Laud.

Truckers

Laud. last won the day on September 4 2015

Laud. had the most liked content!

Community Reputation

43 Neutralna

About Laud.

 • Rank
  Fedori
 • Birthday 06/11/1994

Contact

 • Steam
  sophronlus
 • Gadu-Gadu
  8532057

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Laud.
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3334 profile views
 1. O serwerek robisz? aż zainstaluje gta :M. Chciałem pograć w FiveM na gta 5

  1. Laud.

   Laud.

   Cały czas się w to bawie, wcześniej pod szyldem PSP(Polski Serwer Przewozu) mieliśmy całkiem oddzielny serwer ale ilość graczy ciągle nam malała, mieliśmy przerwę a teraz ruszamy pod szyldem PTSu. :D A Ty jak tam? :D

  2. ArekC

   ArekC

   Pracuję i mało czasu na gry, planuję zacząć grać na jednym role play Gta 5 FiveM ale problem DXGI 1.2 czyli potrzeba win 7 sp1

 2. Laud nap :E

  1. Laud.

   Laud.

   Powiedział nap :E

 3. Laud.

  Informacje ogólne 1. Niniejszy regulamin obowiązuje Polski Truckerski Serwer działający na platformie SA:MP. 2. Nieznajomość zasad serwerowych nie zwalnia z jego przestrzegania. 3. Administracja ma prawo do edycji regulaminu w dowolnym momencie. 4. Zabrania się reklamowania innych serwerów niż Polski Truckerski Serwer. Wlicza się w to również ustawianie nazw konta z linkiem do innego forum. Zachowanie 1. Na serwerze zabrania się uprawiania DM. 2. Każdy gracz ma obowiązek stosowania się do zasad panujących na serwerze oraz do punktów taryfikatora. 3. Wyzwiska, obraza skierowana do drugiego gracza będzie skutkowała tymczasową blokadą konta. 4. Utrudnianie gry dla innych graczy będzie karane przez policję. W przypadku braku policjanta na serwerze, przez Administrację. 5. Zachęcanie, bądź korzystanie z cheatów równa się z permanentną blokadą konta. 6. Gracz ma prawo do wyrażenia swojego zdania/opinii pod warunkiem, że robi to w kulturalny sposób. 7. Zabrania się pisania dużej ilości takich samych wiadomości na chatcie (tzw. spam). 8. Dopuszczalny język, jakim gracz może się komunikować z innymi to polski oraz angielski. 9. Załadunek/rozładunek przeprowadzamy parkując pojazd tyłem do miejsca dostawy. 10. Zabrania się przebywania na załadunku będąc AFK. Konto gracza 1. Gracz jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie za swoje konto. 2. Zakazuje się grania na dwóch kontach (tzw. MK). 3. Podawanie haseł do kont między graczami jest zabronione. 4. Konto na serwerze nie jest powiązane z kontem na forum. 5. Handel kontami jest stanowczo zabroniony. Firmy/Frakcje 1. Administrator nie ma prawa wchodzić na dyżur danej grupy będąc w niej niezatrudnionym. 2. Zarządzanie pracownikami przysługuje jedynie szefowi/vc-szefowi danej grupy. 3. Każdy gracz ma prawo do założenia własnej firmy poprzez wygranie przetargu na firmę ogłoszonego przez Administrację. 4. Skargi na pracowników należy kierować do pracodawców, natomiast na pracodawców - do Administracji.
 4. Laud.

  Nick z gry: Laud. Firma: Building Company. Jeżeli potrzeba obiektów, piszcie śmiało.
 5. Laud.

  Czekam na kontakt kogoś z osób które to wgrywają na GG: 8532057. Jeżeli nikt się nie zgłosi do poniedziałku, truckstop przepadnie. Nie będę czekał w nieskończoność i sam się prosił o wgranie obiektu na serwer. :__: PS. Nie dodałem wagi gdyż te pasy były za szerokie i zajmowały całą powierzchnie przy barze. Zostało tak jak jest, wagę można zrobić dalej.
 6. Laud.

  Szukałem takich białych pasów skośnych aby je wstawić zmst tego, bo to zajmuje duże miejsca ale nie mogłem znaleźć. I gdybym dał te pasy to obok wcisnąłbym wagę, jeżeli faktycznie widzisz taką potrzebę.
 7. Laud.

