Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Magik34

Gracze

Ostatnia wygrana Magik34 w dniu 30 Listopad 2016

Użytkownicy przyznają Magik34 punkty reputacji!

Reputacja

1 572 Doskonała

O Magik34

 • Tytuł
  Точка невозврата.
 • Urodziny 1996.11.19

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Magik34

Ostatnie wizyty

7 133 wyświetleń profilu
 1. ELUWKA. KEDYŚ TO BYŁO NIE TO CO TERA

  1. Xr95
  2. Magik34

   Magik34

   KURRRRRRRRRR KIEDYŚ TO BYŁO A CO CHLIP

 2. Wszelkiego najlepszego czarowniku34

 3. Magik34

  Imo piosenka bardzo średnia. Jedna z wielu, jaką można usłyszeć w topowych rozgłośniach radiowych. Brak polotu, nie ma iskierki, która przechyliłaby szalę w stronę pozytywnych emocji. Poprawny muzycznie, średnio tekstowo, wokal nie zachwyca.
 4. Magik34

  Wyjątkowa okazja. GTA V na przecenie, dodatkowo z kodem zniżkowym: 1MORETIME2GAME jeszcze taniej, bo tylko £11.22 (na dzień 18.06.2018 w przeliczeniu na polskie złotówki to 55,03zł). Aktywacja na Rockstar Social Club, NIE JEST TO WERSJA NA STEAM. https://2game.com/rockstar-sale-gta/grand-theft-auto-v
 5. Magik34

  Layers of fear - za darmo na Steam przez określony czas. Klikasz 'instaluj' i dodaje się do Twojej biblioteki. Link here
 6. Magik34

  Wejdź i sprawdź odnosi się do Ciebie, a skoro napisałeś "po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4" to chyba już nie musisz drugi raz wydawać tych 70 zł, nieprawdaż? Nie mam ochoty uprawiać internetowych przepychanek, bo Ty od razu wiesz lepiej i punktujesz każde zdanie. Jak zmienisz zdanie i pokażesz ludzką twarz, zgłoś się na priv, opowiem co to za serwer i co można na nim robić.
 7. Magik34

  No ciekawe, a oczekiwałeś kopii PTS'a po prostu w FiveM? Ktoś miał inny pomysł na serwer i go zrealizował. Jedyne co ogranicza FiveM teraz to liczba slotów i programista. Można praktycznie skopiować większość pomysłów z MTA do FiveM bez problemu. Nie wiem czy mówisz o tym samym serwerze, ale jest wiele możliwości. Jakie? Wejdź i sprawdź, nie będę go tutaj reklamował, bo nie o to mi chodzi tutaj.
 8. Magik34

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe.
 9. Magik34

  @Fabio - Model jazdy gorszy niż w GTA:SA? No tak, jeżeli za wzór przyjmiemy samochody, które kleją się drogi jak gokarty, to owszem. Poza tym w modzie FiveM, podobnie jak w MTA można oddziaływać na handling. Na pewno znaleźliby się gracze, bo ta platforma zdecydowanie rozkwita. Na pewno również nie jestem ZA WYPARCIEM serwera MTA na rzecz GTA V, tylko stworzenie osobnego serwera, tak jak było to z SA-MP. I nie ma pewnie lepszego momentu, żeby zacząć stawiać ten serwer, niż teraz. @Grzanek A no to wiadomo, przecież to nikt chyba nie wyobraża sobie, że serwer powstanie magicznym skinieniem różdżki i będzie wszystko super i kolorowo.
 10. Magik34

  Pewien serwer na FiveM. :uszanowanie:
 11. Magik34

  Możesz spróbować z modem ReShade. Daje dobre rezultaty, czasami lepsze niż ENB i dobrze skonfigurowany nie zabiera tyle zasobów co ENB. No i jeżeli chodzi o SA:MP to mody .asi od DK22pac typu distance viewer extender, imfx, Project2DFX no i oczywiście podstawowy SilentPatch :)
 12. Magik34

  Jaki błąd wyskakuje?
 13. Magik34

  Taki oto ambulansik i Policyjny Premier w wersji Kombi. DL:
 14. Magik34

  Delikatnie pomodzony Linerunner. :uszanowanie: DL: edit: sorki, coś się pomieszało i pierwszy post się nie zedytował, momencik i zaraz będzie download.
 15. Magik34

  DFT-30 jako Cysterna + przyczepa /dowolny truck i naczepa(domyślnie tanker i cysterna) Download:
×