Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ReD

Emeryci

ReD last won the day on October 30

ReD had the most liked content!

Community Reputation

777 Wzorowa

About ReD

 • Rank
  West Coast
 • Birthday 11/08/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  ReD

Recent Profile Visitors

11815 profile views
 1. Stówka noobie :E

 2. Happy Birthday! 

 3. Stówa byku! :birthday2::dance:

 4. Om_Ega

  Wszystkiego najlepszego! :3

 5. Najlepszego Redzik <3

 6. ReD

  Nick: ReD ID: 4863 Score: ++8k Okres pracy: Dużo Powód: Są w sumie dwa powody. Po pierwsze, po półtora rocznej grze na serwerze z totalnie nietkniętym gamemodem od kilku lat (szacuneczek dla Liqa i dla ziomków z TC za kozak projekt i robienie czegokolwiek) czuję wypalenie, a wolny czas wolę spędzić na innych tytułach. Drugim powodem jest sytuacja firmy jak i sposób jej prowadzenia, który mi po prostu nie odpowiada. Dzięki za grę i do zobaczenia może za kiedyś tam. Przyszedł czas że pracownik którego zatrudniłeś na początku istnienia swojej firmy musi cię zwolnić ale cóż... Los tak chciał najwyraźniej :C Dzięki za ten bardzo długi czas pracy z tobą wiele ta firma zyskała dzięki tobie i może jeszcze kiedyś zyska . Liczę że powrócisz jeszcze kiedyś do nas do firmy którą sam założyłeś :3. Zwolniony z bólem serca o 19:40. //Omega
 7. ReD

  Co tam u Was słychać? <3
 8. ReD

  Dzisiejsze rozliczenie, jest ostatnim sporządzonym przeze mnie. Nowym szefem pozostaje @Om_Ega, a pomagać będą mu @szczurek502 oraz @Sonny91. Skąd taki wybór? Omega i Szczurek znają się już na rzeczy, a Sonny jest dość aktywny i lojalny. Ja obejmuję stanowisko Tunera, gdzie spędzę trochę czasu, a może i się zwolnię, ale to w zależności jak potoczy się sytuacja. Osobom tym gratuluje i życzę sukcesów. Pragę podziękować każdemu z kim miałem możliwość wspólnego grania i reprezentowania barw naszej firemki. Do zobaczenia!
 9. ReD

  Dziś do opisu firmy zostaje wprowadzona nowa tabelka dotycząca pierwszej specjalizacji "Części samochodowe". Możecie tam znaleźć wymagane score, czas ładowania, ale i średnią kasę jaką powinniście (lecz nie zawsze) dostać za dostawę. Podgląd tabelki: Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do jej utworzenia <3
 10. ReD

  Najlepszego mój Mechowcu :D.

  1. Kamyk/

   Kamyk/

   Dziękuję:D

 11. ReD

  Jeśli tylko są chętni to również nie widzę problemu
 12. ReD

  Załogo mamy pierwsze zlecenia na nasze dostawczaki, towar jest na 1,7k score. Każdy kto jest chętny do wożenia proszę, aby robił to pojazdem o jak największej ładowności (flaty, dft, boxville i yankee xd) wiadomo, żeby ukończyć to zlecenie jak najszybciej .
 13. ReD

  No i po konwoju. Serdecznie dziękuję każdemu kto był. Myślę, że się podobało . Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy derbów @ParkereK, a także każdemu z Was, kto podjął się wyzwania. Z racji, iż dzisiaj nie każdy mógł bawić się razem z nami mamy kolejny mini-event. Razem z zarządem pochowaliśmy 3 firmowe burrita. Nagroda za odnalezienie sztuki to $50.000. W razie odnalezienia proszę o wysłanie screenshota podczas, gdy siedzicie na miejscu pasażera z widoczną godziną na czasie (/time). Powodzenia . EDIT: W evencie brać udział mogą tylko pracownicy firmy Mecha Industries.
 14. ReD

  Kapi <3 dziękuję za graficzkę Jaki ten tydzień tłusty! Dziś została wgrana nasza druga, długo wyczekiwana specjalizacja, która nazywa się Części tuningowe! Przeznaczona ona jest na nasze dostawczaki, dlatego 2 Flatbedy, 2 DFT-30, 3 Burrita, Benson, Boxville, Newsvan i Yankee zostają teraz Wam udostępnione. Dbajcie o ten pojazdy bo będziecie z nich korzystać wszyscy. wszelakie porzucenia, niezatankowania zgłaszajcie w tym temacie. Lista towarów i wymagane score, aby je załadować: Nasz stan konta pozwolił ulepszyć specjalizację na 6 poziom, w zależności od stanu konta po wypłatach możliwe, że dokupimy jeszcze jeden poziom . Odnośnie regulaminu. Zaczynają obowiązywać następujące punkty: Szerokości .
×