrari.
 15. Alley

  F1

  A ja se jadę czwarty sezon, he. Tak jak pisałem wcześniej, podpisałem kontrakt z Scuderia Ferrari. I to tyle dobrych informacji. Czerwoni totalnie skiepścili bolid, więc przede mną i Sebem dużo pracy by przywrócić Ferrari na szczyt.
×