Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kubala

Gracze

Kubala last won the day on August 25 2018

Kubala had the most liked content!

Community Reputation

589 Wzorowa

About Kubala

 • Rank
  Człowiek z bajki
 • Birthday 10/16/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Andstal
 • Lokalizacja
  Rogoźnica [DSW]

Recent Profile Visitors

6766 profile views
 1. Kubala

  7/10 Do auta spoko
 2. Kubala

  Zakupiłem wersje 7 bez plusa, gabaryty 7 plus nieco mnie przeraziły więc zdecydowałem, że kupię gorszą wersję, aczkolwiek skok z 4s na 7 jest nieporównywalny... Pozdrawiam
 3. Kubala

  Właśnie nie do końca jest z tą baterią jeśli chodzi o modele 7 a 7 plus. 7 plus ma 2900mAh, a 7 tylko 1960 mAh, pytanie tylko jak to się przełoży na czas czuwania telefonów, bo mimo wszystko 7 plus jest większym telefonem.
 4. Kubala

  Dzięki Panowie za wskazówki, rady, opinie. Wybór padnie prawdopodobnie na model 7 plus z tym, że będzie to wersja 32GB, ponieważ i tak model lekko przekracza budżet przeznaczony na kupno telefonu.
 5. Kubala

  Właśnie się zastanawiam jak to teraz jest z trwałością tych nowych iPhone'ów, zdaje sobie z tego sprawę, że na pewno nie są tak pancerne jak 4s. Odnośnie modelu 6s również biorę go pod uwagę i zastanawiam się, czy jest sens wydawania tyle pieniędzy na nowszy model.
 6. Kubala

  Siemanko ludziska! Mam mały problem, otóż dzisiaj śmiercią naturalną uległ mój stary, poczciwy, Iphone 4s, slużył mi aż 5 lat. Jako, że postęp technologiczny się zmienia, chciałbym nabyć telefon trwały, z dobrymi parametrami do około 2000zl, jako że jestem laikiem w tych tematach to proszę o poradę co byście polecali? Na oku mam Iphone 7 plus.
 7.  W związku z powyższym zrzekam się wygranej i przeznaczam ją do puli kolejnego losowania.

  Miłej soboty

 8. Kubala

  1/10
 9. Kubala

  A kiedy będzie zdjęcie 'po' imprezie?
 10. Kubala

  Wczoraj przy okazji małego tripu wybiło 70 000km odkąd go mam.
 11. Kubala

  Napięty jak plandeka na żuku
 12. Kubala

  6/10
 13. Kubala

  Czy cały ten 'kryzys' to przykrywka pod obniżenie wynagrodzeń za towary? Czy zamierzane jest podniesienie wynagrodzeń za towary do pierwotnego stanu?
 14. Kubala

  8/10 Clasico ;) Nigdy bym nie powiedział, że będę słuchał twórczości Podsiadłego, jednak ta nuta bardzo mi przypadła do gustu https://www.youtube.com/watch?v=d7qNZ_QAz0Y
 15. Kubala

  Bambery z TimberTrades po godzinach. Udzielałem korepetycji Cudakowi odnośnie spożywania etanolu (pragnę nadmienić iż w naszej firmie to podstawa)
×