Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ReD

Emeryci

ReD last won the day on June 22

ReD had the most liked content!

Community Reputation

974 Wzorowa

About ReD

 • Rank
  West Coast
 • Birthday 11/08/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  ReD

Recent Profile Visitors

11599 profile views
 1. Nick: ReD Pojazd: Flacik Typ zgłoszenia (porzucenie/niezatankowanie): Porzucenie Lokalizacja: GL > BS Powód: Utopiłem go =((( Pojazd na bazie // SzczurekPL
 2. ReD

  Co tam u Was słychać? <3
 3. ReD

  Dzisiejsze rozliczenie, jest ostatnim sporządzonym przeze mnie. Nowym szefem pozostaje @Om_Ega, a pomagać będą mu @szczurek502 oraz @Sonny91. Skąd taki wybór? Omega i Szczurek znają się już na rzeczy, a Sonny jest dość aktywny i lojalny. Ja obejmuję stanowisko Tunera, gdzie spędzę trochę czasu, a może i się zwolnię, ale to w zależności jak potoczy się sytuacja. Osobom tym gratuluje i życzę sukcesów. Pragę podziękować każdemu z kim miałem możliwość wspólnego grania i reprezentowania barw naszej firemki. Do zobaczenia!
 4. ReD

  Dziś do opisu firmy zostaje wprowadzona nowa tabelka dotycząca pierwszej specjalizacji "Części samochodowe". Możecie tam znaleźć wymagane score, czas ładowania, ale i średnią kasę jaką powinniście (lecz nie zawsze) dostać za dostawę. Podgląd tabelki: Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do jej utworzenia <3
 5. ReD

  Najlepszego mój Mechowcu :D.

  1. Kamyk/

   Kamyk/

   Dziękuję:D

 6. ReD

  Jeśli tylko są chętni to również nie widzę problemu
 7. ReD

  Załogo mamy pierwsze zlecenia na nasze dostawczaki, towar jest na 1,7k score. Każdy kto jest chętny do wożenia proszę, aby robił to pojazdem o jak największej ładowności (flaty, dft, boxville i yankee xd) wiadomo, żeby ukończyć to zlecenie jak najszybciej .
 8. ReD

  No i po konwoju. Serdecznie dziękuję każdemu kto był. Myślę, że się podobało . Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy derbów @ParkereK, a także każdemu z Was, kto podjął się wyzwania. Z racji, iż dzisiaj nie każdy mógł bawić się razem z nami mamy kolejny mini-event. Razem z zarządem pochowaliśmy 3 firmowe burrita. Nagroda za odnalezienie sztuki to $50.000. W razie odnalezienia proszę o wysłanie screenshota podczas, gdy siedzicie na miejscu pasażera z widoczną godziną na czasie (/time). Powodzenia . EDIT: W evencie brać udział mogą tylko pracownicy firmy Mecha Industries.
 9. ReD

  Kapi <3 dziękuję za graficzkę Jaki ten tydzień tłusty! Dziś została wgrana nasza druga, długo wyczekiwana specjalizacja, która nazywa się Części tuningowe! Przeznaczona ona jest na nasze dostawczaki, dlatego 2 Flatbedy, 2 DFT-30, 3 Burrita, Benson, Boxville, Newsvan i Yankee zostają teraz Wam udostępnione. Dbajcie o ten pojazdy bo będziecie z nich korzystać wszyscy. wszelakie porzucenia, niezatankowania zgłaszajcie w tym temacie. Lista towarów i wymagane score, aby je załadować: Nasz stan konta pozwolił ulepszyć specjalizację na 6 poziom, w zależności od stanu konta po wypłatach możliwe, że dokupimy jeszcze jeden poziom . Odnośnie regulaminu. Zaczynają obowiązywać następujące punkty: Szerokości .
 10. W tym temacie pracownicy mogą pozostawić zgłoszenie odnośnie porzuconego/niezatankowanego pojazdu ogólnodostępnego według poniższego wzoru: Nick: Pojazd: Typ zgłoszenia (porzucenie/niezatankowanie): Lokalizacja: Powód:
 11. ReD

  Wstępnie już jest Pablos .
 12. Potrzebuję dwóch speców od blacharki na sobotni konwój, ktoś byłby chętny?
 13. ReD

  Znalazłby się jakiś chętny medyk do obstawy sobotniego firmowego konwoju?
 14. ReD

  Dnia 25 maja 2019 roku o godzinie 20:00 odbędzie się firmowy konwój, który będzie przebiegać zgodnie z poniższą, dołączoną mapką: W konwoju jedziemy zgodnie z następującą "hierarchią pojazdów" - Linerunnery - Tankery - RoadTrainy. Aby był porządek, kolejność osób obowiązuję wraz z narastającą wartością ID - mówiąc prościej, pierwsze jadą osoby z najmniejszym ID danym pojazdem. Wieziemy tylko i wyłącznie naszą specjalizację, przy czym zakazuje się przemycania, przeładowań, wyprzedzania i robienia syfu. Na początku, po środku i na końcu jadą przedstawiciele zarządu, aby nadzorować porządek podczas konwojowania. Po konwoju czekają nas derby, które odbędą się na specjalnej konstrukcji. Nagrody są następujące: 1 miejsce - 150k 2 miejsce - 125k 3. miejsce - 100k 4 i niżej - 25k Dla niewtajemniczonych co to derby. Derby polegają na przetrwaniu i unicestwieniu wszystkich wróg poprzez zepchnięcie ich do wody, lub zniszczenie im samochodu na specjalnie zbudowanej do tego konstrukcji. Poruszać będziecie się Cheetahami wyposażonymi w podtlenki azotu. Oszczędzajcie swoje bolidy, gdyż nie będą one naprawiane! Po ukończeniu derbów, dla chcących dalej się bawić czeka jeszcze jedna zabawa, ale o niej dowiecie się podczas eventu. Widzimy się w sobotę na lotnisku SF!
×