Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Legend

Emeryci

Legend last won the day on January 6

Legend had the most liked content!

Community Reputation

2505 Doskonała

7 Followers

About Legend

 • Rank
  Prezes
 • Birthday 04/27/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Doncic

Recent Profile Visitors

11105 profile views

 1. Legend

 2. Legend

  Siemanko mordki! Bardzo rzadko ostatnio wbijam na serwer, nawet nosiłem się z zamiarem zakończenia mojej bujnej kariery ale jednak mimo wszystko postanowiłem jeszcze trochę potruć naszą społeczność swoją osobą. Przechodząc do sedna sprawy i sensu tego ogłoszenia, jak może większość się domyśla w dniu dzisiejszym mija dokładnie drugi rok funkcjonowania naszej zajebistej firemki na Ptysiu. Pokonując wiele różnorakich trudności, śmiesznych zmian w ministerstwach, regulaminach firm i innych rzeczach, firma stoi juz prawie 800 dni i ma się dobrze. Aby tradycji stało się zadość pragnę podziękować wszystkim cumplom którzy są ze mną od początku istnienia firmy, albowiem fenomenem na skale serwera jest to, że prawie przez 2 lata funkcjonujemy w praktycznie tym samym składzie. Odkąd gram tutaj jeszcze nie spotkałem się z tym, aby w jednej firmie skład przez kilka lat zmieniał się jedynie kosmetycznie, a trzon dalej pozostawał ten sam. Tym samym mogę stwierdzić iż mój plan odnośnie stworzenia firmy innej od wszystkich, polegającej na współpracy kilku przyjaciół udał się w 100% za co jeszcze raz dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt bimberków. Dobra dość przynudzania, księzycówki słyszałem pare beczek zostało, także w najbliższym czasie musimy to Panowie jakoś uczcić. That's all folks! P.S Odnośnie stażu chyba tylko jakieś wyjątki w pogo za czasów pawła i avengeda mogły nas pobić, aczkolwiek jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!
 3. Legend

  No prosze, jedyny prawilny co nie zapomniał wujka Legenda pozdrowić. Szacuneczek rudi :L
 4. Legend

  Piszę za prośbą Gondiego, gdyż albowiem nie ma dostępu do internetów, albo zachlał czy coś, who cares. Litek przechodzi na tzw. wcześniejszą emeryturkiee z powodu nagłych i niezbędnych zmian w destylacji składu. Także tego. Cheers!
 5. Legend

  Proponuję 3majówke we Wrocławiu. We wcześniejszych latach miałem okazje na tym jakże zacnym festiwalu poznać osobowości chociażby, naszej kochanej Fasolki, oraz Ganga. PS, Zdjęcia nie było bo Gang mnie nie lubi :(
 6. Legend

  Jeżeli mogę się wtrącić, a sądzę ze mogę bo byłem administratorem prawie 2 lata, to dodam coś od siebie. Bycie administratorem to nie przesiadywanie na serwerze po 20h i spełnianie zachcianek graczy, to jest tylko wierzchołek góry. Większość pracy, pomysłów i innych ważnych rzeczy odbywa się raczej poza grą. 90% rzeczy tworzy się właśnie głównie na forum. Nie żebym stawał w obronie tych co nie wchodzą na serwer od 3 miesięcy czy coś, ale to, że jakiś admin nie siedzi dzień w dzień po 5 godzin na serwerze nie znaczy, że nic nie robi. Takie ot spostrzeżenie, może komuś ułatwi rozumowanie.
 7. Legend

  Prezes kierownik.
 8. Legend

  Jak ins udziela sie pod wywiadem, to wiedz, że coś się dzieje.
 9. Legend

  No i nie pozdrowił wujka legenda :(
 10. Legend

  Jednych stać na stabilność i pewność. Tych drugich zawsze boli, że tamci wydają swoje pieniądze.
 11. Legend

  Alkoholik, ziomek z bimberków.
 12. Legend

  oooooooo seterka 315, królowa szos *_* miała w sobie to coś. emm a to taki hiszpański cud techniki na podzespołach volva, Volvo B12 Beulas.
 13. Legend

  To ja może wezmę też zarzucę dwie limuzynki którymi się poruszam. Co prawda nie ciężarowe, ale gabaryt swoisty jest.
×