Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

_Rico_

Truckerzy

_Rico_ last won the day on May 30 2012

_Rico_ had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About _Rico_

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/09/1993

Contact

 • Strona WWW
  http://www.grovestreet.y0.pl

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  []Rico[]
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. _Rico_

  Nick oskarżonego: Marley Opis sytuacji: Cóż... Spokojnie stałem w bazie BC, gdy pewien pan w swoim wozie przejechał kawałek obok i eksplodował - przeżył i po jakimś czasie pojawił się na BC. Następnie znów wsiadł do wozu i zaczął "lewitować", po czym znów eksplozja i przeżył pan i się znów w bazie pojawił. Trzecie podejście było ciekawsze. Znów zaczął lewitować, po czym spadając uległ wypadkowi (kolor nicku czerwony). Mimo wszystko i tak się poruszał swoim wozem. Screen: Paczuszka ze screenami (obowiązkowe) http://c.wrzuta.pl/wo8815/423ce612000c76e44f70d880/marley Proponowana kara: Nie wiem jakie wy stosujecie kary za takie coś, ale jakby się tak bawił na moim serwie to banik ;)
 2. _Rico_

  Dobra - oto poprawione wersje ;)
 3. _Rico_

  Tylko jest problem ;> Jeśli widzicie tę podstawę, która robi za krawężnik to informuję Was, że to część wieży. Pokombinuję coś i wrzucę nowe SS'y ;)
 4. _Rico_

  Przenoszę z tego tematu ( http://truckers.com.pl/tracker/issue-518-tak-jak-obiecalem-obiekty ) Po dłuższym kombinowaniu i zarwaniu nocki oto obiekty! Rondo na skrzyżowaniu autostrad LV z LS oraz LV z SF. Obecnie jest tam kupa skalnego pyłu. Rondo jest bardzo dobrze oświetlone i chyba z logicznego punktu widać, że prawe pasy służą do bezpośrednich skrętów w prawo, a lewe do jazdy prosto bądź jazdy wokół ronda. LV-LOT przystosowany do odbioru i wysyłek towarów. Ogółem dość prosto wygląda, ale trzeba co racja się odrobinę manewrować. Również dodałem stację, gdyby miała kiedyś zaistnieć. Żeby podjechać pod stacje należałoby to zrobić podjazdem bez naczepy (z naczepą może być problem). Starałem się również dostosować do aktualnego punktu załadunku, który ma miejsce przy kontenerach, więc także miałem trochę ograniczoną swobodę przy wykonywaniu tej placówki. Mam nadzieję, że obiekty się będą podobały i zostaną zamieszczone. ;)
 5. :D Nie ma to jak nowy radar :D (więcej w profilu)

  1. ^Shkodnick

   ^Shkodnick

   jprdl, weźcie se zmiencie logo;d

  2. _Rico_

   _Rico_

   I co w związku z tym, że jest? :P Ja to dodałem, jako coś, co polecam posiadać. ;) Mnie się osobiście spodobał ten radar. ;)

 6. :D Nie ma to jak nowy radar :D (więcej w profilu)

 7. _Rico_

  Heh - nie chcę Was martwić, ale jeśli w tym tempie będziecie prowadzić dochodzenia i ustalać czy komuś się należy czy nie UB, to prędzej czy później stracicie graczy. Ja mam na szczęście cierpliwość, więc wciąż czekam. ;)
 8. "Free Bird" i pingwin na avatarze - czy to nie ironia? :P

 9. _Rico_

  Jakieś szanse na UB? Szkoda, żebym teraz zrezygnował z tego serwa przez głupi wybryk brata.
×