Logitech78

Truckers

Logitech78 last won the day on March 20 2015

Logitech78 had the most liked content!

Community Reputation

215 Dobra

About Logitech78

 • Rank
  Truckeeer

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3559 profile views
 1. Logitech78

  Na życzenie wstawię i swoją pociechę :D
 2. Logitech78

  3 bindy, nie sprawdzenie auta, wymyślanie się zaczyna Biggie zdecyduj czy słusznie zaległy mandat czy oddalamy sprawe nie ma sensu nasza rozmowa tu.
 3. Logitech78

  Kłótnie jak w przedszkolu, problemem jest wyciągnąć auto z wody posadzić kogoś wjechać na wagę i sprawdzić towar? wiedząc na sto procent że to Twoje auto tego niestety nie zmienimy. Przemyt się przyznałeś, że uciekałeś też, a reszta paragrafów wynika jeden z drugiego.
 4. Logitech78

  Rivo, podchodząc pod Twój zestaw wpisując komendę /towar wyświetłiło mi się wszystko czego do szczęścia potrzebuje, pisało wyraznie "kradzione samochody" poinformowałem Cię, gonić jak byłeś piechotą ? musiał bym strzelać , prosiłem o powrót lecz bez skutku, miałem świadków którzy potwierdzą Moją wersję odnośnie tego, jaka jest prawda.Nie musiałeś być obecny w ciężarówce, w sumie dobra opcja bo towar sprawdzisz bez kierowcy w środku, nie zdążyłem jedynie sprawdzić zmęczenia viatoll, może to akurat Twoje szczęście. Ucieczka, gdy gracz nie zatrzymuje się do kontroli bądz ucieka mam prawo wystawić mandat na odległość, informacja od szefa.
 5. Logitech78

  Nick: Rivo ID postaci: --- Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka przed kontrola ( 5 tys, 10sc, 15 minut ). utrudnianie pracy funkcjonariusza ( 4 tys, 10sc, 15 minut ), przemyt kradzione auta ( 8 tys, 15 sc, 15 minut ), przeładowanie ( 5 tys, 10 score ) , niestosowanie się do poleceń policjanta (20 minut) = 17 tysięcy, 35 score, 50 minut więzienia. Dowód: Brak gdyz sie nie zapisały swiadkowie na serwerze ktorzy potwierdza zachowanie takowego Pana. ( m.in Stunter, Lukasyno widzial zatopione auto z przemytem.
 6. Logitech78

  Witam Szanownego Szefa Final Build Truśke ! Mam na imię Dominik, mieszkam w małej wiosce niedaleko Kielc w województwie Świętokrzyskim. Mam 19 lat i na co dzień uczęszczam do szkoły budowlanej, gdzie uczę się z nie najgorszymi wynikami.Swoją przygodę z serwerem rozpocząłem w 2010roku ,było to jeszcze spory czas przed jego zamknięciem.Gram pod nickiem Logitech, myślę że ten nick już wszyscy znają jak i darzą go wielkim szacunkiem. Jestem osobą miłą, pracowitą , inteligentną a przede wszystkim kulturalną i opanowaną a także zorganizowaną ,bardzo dobrze umiem porozumiewać się w grupie, dzięki czemu praca w niej nie sprawia mi żadnego problemu.Przestrzegam także ortografii, staram się nie popełniać błędów a jeśli się zdarzy to natychmiast staram się to poprawić.Do grona moich zainteresować należy między innymi motoryzacja i muzyka a także sport a dokładniej siłownia.Na serwer poświęcam nawet do kilku godzin dziennie, to zależy też od dnia.Do tej pory na serwerze miałem okazję pracować praktycznie wszędzie z wyjątkiem pogotowia i najnowszych firm. Dlaczego akurat final build ? Z pewnością stwierdzam że jest to jedna z najlepszych dostępnych firm i frakcji, posiada bardzo dobrą opinię na serwerze co jeszcze bardziej przekonuje mnie do napisania podania. Panuje tam bardzo dobra atmosfera, ekipa jest jak najbardziej zgrana i aktywna,a także bardzo pomocna dla nowych pracowników, dzięki czemu myślę że uda mi się tam bardzo dobrze "zadomowić" i razem przepracujemy długi okres. Ogólnie mówiąc, firma posiada świetne warunki do pracy i chciał bym spróbować swoich sił i zmierzyć się z nią. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Z Poważaniem-Logitech
 7. Logitech78

  Witam Szanownego Szefa Policji Wade'a ! W związku z otwarciem rekrutacji dnia 30 wcześnia na policjanta, pragnę złożyć swoją kandydaturę na powyższe stanowisko. Nick: Logitech Staż: Będzie kilka dobrych lat Score: 1900 Id: 453 Czas Online: 30 dni Mam na imię Dominik, mieszkam w niewielkiej wiosce w Województwie Świętokrzyskim. Mam 19 lat , jestem osobą ambitną i pracowitą , z wielkim zapałem wykonuje powieżone mi obowiązki , pracę staram wykonywać się bardzo starannie i do końca. Problemu nie sprawia mi także dostosowanie się do tak zwanego "otoczenia" dzięki czemu nie będę miał większego problemu z zadomowieniem się w Policji. Na serwerze gram pod nickiem Logi, myśle że ten nick wszyscy dobrze znają i darzą go wielkim szacunkiem. Na serwerze miałem możliwość grać w wielu firmach i frakcjach również w policji , dlatego też postanowiłem zmienić firmę na frakcję. Najwidoczniej, przyszedł czas na malutkie zmiany tymbardziej że już bardzo dawno planowałem powrót , jeszcze za starego szefa . Truckerką a tymbardziej policją , interesuje się niemalże od dzieciństwa, zawsze sprawiało mi to wiele frajdy , myślę że praca w policji pomoże mi poszerzyć jeszcze bardziej swoje doświadczenie na ten temat . Osobiście uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, myślę że szef będzie ze mnie zadowolony i nie będę stwarzał żadnych problemów. Proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojego podania , liczę na współpracę. Z Poważaniem, Logi.
 8. Logitech78

