Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alley

Emeryci

Alley last won the day on October 12 2016

Alley had the most liked content!

Community Reputation

1508 Doskonała

5 Followers

About Alley

 • Rank
  ◤ Smuggling Master ◥
 • Birthday 01/13/1997

Contact

 • Gadu-Gadu
  44256294

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport
 • Nick
  Alley
 • Lokalizacja
  Nowe Gajęcice

Recent Profile Visitors

8995 profile views

 1. Alley

  tapczan
 2. Alley

  F1

  Grand Prix Chin. Pierwsze podium w Ferrari.
 3. Alley

  F1

  A ja se jadę czwarty sezon, he. Tak jak pisałem wcześniej, podpisałem kontrakt z Scuderia Ferrari. I to tyle dobrych informacji. Czerwoni totalnie skiepścili bolid, więc przede mną i Sebem dużo pracy by przywrócić Ferrari na szczyt.
 4. Alley

  F1

  Ostatnie wyścigi trzeciego sezonu, Meksyk. A tutaj świętowanie mistrzowskiego tytułu indywidualnie i konstruktorki. Przejście do RBR to była świetna decyzja, dwa zdominowane sezony. Na swój czwarty sezon będę chciał podpisać kontrakt z Ferrari, choć podczas wywiadu dostałem info, ze Renault jest mną poważnie zainteresowane.
 5. Alley

  F1

  GP Niemiec
 6. Alley

  Piątkowa pielęgnacja Foczki.
 7. Alley

  F1

  Zdradził Cię fioletowy paseczek na oponie.
 8. Alley

  F1

  Hmm, to 18stka na modach czy się myle?
 9. Alley

  F1

  Dwunasty wygrany wyścig w karierze i takie o, artystyczne coś.
 10. Alley

  F1

  Monaco
 11. Alley

  F1

 12. Alley

  F1

  Na PC śmigam. Z kanału Codemastersów pierwszy trailer.
 13. Alley

  F1

  Taka sytuacja na inauguracje sezonu. @Chlebek95 Klasyki są od edycji 2k17 i z każdym kolejnym wydaniem są dodawane. Tych samochodów w 2k18 jest dość dużo, chyba równe dwadzieścia, a też dojdą nowe w 19stce. Z początku jak kupiłem gierke to parę wyścigów sobie przejechałem. Teraz generalnie jeżdżę nimi gdy dostaje w karierze zaproszenie na zawody. Fajne odzwierciedlenie i odskocznia od aktualnych bolidów. Każdy ma swój specyficzny dźwięk, prowadzenie no i są świetnie dopracowane.
 14. Alley

  F1

  Ostatni przystanek sezonu, Abu Zabi. Po piątkowych treningach zdecydowałem się na wymianę silnika, przez co zostałem cofnięty w wyścigu o pięć miejsc. Kwalifikacje bez szału, w Q3 za późno wyjechałem na tor i nie zdążyłem oddać pomiarowego okrążenia. Do wyścigu przystąpiłem z trzynastego miejsca. Podcięcie rywali wcześniejszym zjazdem do pit-stopu i w miarę dobre tempo wyścigowe pozwoliło mi na zajęcie szóstego miejsca. Mógłbym powalczyć o coś wyżej, jednak na cztery okrążenia przed końcem uszkodziłem przednie skrzydło i straciłem część docisku. Wyścig wygrał Ricciardo. Klasyfikacja generalna/konstruktorów, osiągi, , rozwój. To była zdecydowana dominacja Red Bull'a. W zakończonym sezonie wygrałem dziewięć wyścigów, a na podium stałem aż siedemnaście razy. Teraz czeka mnie przerwa zimowa. Żadne zmiany regulaminowe na przyszły sezon się nie pojawiły, więc nie będzie większych przetasowań w stawce. Kilka wyścigów przed końcem odpuściłem sobie rozwijanie bolidu, co widać na wykresie. Wszystkie zasoby pakowałem w wytrzymałość samochodu, więc będzie mniej awaryjny (mam nadzieję) w przyszłym sezonie. Tak jak wspominałem w którymś poście wyżej, zostaje na następny sezon w stajni RBR. Jako, iż jestem leniem to nie będę już tak ostro spamował moimi fotorelacjami. Co jakiś czas wstawię parę fotek z sezonu. A na koniec jeszcze pochwalę się nowym malowaniem kasku. Odbiegłem od barw zespołu i stworzyłem coś swojego. Ja się zastanawiam nad kupnem nowej F1, w sumie powtarzałem sobie, że wincyj gier nie będę kupował, no ale zobaczymy. Jeżeli będę chciał nabyć F1 to raczej te zwykłą wersje (z Kubicą), bo mam takie samo zdanie jak Ty. Poczekajmy na więcej materiałów od Codemastersów.
 15. Alley

  F1

  Kolejny punkt kalendarza F1, Interlagos w Brazylii. W Sobotę PP, a w niedziele po walce z Hamitlonem wygrana.
×