  Na środku mogę dorobić pas do skrętu i będzie można na legalu wyjeżdżać i wjeżdżać w obie strony. Przeniesienie na drugą stronę nie jest możliwe. Trzeba by było każdy obiekt na nowo ustawiać a ja nie mam zamiaru tego robić. Z*ebałeś emotke. Praca mi się podoba, może jeszcze gdzieś tam wage wciśniesz? Wyczuwam tu lekki "srakazm", choć mam nadzieję, że się mylę. Zatem dziękuję a jednocześnie odpowiem: I tak jest wystarczająco ciasno co chyba widać na SSach, aczkolwiek pewnie, że zmieściłaby się, lecz była by to moim zdaniem lekka przesada. Wagę się zrobi w innym miejscu. Nie widzę przeszkód.
 8. Laud.

  Nick: Laud. UID: 733 Zrzuty, prezentujące pracę: Fotki pierwsze to gdy zaczynałem budować, ostatnie 2 to aktualny stan. Praca wymaga jeszcze dodania kliku obiektów ale to już w BC może dodam. Na truckstopie znajdziemy miejsce do odpoczynku lub do wykręcenia pauzy, miejsce do zjedzenia - uzupełnienia głodu, bankomat, serwis pojazdu oraz oczywiście CPN. Przy serwisie można również postawić pickup załadunku. Praca zrobiona tak na szybko z nudów. Kontakt: 8532057 Link do pliku: Chyba nie myślicie, że dam linka do mojej pracy na forum gdzie każdy mógłby to pobrać i wykorzystać np. na innym serwerze. :) Jeśli praca Ci się podoba, zostaw lajka - to mnie zmotywuje do dalszej pracy nad obiektami dla PTSu ;) Pozdrawiam Laud.
 9. Laud.

  Ja może w przyszłym tygodniu siądę do MTA to coś się zrobi. Ale w MTA to może jakieś załadunki, ewentualnie truckstopy. Takie małe rzeczy jak serwisy to mogę w BC zrobić od ręki, tak samo jak i wagi. To akurat nie wymaga jakichś zdolności. Bardziej tu pytam o załadunki czy duże truckstopy przy autostradach. Za dużo ich nie mamy. Jak się nie mylę to truckstop jest jeden jak jedziemy trasą SF-LV.. Przydałby się jeszcze jakieś może na trasie LS-LV?
 10. Laud.

  Refresh, napiszcie proszę co Waszym zdaniem najbardziej potrzebujemy na serwerze na dzień dzisiejszy to postaram się to zrealizować w MTA. Napewno więcej wag z tego co wiem jest ich mało w LS. Może jeszcze jakieś truckstopy z serwisami?
 11. Laud.

  No ale tam nie ma nic związanego z realiami. No chyba że grasz zamkiem z chłopami, kuszownikami i innymi :D Ogólnie gra świetna i tak oczywista, bo to strategia w 100% no ale jak ktoś nie lubi ufoludów i innych stworów to nie jest to gra dla niego :D Ja ogólnie też nie przepadam za fantazy-grami ale wytjątkiem dla mnie są własnie Heroes-y :D
 12. Laud.

  Ja od siebie polecę Heroes of Migh and Magic. Fajna gra strategiczna. Trójka ze starszych najlepsza, w IV nie graj, teraz ciekawa jest jeszcze VI a w tym roku ma się ukazać jeszcze VII. Polecam A sorry miała być realna. Nie doczytałem :D
 13. Laud.

  Nick pracownika: Zoidberg Powód: Jeden z najaktywniejszych pracowników frakcji. Zawsze służy pomocą. Wyróżnia go ogromna kultura osobista, którą swoją osobą reprezentuję. Propozycja nagrody: Jakiś awansik lub premia do wypłaty. ;)
 14. Laud.

  Proszę ;) Nazwa programu ta sama ale mi działa. :) http://www83.zippyshare.com/v/daBk2O8e/file.html
 15. Laud.

  Mi działa. Jak chcesz mogę Ci podesłać moją wersje tego programu na priv albo jutro tu wstawię bo na tel jestem teraz. Wszystko śmiga W10 nie takie złe ;)