Saskus

Truckers

Community Reputation

206 Dobra

About Saskus

 • Rank
  Lorry driver
 • Birthday 01/17/1999

Contact

 • Discord
  #4615

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Saskus
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

5908 profile views
 1. Saskus

  Nick: Saskus
 2. Saskus

  Nick: Saskus ID: 4554 Score: 3700 Okres pracy: 04,07,20 - 21,09,20 Powód: Brak czasu. Więcej mnie ostatnio nie ma niż jestem. Zaczyna się zaraz rok akademicki, także dużo spraw mam też na głowie, nie będę zabierał komuś miejsca. Milo było, chętnie tutaj wrócę jak będzie okazja. Trzymajta się! Zwolniony 21:15 || Prawniczek Dzięki za poświęcony swój czas i chęci do gry z nami, Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i trzymaj się cieplutko, Cześć.
 3. Saskus

  Nick: Saskus Okres: 09,09,20-13,09,20
 4. Saskus

  Nick: Saskus ID Postaci: 4554 Okres Pracy: 29,03,20-29,03,20 Powód (opcjonalne): Dzieki za 3 miesiące gry, było fajnie, pewnie jeszcze będę chciał tu zagościć. Pozdrawiam całą załogę i do zobaczenia na szosach SA. Zwolniony bez kary dnia 29.06.2020 godz. 20:58. Dziękuję za współpracę i zapraszam ponownie :)//MichaelMSC
 5. It is the first banner I can see with pleasure (I mean real banner), and I am forced to say It looks great!
 6. Saskus

  Nick: Saskus Czas nieobecności: 01.06-18.06 Powód: Miałem nie pisać urlopu, bo nie byłem pewny jak to będzie wyglądało, ale wiem, że nie będę miał na razie czasu na grę. Powód: zaliczenia, sesja.
 7. Saskus

  Nazwa pojazdu: Burtówka Rejestracja: BYL Kto odebrał: Prawniczek Data odbioru:25,05,20
 8. Saskus

  Akurat co do Pomocy Drogowej, Pogotowia i Policji, uważam, że to zbędne, ponieważ, to by było podobne co zwykłe wożenie towarów, dlatego według mnie, najlepsze firmy będą takie, które będą posiadały możliwość uzupełniania dóbr konsumpcyjnych, które ulegają wyczerpaniu.
 9. Saskus

  Nawiązując do postu @DonQ'a, gdzie jednym z tematów była jednorodność firm, wpadł mi do głowy pomysł. Skoro są firmy, które wożą na stacje paliwo, to równie dobrze może powstać firma, która wozi jedzenie do restauracji, którego ilość spada wraz z konsumpcją graczy. Nie mam konkretnego pomysłu jakby to miało funkcjonować na razie, a sam zamysł.
 10. Saskus

  Wpadł mi do głowy pomysł, żeby wprowadzić za określoną kwotę pieniężną montaż instalacji lpg w privach. Działałoby to tak, jak w rzeczywistości, byłaby to taka inwestycja, dlatego mogłaby to być większa kwota do zpałaty za usługę, po czym montowało by się ową instalacje, dzięki czemu można będzie tankować gaz i oszczędzać na tankownaiu. Oczywiście, mogłoby to też działać np. na pewien okres, czyli np. 3 miesiące itp, kweista uzgodnienia. Po czym gracz znów musiałby zapłacić, żeby mógł korzystać z takiego rozwiązania, a jak nie, to samochód powraca na pracę na benzynie.
 11. Cześć wszystkim, miłego dnia! 

  1. inspektor

   inspektor

   Elo.

   Widzisz odpowiedź?

 12. Saskus

  Do frakcji raczej są przyjmowani ludzie ogarnięci, którzy nie robią na złość innym graczom, dlatego myślę, że nie byłoby problemu ze strony behawioralnej, jeśli chodzi w tym przypadku o PD. Co do prędkości, średni pomysł. Ktoś kto kupuje prywatne samochody, które mają dosyć spory Vmax, bo max to chyba 155 mógłby być nie zadowolony, że TT większość z prywatnych pojazdów będzie wyprzedzało. Ale to moja opinia, poza tym, 140 vmaxa to chyba też zadowalający wynik.
 13. Saskus

  Nazwa pojazdu:Chłodnia Właściciel pojazdu oraz firma: brak danych Rejestracja: PTS 3137 Data znalezienia: 09.05.2020r. ScreenShot:https://imgur.com/Ig5MZeq Nazwa pojazdu: Jak wyżej Rejestracja: KONIUR 2x Kto odebrał: Niventill Data odbioru: 09.05.2020
 14. Saskus

  EDIT: zdjęcia nie działały
 15. Saskus

  Wtedy zrodzi się monotonia, w kółko będzie uzupełniać się te same stacje. Biorąc do tego pod uwagę jeszcze, że jedne stacje są bardziej eksploatowane niż inne, mogłaby się zrodzić monotonia i nuda. Chociaż sam pomysł dosyć ciekawy.