Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cudak

Truckerzy

Cudak last won the day on February 10 2019

Cudak had the most liked content!

Community Reputation

1353 Doskonała

About Cudak

 • Rank
  Ten Cudujący
 • Birthday 01/31/2000

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6953 profile views

 1. Naprawdę fajne podejście, moim zdaniem przydałaby się jakaś muzyczka w tle. W głosie prowadzącego słychać uśmiech, dużą dozę zaangażowania. Temat fajnie poprowadzony, jak najbardziej na plus!
 2. Cudak

  Cześć! W związku z otwartym naborem do Policji postanowiłem złożyć swoje podanie. Jeśli chodzi o moje imię, to pochodzi ono od patrona Irlandii - Patryk, niedawno ukończyłem 20 lat, a z samym Polskim Truckerskim Serwerem jestem związany od 2010 roku, choć konto na forum powstało w 2011. W swym życiu podejmuję się wielu zadań - działam w Referacie Współpracy Międzynarodowej w Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, prowadzę własną firmę, a także dorywczo chwytam się różnych zadań. Obecnie mam ok. 1500 score, a moje ID to 116. W ciągu swojej długoletniej kariery w tej społeczności w Policji pracowałem raz, gdy jeszcze pełniłem funkcję Administratora Serwera, a także lidera Ministerstwa Firm. Jeśli chodzi o resztę podejmowanych przeze mnie działań w drużynach, to przyniłem się do założenia Kor-Cudu, byłem szefem AS Logistic, a i zasiadałem w zarządzie GNW Fresh and Fruttie! Z posadą jako zwolnienie pożegnałem się dwukrotnie - za Grzywacza, kiedy to wyczyszczono cały skład oraz Bonhart - kiedy to padł mi internet i nie miałem możliwości gry. Ogólnie interesuję się sztuką, muzyką, ludźmi, a także zawieraniem relacji interpersonalnych. Jestem osobą pomocną, która przykłada się zawsze w pełni do stawianych przede mną wyzwań. Pozdrawiam, Patryk (Cudak)
 3. Cudak

  Nick: Cudak ID Postaci: 116 Okres Pracy: 15.05.2020 - 04.06.2020 Powód (opcjonalne): Chęć sprawdzenia się w innej roli Zwolniony dnia 04.06.2020 godz. 19:48 . Zgodnie z regulaminem zwolniony z karą 20% score. Szkoda, że tak krótko:(//MichaelMSC
 4. Cudak

  Jeśli mam być szczery, Lampardzie, to forma wywiadu miała ulec zmianie, podobno miałeś fajny pomysł. Na tę chwilę formatowo wygląda to na przeklejony 1:1 tekst z notatnika i pogrubione skrótowce postaci, które się wypowiadały. Rozumiem, że możemy nie rozumieć Twojej koncepcji, ale jeśli chodzi o tego typu formę aktywności serwerowej - musi ona być zrozumiana przez znaczną większość, ot, coś w rodzaju kultury masowej. Nie jest to poezja, czy dramat, znaczy... yyyy..., wracając - nie możesz być Norwidem, nie wyprzedzisz swojej epoki, z tym częściowo musisz się dostosować do odbiorców - nas, czyli ludzi, z którymi spędziłeś kawał życia - nie jesteśmy aż tak skomplikowani chyba. Ponadto z definicji dziennikarskiego wywiadu wynika, że dobry - to taki, w którym zgłębiło się rozmówców bardziej, niż do penetrowanego przezeń tematu, może jakieś wtrącenie odnośnie pasji do ciężarówek. Najciekawszy - moim, kurczę, skromnym zdaniem jest tytuł, bo jest zachęcający, ale tak poza tym... można by było to poprowadzić lepiej. Dziękuję za komentarz. Myślę, że wraz z kolejnymi rozmowami zobaczycie o co mi chodziło i jakie są różnice między zwykłymi rozmowami na bieżący temat, a większymi wywiadami. Chyba miałem zbyt duże wyobrażenie w głowie, które trudno było przekazać Wam po 55 zwyczajnych wywiadach. Wraz z kolejnymi rozmowami wszystko się wyklaruje i mam nadzieję, że mój zamysł na prowadzenie tego działu będzie lepiej zrozumiany. //Lampard
 5. co tam poeto

  1. Show previous comments  1 more
  2. Cudak

   Cudak

   Fabio zaczynam się obawiać o Twoja osobę, Jessike i Olę 

  3. Fabio

   Fabio

   co to za dżesika

  4. Cudak

   Cudak

   Nieważne 

 6. Cudak

  Jeśli jest świeży pomysł nowego prowadzącego to jak najbardziej
 7. Cudak

  A proszę, tylko nie przypominam sobie, żebym formatował.
 8. Cudak

  Nick: Cudak Serial: Nie widzę potrzeby podawania Serialu, ponieważ jest to apelacja od kary nadanej na forum Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: Najprawdopodobniej spamowanie, które można było odebrać jako działanie na niekorzyść serwera, społeczności Wytłumaczenie: Chciałbym przynajmniej dorywczo powrócić do społeczności - administracja oraz gracze zrozumieją - od czasu do czasu pograć, pośmiać się itd. W zasadzie to nie wiem, od czego zaczyna się takie "cośki", ponieważ w swojej wieloletniej karierze nie byłem zmuszony pisać takich wniosków. Obiecuję, że będę grzeczny i nikomu nie będę się naprzykrzać, moje zachowanie było infantylne i chyba uległo poprawie w ciągu tych kilku miesięcy.
 9. Cudak

  Nick: Cudak Serial: XXX Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: Najprawdopodobniej spamowanie, które można było odebrać jako działanie na niekorzyść serwera, społeczności Wytłumaczenie: Dzień dobry wieczór, bo chyba jest dość późno. Chciałbym przynajmniej dorywczo powrócić do społeczności - administracja oraz gracze zrozumieją - od czasu do czasu pograć, pośmiać się itd. W zasadzie to nie wiem, od czego zaczyna się takie "cośki", ponieważ w swojej wieloletniej karierze nie byłem zmuszony pisać takich wniosków. Obiecuję, że będę grzeczny i nikomu nie będę się naprzykrzać, moje zachowanie było infantylne i chyba uległo poprawie w ciągu tych kilku miesięcy.
 10. Cudak

  Wujek Cudak na studniówce
 11. Cudak

  W końcu coś można zamknąć.
 12. Cudak

  Poprawka z dnia 4 marca 2019 roku wynikająca ze zmian administracyjnych: 3) w sumie członków Komisji jest 18 (4 członków Ministerstwa + 2 osoby z każdej firmy)
 13. Cudak

  Nick: Cudak ID: 116 Czas: od kiedyś tam Powód: Nie chcą mnie ///Nie tylko ciebie//Zwolniony 15.02.2019 - 19:59 /Wersjon
 14. Spóźnione ale są... Najlepszego capie stary. ;d

 15. Wszystkiego najlepszego! :D 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines