Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MakeLover

Gracze

Ostatnia wygrana MakeLover w dniu 12 Listopad 2012

Użytkownicy przyznają MakeLover punkty reputacji!

Reputacja

331 Wzorowa

O MakeLover

 • Tytuł
  Keep it real
 • Urodziny 1993.07.14

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MakeLover
 1. MakeLover

  Cześć, z nudów jakie mnie dopadły, zacząłem się bawić w obrabianie filmików itp innymi słowy życie na Youtube. Wielu z Was gra w CS'a więc może Wam się spodoba zamysł mojego kanału, otóż chciałbym przedstawiać fajne akcje, wszystko obrobić fajnie i wrzucić w postaci odcinka, wiem są podobne kanały, lecz mam parę pomysłów, które w późniejszym czasie mogą mnie wyróżniać. Link do mojego profilu : https://www.youtube.com/watch?v=6H1AR_ydy8w 1 filmik : https://www.youtube.com/watch?v=6H1AR_ydy8w dupy intro nie urywa, ale pracuję już nad nowym:) Jeżeli się podoba zostaw łapkę i może suba? To mnie na pewno zachęci:) Pozdro.
 2. MakeLover

  Mam problemy z kompem, nie jestem w stanie wejść na serwa w ogóle.
 3. MakeLover

  Rudy, rudy, rudy... Wrócisz, każdy wraca, nawet taki grzyb jak ja :) Powodzenia i dzięki za grę.:)
 4. MakeLover

  aha, fajnie że są 2 mandaty za przemyty, ja korzystam z taryfikatora w grze, nie mam drukarki, prądu, komputera, monitora żeby to wydrukować. Dałem mandat za przeładowanie, przemyt, złe umiejscowienie towaru. bo chyba fajki w cysternie to nie fajne ulokowanie. Fotki wyzerowałem przez pomyłkę i mu się upiekło. 10k i 5 pkt do zwrotu będzie. Dawajta warna.
 5. MakeLover

  Nick funkcjonariusza: MakeLover Nick pracownika PD holującego pojazd: Patryk Godzina i data konfiskaty: 27.12.2013 godz. 23:10 Pojazd: Roadtrain+cysterna Pojazd prywatny/firmowy: CT Nick właściciela(w razie pojazdu firmowego nick pracownika odpowiedzialnego za przydział danego pojazdu): SS z widocznym przemytem: http://postimg.org/image/ictk9imlr/ Pojazdy przebywające na parkingu: RoadTrain + Cysterna
 6. MakeLover

  Na siłe chcecie zrobić z naszego serwa serwer RP... Zróbmy jeszcze podatki, ZUS, pralki na raty, klopy... Jest dobrze jak jest w obecnym systemie.
 7. MakeLover

  Ja sobie nie poradzę :(
 8. MakeLover

  Dzięki, na pewno się przyda, zaraz sprawdzę czy zakumam i biorę się za Hi Waya:)
 9. MakeLover

  No nie mówcie, że nie byłoby fajnie robić konwój hydrami... Nie no bez jaj, truck to truck, chcesz samoloty idź na Air serwer czy coś takiego kiedyś było.
 10. MakeLover

  mejbi... możliwość patrolowanie helenokopterem na bazach firm?;>
 11. MakeLover

  Dzisiejsze osiągnięcie z manim, oraz Rudym95... Zamknęliśmy licznik SAMPA:>
 12. MakeLover

  Możemy się potargować, posty proponujące zamianę za kasę na serwerze będę od razu zgłaszał. Czekam na poważne propozycje bo warto. Polecam. http://allegro.pl/show_item.php?item=3751845905
 13. MakeLover

  Spider 2600?
 14. MakeLover

  Chyba, że Czarny będzie rybą a my go będziemy naparzać wędkami, a z racji tego, że nie ma ich na serwie ich miejsce zastąpią dildosy.
×