Saskus

Truckers

Everything posted by Saskus

 1. Saskus

  Nick: Saskus
 2. Saskus

  Nick: Saskus ID: 4554 Score: 3700 Okres pracy: 04,07,20 - 21,09,20 Powód: Brak czasu. Więcej mnie ostatnio nie ma niż jestem. Zaczyna się zaraz rok akademicki, także dużo spraw mam też na głowie, nie będę zabierał komuś miejsca. Milo było, chętnie tutaj wrócę jak będzie okazja. Trzymajta się! Zwolniony 21:15 || Prawniczek Dzięki za poświęcony swój czas i chęci do gry z nami, Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i trzymaj się cieplutko, Cześć.
 3. Saskus

  Nick: Saskus Okres: 09,09,20-13,09,20
 4. Saskus

  Nick: Saskus ID Postaci: 4554 Okres Pracy: 29,03,20-29,03,20 Powód (opcjonalne): Dzieki za 3 miesiące gry, było fajnie, pewnie jeszcze będę chciał tu zagościć. Pozdrawiam całą załogę i do zobaczenia na szosach SA. Zwolniony bez kary dnia 29.06.2020 godz. 20:58. Dziękuję za współpracę i zapraszam ponownie :)//MichaelMSC
 5. It is the first banner I can see with pleasure (I mean real banner), and I am forced to say It looks great!
 6. Saskus

  Nick: Saskus Czas nieobecności: 01.06-18.06 Powód: Miałem nie pisać urlopu, bo nie byłem pewny jak to będzie wyglądało, ale wiem, że nie będę miał na razie czasu na grę. Powód: zaliczenia, sesja.
 7. Saskus

  Nazwa pojazdu: Burtówka Rejestracja: BYL Kto odebrał: Prawniczek Data odbioru:25,05,20
 8. Saskus

  Akurat co do Pomocy Drogowej, Pogotowia i Policji, uważam, że to zbędne, ponieważ, to by było podobne co zwykłe wożenie towarów, dlatego według mnie, najlepsze firmy będą takie, które będą posiadały możliwość uzupełniania dóbr konsumpcyjnych, które ulegają wyczerpaniu.
 9. Saskus

  Nawiązując do postu @DonQ'a, gdzie jednym z tematów była jednorodność firm, wpadł mi do głowy pomysł. Skoro są firmy, które wożą na stacje paliwo, to równie dobrze może powstać firma, która wozi jedzenie do restauracji, którego ilość spada wraz z konsumpcją graczy. Nie mam konkretnego pomysłu jakby to miało funkcjonować na razie, a sam zamysł.
 10. Saskus

  Wpadł mi do głowy pomysł, żeby wprowadzić za określoną kwotę pieniężną montaż instalacji lpg w privach. Działałoby to tak, jak w rzeczywistości, byłaby to taka inwestycja, dlatego mogłaby to być większa kwota do zpałaty za usługę, po czym montowało by się ową instalacje, dzięki czemu można będzie tankować gaz i oszczędzać na tankownaiu. Oczywiście, mogłoby to też działać np. na pewien okres, czyli np. 3 miesiące itp, kweista uzgodnienia. Po czym gracz znów musiałby zapłacić, żeby mógł korzystać z takiego rozwiązania, a jak nie, to samochód powraca na pracę na benzynie.
 11. Cześć wszystkim, miłego dnia! 

  1. inspektor

   inspektor

   Elo.

   Widzisz odpowiedź?

 12. Saskus

  Do frakcji raczej są przyjmowani ludzie ogarnięci, którzy nie robią na złość innym graczom, dlatego myślę, że nie byłoby problemu ze strony behawioralnej, jeśli chodzi w tym przypadku o PD. Co do prędkości, średni pomysł. Ktoś kto kupuje prywatne samochody, które mają dosyć spory Vmax, bo max to chyba 155 mógłby być nie zadowolony, że TT większość z prywatnych pojazdów będzie wyprzedzało. Ale to moja opinia, poza tym, 140 vmaxa to chyba też zadowalający wynik.
 13. Saskus

  Nazwa pojazdu:Chłodnia Właściciel pojazdu oraz firma: brak danych Rejestracja: PTS 3137 Data znalezienia: 09.05.2020r. ScreenShot:https://imgur.com/Ig5MZeq Nazwa pojazdu: Jak wyżej Rejestracja: KONIUR 2x Kto odebrał: Niventill Data odbioru: 09.05.2020
 14. Saskus

  EDIT: zdjęcia nie działały
 15. Saskus

  Wtedy zrodzi się monotonia, w kółko będzie uzupełniać się te same stacje. Biorąc do tego pod uwagę jeszcze, że jedne stacje są bardziej eksploatowane niż inne, mogłaby się zrodzić monotonia i nuda. Chociaż sam pomysł dosyć ciekawy.
 16. Saskus

