Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sonny91

Gracze

Sonny91 last won the day on April 17

Sonny91 had the most liked content!

Community Reputation

225 Dobra

1 Follower

About Sonny91

 • Rank
  Bez tytułu
 • Birthday 01/21/1991

Contact

 • Discord
  Sonny91 #3273

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Sonny91
 • Lokalizacja
  MG

Recent Profile Visitors

3069 profile views
 1. Sonny91

  Gra ktoś w to jeszcze na PS3? Potrzebuję pomocy z pewnym trofeum, a dokładnie to "Szybki jak wiatr". Jest to ostatni aczik który mi został do splatynowania gry, ale niestety już jakiś dłuższy czas temu Rockstar zablokował możliwość zdobycia go. Pozostało mi tylko liczyć na jakiś cheaterów aby wyznaczyli ze mnie nagrodę co po pewnym czasie da mi to brakujące trofeum. Cheaterów nie uznaję ale tu nie ma innego wyjścia a w żaden sposób nie utrudni czy materialnie pomoże w grze. Jeśli jest tu ktoś z cheatami do tej gry na PS3, to proszę o pomoc. Szukanie kogoś w publicznym lobby nic mi nie daję.
 2. Sonny91

  Kolejna porcja SS'ów: 1. Wspólne załadunki/rozładunki w AP: 2. I "cyk" cztery dwójeczki: 3. Bez komentarza xD @Daria. @FokuS*: 4. Kilka innych przypadków (śmierć @Wersjon po wejściu na serwer, @Grubcio śpiący w stawie, @carbon814 czekający długo na PD, moja naczepa lewituje, dziwacznie zaparkowany pod domem zestaw, pewien petrolowy nap zablokował mi wyjazd autobusami a potem udał się na AFK i na koniec mój wypoczynek na rozładunku):
 3. Sonny91

  Ładne piersi
 4. Sonny91

  To jeśli by to przeszło to nie widzę problemu abym ten skrypt zmodyfikował i dodał wulgarne frazy do tego co jest (na listę mute). Jeśli ktoś to obejdzie to zaktualizuję lub ktoś sam mi to napiszę na pw. Idealne nie będzie i będą sposoby na to, ale z każdą frazą będzie coraz mniej możliwości. Kwestia chęci i chwili czasu. Oczywiście pisząc że ja to tylko jakby admini mi pozwolili. Jeśli nie to któryś z nich mógłby się tym zająć.
 5. Sonny91

  Automatyczne mute

  Proponowałbym aby na serwer wgrać skrypt który dawałby graczom automatycznie mute za napisanie przekleństwa na czacie. Często jest sytuacja że nie ma admina/moda na serwerze i wbije jakiś nieogar lub odwalacz i zacznie dawać swój popis na czacie. Oszczędziłoby to też graczom pisanie skarg z tego powodu a adminowi ręcznego dawania go (jeśli jest na serwerze). Skrypt standardowo dawałby za przekleństwo 5 min mute, a jeśli robiłby to nagminnie to dostał by dłuższy czas na zakaz pisania lub nawet kick z odpowiednią notką. Niestety sam chciałem coś takiego napisać, ale jestem w tym zbyt kiepski. Co najwyżej mógłbym pomóc w aktualizacji wulgaryzmów w skrypcie.
 6. Sonny91

  "Dziwna" tekstura

  Na północno-wschodnim krańcu mapy, za Bayside znajduje się wybrakowane wzgórze. Tzn że nie będąc daleko od niego, pewien jego fragment jest niewidoczny. Pojawia się powoli dopiero jak się zacznie do niego zbliżać. Myślałem że to wina odległości widzenia, ale wszystkie suwaki są ustawione do końca w prawo. Na poniższych SS widać jak kiepsko to wygląda i jak się powoli pojawia. https://imgur.com/a/4zBS0Q9
 7. Sonny91

  Mnie się podoba, ale jak na moje to jest on jednak za mały. Na dostawczaki ok, ale zestawem to już ciężko będzie tam manewrować.
 8. Sonny91

  Nick: Sonny91 Lokalizacja pojazdu: Angel Pine, stacja benzynowa (południowy kraniec) Usługa: Holowanie + naprawa Dowód wpłaty w postaci SS: https://imgur.com/bZh1TZA Data porzucenia pojazdu: 12.04.2019 Powód wyjścia z serwera: Pilnie musiałem wyjść z domu
 9. Sonny91

  Czyli pierwsza moja myśl może się sprawdzić co do przeinstalowania całości. Spróbuj tego: https://truckers.com.pl/topic/18159-mtasa-na-steam-z-naliczaniem-godzin/ Możliwe że twoja wersja gry jest zbyt wysoka na MTA i potrzebny ci downgrade.
 10. Sonny91

  @Scjargh To już zostawię jak jest bo wszak nie czyta się tylko samej propozycji, ale resztę postów. Jeśli nie przejdzie to kiedyś pomyślę aby na nowo to napisać, ale jeszcze jakoś bardziej przemyślane (żeby nie było tego samego).
 11. Sonny91

  @Scjargh Zawsze to jakieś rozwiązanie a pomysł jest praktycznie bez zmian (odjąć gaśnicę i płomienie). Myślę że to bardziej realne i prawdopodobne.
×