Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cichy_Wilk

Truckerzy

Community Reputation

2 Neutralna

About Cichy_Wilk

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/09/1998

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Cichy_Wilk
 • Lokalizacja
  Oświęcim
 1. Cichy_Wilk

  Nick: Cichy_Wilk Moje IP: 79.185.218.120 Zbanował mnie: Serwer Data i godzina zbanowania: 30.8.2013 godz. 9:00 Powód blokady: Zareklamowałem nasze forum ;E Wytłumaczenie: Więc tak jakiś gracz zapytał się czy ktoś go przyjmię do firmy po czym Ja mu napisałem ''truckers.com.pl wejdź i złóż podanie'' i gdy to wysłałem otrzymałem bana. Chęć poprawy: Oczywiście, to już więcej się nie powtórzy ;)
 2. Cichy_Wilk

  Nick na serwerze:Cichy_Wilk Wiek:14 Staż:1,5 roku( z przerwami ) Ilość score:153 Kontakt(GG): Z różnych powodów wyślę na pw. Znajomość mapy(0-10):8 Ortografia(0-10):7 Kicki/bany na koncie oraz ich powody:Brak, co prawda były bany ale to nie z mojej winy i wszystko wyjaśnione :) Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: GooD Trans ( Raiden,Jacek) Kilka zdań o sobie: Cześć, nazywam się Marcin mam 14 lat a za 2 miesiące będzie ich już 15, po wakacjach pójdę do 3 gimazjum. Jestem osobą na ogół spokojną i cierpliwą, choć od czasu do czasu jak niektórzy mam swoje humory których staram się nie okazywać. Gdy jestem na serwerze staram się pomagać tym którzy o tą pomoc proszą i nigdy nikomu nie odmawiam. Pochodzę z Oświęcimia i niedaleko mieszkam, Moje zainteresowania wiążą się z rolnictwem oraz mam nadzieje z przyszłą pracą - Jako kierowca. Często również jeżdżę na rowerze który jest moim kolejnym zainteresowaniem. Co do samochodów brat nauczym mnie jeździć niedawno autem i czasami śmigam po podwórku ;P Myślę że złej opini wśród graczy nie mam ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej jestem spokojną osobą i staram się nie wywoływać kłótni. Dlaczego pomoc drogowa:Pewnie jak większość osób lubię pomagać, myśle że to ciekawa frakcja i na pewno przyda się Wam pomoc. Pozdrawiam!
 3. Nick:Cichy_Wilk Moje IP:79.185.151.19 Zbanował mnie:Nie wiem Data i godzina zbanowania:Nie wiem Powód blokady:Wbijam na serwer a ta znowu Wytłumaczenie:Siemka no więc tak ostatnio dostałem bana za nic i nie mogłem wejść bo mi pisało''You're banned from this server'' dostałem up wszystko pięknie ładnie a dziś znowu to samo wbijam na serwer ''You're banned from this server'' Chęć poprawy:Nic złego nie zrobiłem ;)
 4. Cichy_Wilk

  Nick:Cichy_Wilk Moje IP: 79.191.53.154 Zbanował mnie:Nie wiem. Data i godzina zbanowania:Nie wiem ale ostatni raz grałem wczoraj(tj sobota) wieczorem. Powód blokady:nie wiem. Wytłumaczenie:Wczoraj wieczorem grałem normalnie teraz wchodzę normlanię na server a tu mi piszę ''You're banned from this server'' Chęć poprawy:Poprawię się:D mimo iż nic złego nie zrobiłem ;)
 5. Cichy_Wilk

  Ja mam rownierz ten problem mam niby ub a ban jest dalej Moje IP:178.42.191.144
 6. Cichy_Wilk

  Nick:Cichy_Wilk Moje IP:178.42.191.144 Zbanował mnie:Nie wiem Data i godzina zbanowania:nie wiem Powód blokady:nie wiem Wytłumaczenie:Witam mam mało problem ponieważ wczoraj zacząłem grać po dlugiej przerwie na serwerze i było wszystko ok, a dziś pisze mi You are banned from this server. Nie wiem co się dzieje ponieważ wczoraj jak grałem to było wszystko ok. a teraz mi to wyskoczyło i nie mogę grać prosze o UB Chęć poprawy:Poprawię sie :D mimo iż nic nie zrobiłem Edit:Może ktoś łaskawny mnie odbanować czekam cały dzień i nadal nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines