Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alley

Emeryci

Alley last won the day on September 10

Alley had the most liked content!

Community Reputation

1554 Doskonała

6 Followers

About Alley

 • Rank
  ◤ Smuggling Master ◥
 • Birthday 01/13/1997

Contact

 • Gadu-Gadu
  44256294

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport
 • Nick
  Alley
 • Lokalizacja
  Nowe Gajęcice

Recent Profile Visitors

12843 profile views

 1. Alley

  F1

  Wietnam
 2. Alley

  F1

  Bahrajn
 3. Alley

  F1

  Pierwszy weekend wyścigowy na nowym torze Zandvoort w Holandii i jestem bardzo mile zaskoczony. Tor jest mega szybki i sama jazda na nim sprawia mega przyjemność.
 4. Alley

  F1

  Nowa kariera w ,,My Team''. Nazwa taka sama jak przy pierwszej (testowej) karierze. N-Force Racing, silnik Renault, a partnerem Ant Hubert.
 5. Alley

  F1

  Elo! Ostatnio odpuściłem trochę tryb ,,My Team'', bo chciałem ukończyć F2 w karierze kierowców, bo trochę uciążliwe jest przesiadanie się co chwila z bolidu F2 do F1. Jechałem pełny sezon, 24 wyścigi na 12 torach i z dość duża przewagą zdobyłem mistrzostwo F2. Oczywiście moim pierwszym zespołem będzie Alfa Romeo Racing Orlen. Drugim bolidem będzie śmigał Antonio Giovinazzi.
 6. Alley

  F1

  Test
 7. Alley

  F1

  Test.
 8. Alley

  F1

  Po 3-4 dniach nauki ścigania się na padzie postanowiłem zacząć karierę kierowcy. Zaczynam od pełnego sezonu w F2 w zespole Sauber Junior Team, należę do akademii ferrari. Pierwszy debiutancki weekend w Bahrajnie wyszedł bardzo dobrze. W kwalach zająłem 3 lokatę, a w wyścigach dwa razy uplasowałem się na 2 miejscu. @Karot polecam gorąco! Odnośnie kierownicy to Ci nie pomogę, bo nigdy nie grywałem.
 9. Alley

  F1

  Siemandero! Wczoraj sprawiłem sobie F1 2020! Postanowiłem też, że w tegoroczną edycję zacznę grać na padzie, specjalnie sobie kupiłem xboxowego. Piękniutka Alfa i Orlen na samochodzie
 10. Alley

  F1

  Grand Prix Azerbejdżanu i pierwsze zwycięstwo w karierze!
 11. Alley

  F1

  Trzeci wyścig drugiego sezonu i trzecie podium dla Saubera! Po zdobyciu trzeciego miejsca w Australii, udało mi się dzięki deszczowym warunkom dojechać na drugim miejscu w Szanghaju.
 12. Alley

  F1

  Po krótkiej przerwie postanowiłem wrócić do ścigania. Zaczynam swój drugi sezon w karierze, oczywiście w Sauberze. W sezonie 2019 będę miał bardziej konkurencyjny samochód i mam nadzieję, że powalcze z czołówką. Już w pierwszy wyścigu doszło do sensacji, zdobyłem pierwsze podiu w karierze.
 13. Alley

  F1

  Ostatni wyścig debiutanckiego sezonu, 6ste miejsce. Na następny sezon zostaje w Alfie Romeo. Teraz troszkę przerwy od F1.
 14. Alley

  F1

  Grand Prix USA. Kwalifikacje zakończone na Q2, na jedenastej pozycji. Po karach dwóch kierowców przede mną start z dziewiątej pozycji, na mecie siódmy.
 15. Alley

  F1

  Singapur, P11.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines