konwuj 123

https://truckers.com.pl/topic/23290-mta-konwój-kwietniowy/

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radek

Truckerzy

Community Reputation

164 Dobra

About Radek

 • Rank
  Trucker
 • Birthday February 21

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Ireneusz_Korcipa

Recent Profile Visitors

2897 profile views
 1. Otwieramy nabór do firmy Zoomie! Poszukujemy jednego pracownika! Zapraszam do składania podań!
 2. Radek

  Nick: ObywatelS.J ID: 112435 Powód: Nieobecność dłuższa niż 3 dni. //Zwolniony 06.04.2020 o godzinie 23:10. Dziękujemy za współpracę.
 3. Radek

  Dodano mały punkt w podpunkcie 5.3 dotyczący awansów: 1.Wyjątkiem jest osoba, która w niepełnym okresie rozliczeniowym zarobiła 150 000$, takowa osoba otrzymuje awans.
 4. Radek

  Nick: Amcia ID: 44145 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. //Zwolniony 21.03.2020 o 19:50. Dziękujemy za współpracę. Nick: Caprio12 ID: 58757 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. //Zwolniony 21.03.2020 o 19:50. Dziękujemy za współpracę.
 5. Radek

  Nick: Radek ID Postaci: 111 Imię i nazwisko postaci: Ireneusz Korcipa
 6. Radek

  Nick: Radek ID postaci: 111 Okres pracy: Od 7 stycznia b.r. Powód: Zmiany. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Oczywiście, że polecam. Wszystko funkcjonuje tak jak należy. Powodzonka dla Was! //Zwolniony dnia 15.03.2020, o godzinie 20:44 bez kary /Wersjon
 7. Najlepszegooooo!

 8. Radek

  @Zykfrydes Jasne że tam panują inne zasady, ale napisałeś, że ''aktywność szefa tej firmy jest dość malutka'', za to Gondi napisał że zwolnienia idą przez zarząd. (-) Wybaczcie, ale ja trzymałem się, i nadal trzymać się będę swojej tezy. Dziękuje.
 9. Radek

  Witam wszystkich graczy, szczególnie tych którzy tę skargę czytają. W dniu dzisiejszym, zdarzył się incydent, który główną rolę gra nasz administrator serwera o nicku [PTS]Cudak. Mianowicie, owy administrator napisał w temacie rekrutacyjnym swoją apelację do firmy Military Logistics. Nic oczywiście nie ma w tym złego, nie nie. Ale popatrzmy na jeden fakt, mianowicie taki: A o to jego podanie: Tym o to działaniem został złamany Punkt 13 regulaminu, mianowicie: "13. Podczas pracy we frakcji/firmie obowiązuje zakaz wysyłania jakichkolwiek podań o pracę w innej firmie/frakcji pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego, podanie takie musi zostać przez szefa prowadzącego nabór odrzucone.'' Oraz : "2. Na każdą osobę w grze przypada możliwość pracy tylko i wyłącznie w jednej firmie.'' Jak można zauważyć, ewidentnie został złamany punkt 13 regulaminu. Punkt 2 zwany dalej regulaminem może zostać złamany gdy gracz zostanie przyjęty do firmy. Zaznaczam, że screeny zostały wykonane DZIŚ (Jak można zauważyć na ss), a owy gracz NIE NAPISAŁ swojego zwolnienia w dziale TimberTrades. Mam nadzieję, że jakieś kroki zostaną poczynione w tej sprawie. Niedorzeczne jest, aby Minister Firm pisał apelacje do firmy, będąc zatrudnionym W TYM SAMYM CZASIE w innej firmie. Pozdrawiam P.S W dniu wczorajszym gracz [PTS]Cudak "uczył" nas kultury, oraz kulturalnego zachowania podczas gry. Przedstawiam Wam screen z dnia dzisiejszego --->
 10. Radek

  Zamiast karty z 3GB to dałbym 6GB vramu. Opcja z 3GB wgl nie ma sensu. Jest to mocne ograniczenie. A co do procka dwa słowa dodam. Zastanów się nad Ryzenem jak to koledzy wyżej mówią. To co teraz intel wyprawia to jedno wielkie G, a Ryzen nie jest aż taki zły, jak to "fan boye" intela mówią.
 11. Radek

  A moim zdaniem wygląda to tak. Jeżeli administracja aż tak nie chce, aby przemyty były rozładowywane na bazach, to po kiego znajduje się na owej liście towarów możliwych do załadowania oraz rozładowania? Admini tworzą nowe załadunki, to jednak musicie wklepać listę wszystkich towarów, więc raczej nie stoi nic na przeszkodzie (w kwestii skryptowej) aby takowy wpis z przemytami usunąć na załadunkach. Z takim rozwiązaniem nie byłoby problemu dawanie kar z dupy.
 12. Radek

  Szukam ludzi do popykania w gta. Dokładnie chodzi mi o sprowadzanie specjalnych ładunków a potem sprzedaż. Ktoś chętny? :D
 13. Radek

  Nick: Radek ID: 111 Preferowany kolor (opcjonalne): Niebieski
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines