Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mariuszw1994

Gracze

Community Reputation

2 Neutralna

About Mariuszw1994

 • Rank
  Little Trucker

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Mariuszw1994

  Oczywiście że na tak
 2. Mariuszw1994

  Witam Zarząd Firmy. Nazywam sie Mariusz mam 18lat. Mój nick z serwera to Maniek1994. Na serwerze gram od ponad miesiąca jestem obeznany ze wszystkim. Posiadam 350 score. Na codzien chodzę do szkole. Chciał bym dołączyć do waszej firmy i wnieść cos od siebie jestem osoba uczciwa i sumienną swoje obowiązki wykonuje najlepiej jak potrafie. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Chciał bym zacząć pracę w jakiejś firmie ponieważ jazda na własną rękę mi nie odpowiada. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 3. Mariuszw1994

  Ok to usuńcie temat będzie po problemie
 4. Mariuszw1994

  Tak tylko że pożyczki w firmach zależą od stażu w firmie.
 5. Mariuszw1994

  Na multikonto sposób jest prosty. Możliwość brania pożyczki od 250score i po problemie.
 6. Mariuszw1994

  Wiem że nie którzy napiszą nie róbmy z tego serwera RP ale ten pomysł był by dobry ponieważ po kupnie domu i auta nie ma na co wydawać kasy za bardzo bynajmniej ja tak uważam przejdźmy do setna propozycji. Prosił bym o wprowadzenie podatku od posiadanego auta i domku. Taki podatek dajmy na to płacili byśmy raz na tydzień. Podatek ten był by zależny od kwoty domku i auta dajmy na to 5% wartości. Im lepsze auto/dom tym większy podatek od posiadania.
 7. Mariuszw1994

  Tak szczerze dla mnie to nie ma sensu. Każdy patrzy jak za free zarobić kasę.
 8. Mariuszw1994

  Mam dwie propozycje co do tego. Po pierwsze trzeba poprawić jeden błąd. Nie zawsze wyświetlana nazwa rozładunku zgadza sie z miejscem rozładunku co wprowadza w błąd. Po drugie skrócić czas przy losowym rozładunku np. Do 3 minut. Ponieważ rozładunki są nie raz bardzo blisko i po dojechaniu trzeba czekać 4 minuty.
 9. Mariuszw1994

  Jestem za. Najlepiej było by gdyby przy nie spłaceniu kasa szła na minus.
 10. Mariuszw1994

  Panowie nie chodzi tutaj o ciągniecie gracza z tesco na wagę czy cos. Jeżeli policjant stał by na wadze wtedy by nas skontrolował co do wagi. Jeżeli by wagi w pobliżu nie było po prostu by tego nie sprawdził.
 11. Mariuszw1994

  Moja propozycja polega na zabraniu policjantą wag w oczach. To jest trochę bez sensu. Przy kontroli wie ile mamy ton. Po zlikwidowaniu tego mogli by to sprawdzać tylko na wagach takich jak są jadać z ts w stronę lv. Policja mogła by wtedy prowadzić łapanki na wagę i przy okazji do kontroli myślę że to urozmaici nam grę. Czekam na wasze wypowiedzi.
 12. Mariuszw1994

  Moja propozycja polega na stworzeniu do gry magnesu. Miało by to działać tak: Po wpisaniu komendy /magnes czekało by się około 15 sekund na założenie i czas pracy stał by w miejscu przez całą naszą trasę. Mandat za jazdę na magnesie wynosił by np. 5000% i 10pkt karnych.
×