Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kubala

Gracze

Kubala last won the day on August 25 2018

Kubala had the most liked content!

Community Reputation

609 Wzorowa

About Kubala

 • Rank
  Człowiek z bajki
 • Birthday 10/16/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Andstal
 • Lokalizacja
  Rogoźnica [DSW]

Recent Profile Visitors

6942 profile views
 1. Kubala

  Czy u Andstala coś się zmieniło? Otóż nie. W ostatnim czasie troszkę chorował, lecz nakładem kosztów znowu jeździ, skręca, hamuje Przez ostatnie 1,5 miesiąca wpakowałem sporo gotówki, by panzer jeździł. Całe kompletne zawieszenie na dobrych częściach łącznie z amorkami sachsa. Po wymianie nacieszyłem się autem dosłownie TRZYSTA (300) kilometrów i kolejnym problemem okazał się klin na wale... Gdy już został ogarnięty, myślałem już powinien być spokój... i uwaga po 4 dniach zatarła się pompa wspomagania... Zatarło się łożysko na kole i przy okazji spaliło pasek, dym taki za autem, że świata nie było widać Byłem w takich nerwach że już planowałem go sprzedawać w cholerę, tak go miałem dosyć. Zmotywowałem się i wymieniłem na używkę (za 50 zł na szrocie xd), założyłem nowy pasek i auto znowu zaczęło śmigać! Jak inwestować w skarbonkę bez dna to inwestować, tydzień temu wymieniłem olej valvoline 10w40 łącznie ze wszystkimi filtrami, bo trochę się zapomniałem w tym pochłanianiu kilometrów i trochę przegiąłem z interwałem wymiany o 4 tys km Po wymianie przepalony już cały kocioł paliwa (tj 1000km) i zwiedziłem w ostatnim czasie sporo ciekawych miejsc. Sentyment chyba pozostanie do tego auta... W przyszłości planuje nieco zwiększyć mu moc i przy okazji wymienić dwumasę na zwykłe sztywne koło, bo już powoli kończy swój żywot. Ze mną już ponad 80 tys km, od 2,5 roku. Gdzieś u sąsiada (Czechy) Wczorajsze grasowanie po Dolnym Śląsku (zrobiłem 300km, zwiedzając Jelenią Górę, Karpacz, Szklarską Porębę) - na zdjęciu zabytkowy wiadukt kolejowy w Bolesławcu Malá Úpa - na granicy polsko-czeskiej (ps. zapomniałem dodać, że zrobiłem mu smoked front ())
 2. Kubala

  8/10
 3. Kubala

  7/10 Do auta spoko
 4. Kubala

  Zakupiłem wersje 7 bez plusa, gabaryty 7 plus nieco mnie przeraziły więc zdecydowałem, że kupię gorszą wersję, aczkolwiek skok z 4s na 7 jest nieporównywalny... Pozdrawiam
 5. Kubala

  Właśnie nie do końca jest z tą baterią jeśli chodzi o modele 7 a 7 plus. 7 plus ma 2900mAh, a 7 tylko 1960 mAh, pytanie tylko jak to się przełoży na czas czuwania telefonów, bo mimo wszystko 7 plus jest większym telefonem.
 6. Kubala

  Dzięki Panowie za wskazówki, rady, opinie. Wybór padnie prawdopodobnie na model 7 plus z tym, że będzie to wersja 32GB, ponieważ i tak model lekko przekracza budżet przeznaczony na kupno telefonu.
 7. Kubala

  Właśnie się zastanawiam jak to teraz jest z trwałością tych nowych iPhone'ów, zdaje sobie z tego sprawę, że na pewno nie są tak pancerne jak 4s. Odnośnie modelu 6s również biorę go pod uwagę i zastanawiam się, czy jest sens wydawania tyle pieniędzy na nowszy model.
 8. Kubala

  Siemanko ludziska! Mam mały problem, otóż dzisiaj śmiercią naturalną uległ mój stary, poczciwy, Iphone 4s, slużył mi aż 5 lat. Jako, że postęp technologiczny się zmienia, chciałbym nabyć telefon trwały, z dobrymi parametrami do około 2000zl, jako że jestem laikiem w tych tematach to proszę o poradę co byście polecali? Na oku mam Iphone 7 plus.
 9.  W związku z powyższym zrzekam się wygranej i przeznaczam ją do puli kolejnego losowania.

  Miłej soboty

 10. Kubala

  1/10
 11. Kubala

  A kiedy będzie zdjęcie 'po' imprezie?
 12. Kubala

  Wczoraj przy okazji małego tripu wybiło 70 000km odkąd go mam.
 13. Kubala

  Napięty jak plandeka na żuku
 14. Kubala

  6/10
×