  Ogólnie pomysł ma sens, ale tak jak mówisz. Pracownik pogotowia po jednej stronie mapy, a gracz po drugiej. Tutaj rodzi się problem. Jeśli jest jeden pracownik a kilka wezwań, to niektórzy mogą umrzeć, natomiast jeśli by się wprowadziło te "+" to i tak większość będzie wolała skorzystać właśnie z tych plusów, bo nie muszą czekać na pracownika pogotowia. W takiej sytuacji znów wracamy do punktu wyjścia. Można by ustalić droższą wartość korzystania z "+", wtedy większa mobilizacja do wezwania Pogotowia, ale co jeśli nie ma pracowników Pogotowia? Wtedy ceny wysokie pozostają i trzeba przepłacać. Jak dla mnie może zostać jak jest. Idąc do frakcji trzeba się liczyć, że nie zawsze będą pełne ręce roboty, że zawsze jest jakiś tam przestój. Tak samo jest w PD, czy mogę stwierdzić, że nawet w Policji czasem się zdarza taka "nuda". Taka moja opinia.
 17. Saskus

  Nazwa pojazdu:Burtówka Rejestracja: PTS 1576 Kto odebrał: Masiej Data odbioru: 27.04.2020
 18. Mam kinecta i ogólnie słabo jeśli o mnie chodzi. Tak jak wyżej, nie raz jest problem z złapaniem przez kinect gracza. Ogólno ruchowe gry, typu jakiś taniec jest okej, ale w grach gdzie trzeba dokładniejsze ruchy to nie polecam. Myślę, że z kontrolerami byłoby lepiej.
 19. Saskus

  Nazwa pojazdu: Cysterna Właściciel pojazdu oraz firma: Brak danych Rejestracja: Benek Data znalezienia: 23,04,20 ScreenShot: https://imgur.com/SUpP2UX
 20. Saskus

  Bezsens, biorąc pod uwagę te rozwiązania na przykład w przypadku Policji, pracownicy frakcji zamiast kontrolować graczy woziliby towary w tych godzinach, chyba nie o to chodzi. Tak jak napisali poprzednicy, można wozić towary po 12 i jako pracownik frakcji jest to dla mnie wystarczające udogodnienie. Znając życie zrobiłby się chaos, więc według mnie nie ma sensu coś takiego.
 21. Saskus

  Krótko i na temat. Aktualnie, gdy pracownik frakcji chce po godzinach wozić towary musi przelogować się na truckerke. Nie wiem czy jest to możliwe i jakie stoją na drodze przeszkody, ale moją propozycją jest to, aby np. gracze PD nie musieli przechodzić na truckerke w celu wożenia towarów. Sugestia bierze się stąd, że często po godzinach, gdy wożę towary, gracze proszą bym wszedł na PD bo mają wraka... Takie relogi są dosyć uciążliwe... Wiadome, że będąc zalogowanym na frakcje lecą minuty ale nie kiedy ma się /zw, więc można by utworzyć jakąś komende rownoległą, dzięki której czas pracy nie zostawałby naliczany a jednocześnie można będzie wozić towary. Wiem, że wprowadzenie w życie czegoś takiego może być problematyczne. Pozdrawiam.
 22. Saskus

  Nazwa pojazdu: RT+Burtówka Właściciel: dekuS Rejestracja: PTS 2476 + PTS 1468 Data znalezienia: 18,04,20 SS: https://imgur.com/wABH0XZ
 23. Saskus

  Mi się podobało, było super, niekoniecznie musi być trasa powrotna. Mi się podobało to, że event był rozłożony na kilka dni i różne godziny. Dzięki temu każdy miał szanse. Jedyne co, to te 3h, za długi czas jazdy tą samą trasą, 2h były już lepsze, natomiast najlepszy dzień, to ten ostatni, kilka tras, krótkie tury. Super, oby więcej takich przedsięwzięć I na koniec dzięki wszystkim za super zabawę
 24. Saskus

  Nazwa pojazdu: Landstalker Właściciel: SantY Rejestracja: PTS 3119 Data znalezienia: 16,04,20 SS: https://imgur.com/ZsYE9Dc
 25. Saskus

  Fajny pomysł, gdzieś już to kiedyś widziałem. Ale trzeba by zrobić tak, by nie było "skakania" między frakcjami, czyli po przejściu np. minimum miesiąc trzeba przepracować, a w ciągu np. pół roku można 3 razy zmienić. Ale to kwestia ustalenia i wprowadzenia. Miałoby się to odbywać za porozumieniem szefostwa obu frakcji czy hulaj dusza pracownika?