  Witam Szanownego Szefa Policji Wade ! W związku z otwarciem rekrutacji na posterunkowego, pragnę złożyć swoją kandydaturę na powyższe stanowisko. Nick: Logitech Staż: Będzie kilka dobrych lat Score: 1900 Id: 453 Czas Online: 31 dni Mam na imię Dominik, mieszkam w niewielkiej wiosce w Województwie Świętokrzyskim. Mam 19 lat , jestem osobą ambitną i pracowitą , z wielkim zapałem wykonuje powieżone mi obowiązki , pracę staram wykonywać się bardzo starannie i do końca. Problemu nie sprawia mi także dostosowanie się do tak zwanego "otoczenia" dzięki czemu nie będę miał większego problemu z zadomowieniem się w Policji, myślę też że ogarnięty skład pomoże wdrożyć mi się w tą pracę . Na serwerze gram pod nickiem Logi, myśle że ten nick wszyscy dobrze znają i darzą go wielkim szacunkiem. Na serwerze miałem możliwość grać w wielu firmach i frakcjach , pracowałem również przez pewien czas w policji , uznałem że to odpowiedni moment, aby powrócić w dawne szeregi , aby sprawdzić się i zmierzyć ponownie z tą frakcją ponieważ pracowało mi się w niej na prawdę dobrze . Najwidoczniej, przyszedł czas na malutkie zmiany tymbardziej że już bardzo dawno planowałem tutaj dojść , lecz ciągle przeważały firmy . Służbami takimi jak policja, interesuje się niemalże od dzieciństwa, zawsze sprawiało mi to wiele frajdy , myślę że praca w Policji pomoże mi poszerzyć jeszcze bardziej swoje doświadczenie na temat policji oraz zainteresowania tymi właśnie rzeczami. Osobiście uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, myślę że szef będzie ze mnie zadowolony i nie będę stwarzał żadnych problemów. Proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojego podania , liczę na miłą współpracę. Z Poważaniem, Logi.
 9. Logitech78

  Urlop Nick: ReD Id: 453 Okres: Przyszły tydzień Powód: W zeszłym dużo pracy , teraz wyjeżdzam odpocząć. Domyślam się, że zapomniałeś zmienić nicku po skopiowaniu urlopu, ale przyznany. Baw się dobrze. /Lip
 10. Logitech78

  Urlop: Nick: Logi ID: 453 Okres (od-do): 22.07.2015 - 25-26.07.2015 Powód: Dorywcza praca, trzeba zarobić szybko na wakacje :) Będę grał tyle ile mogę, ale piszę urlop bo boje się normy a nie chciał bym wylecieć.
 11. Logitech78

  Że co ? warn za napisanie samej emotki w rozmowie ogólnej ? śmiech na sali.
 12. Logitech78

  :D Warn x1 za samą emotke. // B
 13. Logitech78

  Zmienili na 4 dni.. więc póżnym wieczorem jutro...
 14. Logitech78

  Witajcie Salexy :D
 15. Logitech78

  Witam Szanownego Szefa Salexu Lipazego ! W związku z otwarciem rekrutacji dnia 13 Lipca na kierowcę, pragnę złożyć swoją kandydaturę na powyższe stanowisko. Nick: Logitech Staż: Będzie kilka dobrych lat Score: 1900 Id: 453 Czas Online: 30 dni Mam na imię Dominik, mieszkam w niewielkiej wiosce w Województwie Świętokrzyskim. Mam 19 lat , jestem osobą ambitną i pracowitą , z wielkim zapałem wykonuje powieżone mi obowiązki , pracę staram wykonywać się bardzo starannie i do końca. Problemu nie sprawia mi także dostosowanie się do tak zwanego "otoczenia" dzięki czemu nie będę miał większego problemu z zadomowieniem się w Salexie. Na serwerze gram pod nickiem Logi, myśle że ten nick wszyscy dobrze znają i darzą go wielkim szacunkiem. Na serwerze miałem możliwość grać w wielu firmach i frakcjach po za Salexem, po upadku firmy postanowiłem że to odpowiedni moment, aby sprawdzić się i zmierzyć z tą właśnie firmą. Najwidoczniej, przyszedł czas na malutkie zmiany tymbardziej że już bardzo dawno planowałem tutaj dojść , jeszcze za starego szefa . Truckerką interesuje się niemalże od dzieciństwa, zawsze sprawiało mi to wiele frajdy , myślę że praca w Salexie pomoże mi poszerzyć jeszcze bardziej swoje doświadczenie na temat transportu oraz zainteresowania tymi właśnie rzeczami. Osobiście uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, myślę że szef będzie ze mnie zadowolony i nie będę stwarzał żadnych problemów. Proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojego podania , liczę na współpracę. Z Poważaniem, Logi.