Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RGStudio

Truckerzy

RGStudio last won the day on September 2 2013

RGStudio had the most liked content!

Community Reputation

121 Dobra

About RGStudio

 • Rank
  ✠ ✠
 • Birthday 10/06/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  RGStudio
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5804 profile views
 1. RGStudio

  Dzięki!
 2. RGStudio

  Trafne spostrzeżenie Ostatnio naszły mnie wspomnienia i chciałem po latach zobaczyć jak wygląda obecny PTS, lecz też nie mogłem doszukać się IP (chyba, żem już zdziadział i niedowidzę )
 3. RGStudio

  Witam, ja bym prosił aby ktoś został dopisany do AP ponieważ po powrocie ze świąt przez ponad tydzień nawet nei miałem czasu żeby zajrzeć na forum, poprawki wszystkie, nie poprawki, uje muje dzikie węże jednym słowem. Nawet nie myślałem, że aż tak. Od tego nie porozumienia w sprawie obiektów w LS nie mam głowy co w AP ulepić, bo do tego czasu prawie wszystko miałem tam wykończone. Pozdrawiam, Maciej.
 4. RGStudio

  Ale przyznaj sam. Wszystko musi mieć jakiś umiar i granice rozsądku. Z tego co mi wiadomo to na razie tworzymy podstawę i wszystko to co jest niezbędne w mapie żeby w ogóle jako tako funkcjonowała, a takie coś wiąże się z tylko jednym. Pojazdy spadające pod mapę, niewczytujące się obiekty, ciągłe wycie, żale i płacze z tym związane.
 5. RGStudio

  Chodzi o to, że jeśli tego typu zacny pomysł nie spełni swojego zadania i stanie się praktycznie niemożliwy do satysfakcjonującego zakończenia to cała mapa nadaje się to wypier*lenia, a co za tym idzie zaczęcie całej pracy od początku pozbawiając w ten sposób efektu prac innych. (Bo nie da się przywrócić takiej ilości istotnych elementów).
 6. RGStudio

  Panowie, wiem, że ja tutaj niczym nie zarządzam, niczego nie ustalam i niczym nie kieruję ale warto uściślić pewną istotną dla wszystkich kwestie. Mianowicie jeżeli planujecie usunięcie sporej lub znacznej części terenu powinno wymagać to konsultacji z resztą ekipy. Dlaczego? Dlatego : Tego typu działanie najprawdopodobniej pozbawi ekipę efektu dotychczasowej pracy, a co za tym idzie zaczęcie roboty od początku (bo nikt w razie czego tego nie naprawi ani nie dokończy). Proponuję za tym, że przed każdą tego typu rozwałką konsultujemy się z resztą grupy i czekamy do oficjalnego zatwierdzenia rozpie*dolu. Dodatkowo mierzmy też czy nasze zamiary sprostają naszym możliwościom. Tyle ode mnie, Pozdrawiam RGStudio
 7. RGStudio

  Podłączam się pod pytanie mianowicie zapisu stanu postępów, ponieważ mam taką samą sytuację jak Matize.
 8. RGStudio

  Siema Mordki! :) Postanawiam wrócić trochę do PTSowskiego życia, a zarazem pomóc Wam przy robocie itp. :D Więc jeszcze raz siemanko i pozdrówki :wub:
 9. RGStudio

  Naciągane 2/10.. Nie moje klimaty
 10. RGStudio

  12/10 Tego nie trzeba komentować. https://www.youtube.com/watch?v=YBbD75tOwfk
 11. RGStudio

  4/10 - Prawdopodobnie za jej wokal... https://www.youtube.com/watch?v=pjNdSPPfyQs#t=0
 12. RGStudio

  5/10 http://www.youtube.com/watch?v=7cZfCNBFLgk
 13. RGStudio

  3/10
 14. RGStudio

  5/10
 15. RGStudio

  3/10 http://www.youtube.com/watch?v=bueFTrwHFEs
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines