Dziś o 18:00 zapraszamy na 3 event!

https://truckers.com.pl/topic/23280-mta-poszukiwania-walizek/

 

 

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macieq322

Truckerzy

Community Reputation

138 Dobra

2 Followers

About Macieq322

 • Rank
  Pogotowiarz
 • Birthday March 31

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Kasztan322, Kaston, Macieq322
 • Lokalizacja
  Myszków

Recent Profile Visitors

3426 profile views
 1. Macieq322

  Nick: Macieq322 ID: 6130 Imię i nazwisko postaci: Maciej Zemla
 2. Nick: Macieq322 Powód: Niestety nowe zmiany dot. regulaminu frakcji kolidują z moim czasem pracy. Grając na serwerze chciałbym grać z zadowoleniem, a nie mieć z tyłu głowy głównie wbijanie normy na siłę. Bardzo fajnie się pracowało i na pewno pozostaną miłe wspomnienia z tych kilku miesięcy. Chętnie zostałbym dłużej, gdyby nie nowy regulamin. Dziękuję za danie mi szansy i przepraszam za moją decyzję. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Score: 4000 Okres pracy: 15.01.2020 - 19.03.2020 Zwolniony bez kary score o godzinie 15:29
 3. Macieq322

  Zróbcie ankietę i będzie czarno na białym kto jest za kto przeciw. Ja widzę jedyny minus taki, że spędzony czas na dorabianiu się straci sens, bo niektórzy spędzają nawet większość dnia i po resecie każdy zostanie z niczym. Ostatni reset bodajże w 2013 również był sporną sytuacją mimo iż miał miejsce tak czy siak. Przypuszczam również, że może to się odbić na Frg, ponieważ pochwalił się wyczynem 20k sc, (za co mu gratuluję), może poczuć się urażony i myśleć, że to przez niego wyzerowano konta więc jest duża możliwość że nie będzie już tak aktywnie grać.
 4. Macieq322

  Wypadzik sprzed tygodnia
 5. Macieq322

  Szefu upadającej firmy
 6. Macieq322

  Spoko ziomek i dobry opiekun TC
 7. Macieq322

  Otóż to by było dobre. Kiedy pojazd się zatrzyma np. na załadunku czy też na tankowanie - czas stop, jeżeli chodzi o czas jazdy. Czas pracy inny jak jazda można podpiąć czas załadunku towarów, które będą sumowały się. Np. pierwszy załadunek 1.30, rozładunek 1.30 czyli mamy 3 minuty czasu pracy innej niż jazda. Można zrobić czas pracy 1.5h - 2h z czego sama jazda np. 45min i po upływie jednego czy drugiego wymagana jest przerwa np. 10 min (czas pracy jest do przemyślenia, podałem tylko szkic jak mogłoby to wyglądać wg. mojej wizji).
 8. Macieq322

  Co do naliczania czasu. Może zacząć automatycznie naliczać się kiedy załadujemy towar. To jest logiczne że to praca. Alternatywnie można utworzyć okienko w którym można wybrać manualnie "Rozpoczęcie pracy", "Rozpoczęcie przerwy", "Praca inna niż jazda" tak jak ma się w świecie realnym. Więc powinien naliczać się czas od razu po ruszeniu pojazdem. Dostawczaki można podzielić na małe i duże. Duże typu DFT czy wywrotka mają obowiązek posiadania tacho, natomiast małe traktujemy jako do 3,5t.
 9. Macieq322

  Nick: Macieq322 Imię i nazwisko postaci: Maciej Zemla ID postaci: 6130 Czas rozpoczęcia pracy: 15.01.2020
 10. Macieq322

  Nick: Macieq322 ID: 6130 Powód: Chcę spróbować czegoś innego. Dzięki za danie mi szansy i powodzenia w dalszej karierze Pozdrawiam. Dziękuję ci za stosunkowo długi staż i nienaganną frekwencję. Będzie nam ciebie brakować. Zwolniony o 15:40.
 11. Macieq322

  Kebab BMW czy Audi?
 12. Macieq322

  mapa
 13. Macieq322

  Nick: Kasztan322 Powód (opcjonalnie): Sprawy prywatne, które uniemożliwiają systematyczną grę. Dzięki za danie mi szansy. Frakcja godna polecenia. Pozdrawiam, Kasztan322. Zwolniony o godzinie 1:52 AM bez kary score. Szkoda że tak krótko. Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Wróć kiedyś. // AdiX
 14. Macieq322

  Przyszedł czas na następny samochodzik Kolejnym autkiem którym się wożę to niepozorna terenówka. Jest to Suzuki Vitara z 1997r. Pod maską silnik 1.6 16v 97km (w terenie taka moc wystarcza, nie wspominając o napędzie na 4 koła). Jest to wersja long. Kupiliśmy ją razem z bratem mając w głowie pewien projekt, w którym postanowiliśmy przystosować autko w teren. Po niekrótkim czasie powstała namiastka tego projektu lecz do końca jest jeszcze daleko Na chwilę obecną zostały zmienione opony na Hankook Dynapro MT, podwyższenie auta, przemalowanie karoserii specjalnym lakierem Raptor, zamontowane stalowe zderzaki - przód, tył, stalowa osłona silnika, wleciała wyciągarka z liną syntetyczną, dołożony snorkel i kilka innych detali. Tak samochód wyglądał niedługo po zakupie. Tutaj podczas prac. No i nadszedł efekt końcowy.
 15. Macieq322

  Krajobrazowo gdzieś na Słowacji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines