Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cichy_Wilk

Truckerzy

Community Reputation

2 Neutralna

About Cichy_Wilk

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/09/1998

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Cichy_Wilk
 • Lokalizacja
  Oświęcim
 1. Cichy_Wilk

  Nick: Cichy_Wilk Moje IP: 79.185.218.120 Zbanował mnie: Serwer Data i godzina zbanowania: 30.8.2013 godz. 9:00 Powód blokady: Zareklamowałem nasze forum ;E Wytłumaczenie: Więc tak jakiś gracz zapytał się czy ktoś go przyjmię do firmy po czym Ja mu napisałem ''truckers.com.pl wejdź i złóż podanie'' i gdy to wysłałem otrzymałem bana. Chęć poprawy: Oczywiście, to już więcej się nie powtórzy ;)
 2. Cichy_Wilk

  Nick na serwerze:Cichy_Wilk Wiek:14 Staż:1,5 roku( z przerwami ) Ilość score:153 Kontakt(GG): Z różnych powodów wyślę na pw. Znajomość mapy(0-10):8 Ortografia(0-10):7 Kicki/bany na koncie oraz ich powody:Brak, co prawda były bany ale to nie z mojej winy i wszystko wyjaśnione :) Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: GooD Trans ( Raiden,Jacek) Kilka zdań o sobie: Cześć, nazywam się Marcin mam 14 lat a za 2 miesiące będzie ich już 15, po wakacjach pójdę do 3 gimazjum. Jestem osobą na ogół spokojną i cierpliwą, choć od czasu do czasu jak niektórzy mam swoje humory których staram się nie okazywać. Gdy jestem na serwerze staram się pomagać tym którzy o tą pomoc proszą i nigdy nikomu nie odmawiam. Pochodzę z Oświęcimia i niedaleko mieszkam, Moje zainteresowania wiążą się z rolnictwem oraz mam nadzieje z przyszłą pracą - Jako kierowca. Często również jeżdżę na rowerze który jest moim kolejnym zainteresowaniem. Co do samochodów brat nauczym mnie jeździć niedawno autem i czasami śmigam po podwórku ;P Myślę że złej opini wśród graczy nie mam ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej jestem spokojną osobą i staram się nie wywoływać kłótni. Dlaczego pomoc drogowa:Pewnie jak większość osób lubię pomagać, myśle że to ciekawa frakcja i na pewno przyda się Wam pomoc. Pozdrawiam!
 3. Nick:Cichy_Wilk Moje IP:79.185.151.19 Zbanował mnie:Nie wiem Data i godzina zbanowania:Nie wiem Powód blokady:Wbijam na serwer a ta znowu Wytłumaczenie:Siemka no więc tak ostatnio dostałem bana za nic i nie mogłem wejść bo mi pisało''You're banned from this server'' dostałem up wszystko pięknie ładnie a dziś znowu to samo wbijam na serwer ''You're banned from this server'' Chęć poprawy:Nic złego nie zrobiłem ;)
 4. Cichy_Wilk

  Nick:Cichy_Wilk Moje IP: 79.191.53.154 Zbanował mnie:Nie wiem. Data i godzina zbanowania:Nie wiem ale ostatni raz grałem wczoraj(tj sobota) wieczorem. Powód blokady:nie wiem. Wytłumaczenie:Wczoraj wieczorem grałem normalnie teraz wchodzę normlanię na server a tu mi piszę ''You're banned from this server'' Chęć poprawy:Poprawię się:D mimo iż nic złego nie zrobiłem ;)
 5. Cichy_Wilk

  Ja mam rownierz ten problem mam niby ub a ban jest dalej Moje IP:178.42.191.144
 6. Cichy_Wilk

  Nick:Cichy_Wilk Moje IP:178.42.191.144 Zbanował mnie:Nie wiem Data i godzina zbanowania:nie wiem Powód blokady:nie wiem Wytłumaczenie:Witam mam mało problem ponieważ wczoraj zacząłem grać po dlugiej przerwie na serwerze i było wszystko ok, a dziś pisze mi You are banned from this server. Nie wiem co się dzieje ponieważ wczoraj jak grałem to było wszystko ok. a teraz mi to wyskoczyło i nie mogę grać prosze o UB Chęć poprawy:Poprawię sie :D mimo iż nic nie zrobiłem Edit:Może ktoś łaskawny mnie odbanować czekam cały dzień i nadal nic.
×