Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Liq

Administratorzy serwera

Everything posted by Liq

 1. Liq

  Pomyślimy we wrześniu.
 2. Liq

  Primo. Uzupełnij apelację jak należy. Secundo. Mimo ostrzeżeń i kicka, wszedłeś i robiłeś to samo, uprzykrzałeś rozgrywkę innym graczom, nie potrzebujemy tutaj takich osób.
 3. Liq

  Na zapleczu Biedronki w Angel Pine trwają prace remontowe.
 4. Liq

  Remonty i tego typu rzeczy jak to, wysyłamy wg zaleceń w tym temacie.
 5. Liq

  Grubas
 6. Liq

  Nick Liq, też może pykne, kiedyś się grało
 7. Liq

  Nie do końca o to chodziło, liczyłem na coś prostszego, bez żadnych dobudówek.
 8. Liq

  Zmieniono Status na Odrzucono Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 9. Liq

  Stacja dla helek i ambu jak najbardziej, ale nie w takiej formie.
 10. Liq

  Sytuacja wyjaśniona, UB.
 11. Liq

  Zmieniono Status na Zrealizowano Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 12. Siemaneczko! Pozwolę sobie zapoczątkować serię konkursów organizowanych na spontanie przez graczy dla graczy :) O co w nich chodzi? To proste. Wystarczy napisać poniżej post zawierający informacje na temat szukanego pojazdu, marka kolor, mile widziane również zdjęcia. Warto również wspomnieć o nagrodzie, bo to głównie Was motywuje do zabawy. Wszelkie podpowiedzi proszę zamieszczać w głównym poście, rzecz jasna edytując go. Wymagania co do otrzymywania wiadomości na których widnieć będą znalezione pojazdy ustalacie Wy sami. No cóż, mam nadzieję, że przyłączycie się do zabawy i wspólnie w przerwach od ciężkiej pracy na serwerze będziecie mieli ciekawe zajęcie :) Proszę również o umieszczanie postów tylko i wyłącznie z informacją o poszukiwaniach, żeby wszystko było przejrzyste. Numerowanie oraz aktualizowanie statusu jest również mile widziane :)
 13. Liq

  Most na trasie LV-LS został oddany do użytku.
 14. Sierpień 2019 Dodano remont Tunelu SF-BS ( @Kapi0988 ) Edytowano bazę policji w San Fierro Usunięto Restauracje w samolocie Dodano Restauracje na RS Haul Przesunięto cennik na RS Haul Edytowano załadunek 105 ( @CryKush ) Dodano PNS w Las Venturas niedaleko piramidy Dodano PNS w Las Venturas w TransFender (pns dla trucków ze względu na rozmiary garażu znajduje się obok na wyznaczonym terenie) Dodano interiory do komisariatów w: Las Venturas, Los Santos, Fort Carson, Angel Pine, Dillimore
 15. Liq

  Witajcie! Pragniecie wspomóc swoją działalnością serwer? Dobrze trafiliście, klub poszukuje osób aktywnych, a przede wszystkim graczy którzy posiadają umiejętności w przeróżnych dziedzinach, które pomogą nam tworzyć coś dobrego dla serwera, począwszy od otwartej głowy na przeróżne zabawy, tworzenie ciekawych projektów w Map Editorze MTA, kończąc (lub też nie) na grafice. Wszelkie dodatkowe umiejętności, które uważacie za pomocne, byłby mile widziane w podaniu do serwerowego klubu. Podania proszę składać w formie listu motywacyjnego, liczę na konkrety. Ulubiony smak lodów mało kogo obchodzi. Dodatkowo proszę składać podania w spoilerze, umieścić w nim również ID waszej postaci. Nabór pozostaje otwarty przez cały czas, im więcej osób chętnych do pomocy tym lepiej. W podaniu [ ew. wiadomość prywatna do szefa ] mile widziane są próbki waszych umiejętności.
 16. Liq

  Zmieniono Status na Odrzucono Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 17. Liq

  Zmieniono Status na Zrealizowano
 18. Od dzisiaj, pracownicy frakcji (policja, pogotowie) dostali możliwość pozostawienia pojazdu służbowego pod każdym możliwym komisariatem, szpitalem dostępnym na serwerze bez obawy, że ich pojazd zostanie zniszczony. Jest również możliwość zrespienia się pod nimi, także gracze muszą się teraz wystrzegać policji bardziej niż kiedykolwiek, bo nie wiadomo skąd przybędą
 19. Liq

  Zmieniono Status na Zaakceptowano
 20. Liq

  Trzeba odrobić bana
 21. Liq

  Zmieniono Status na Odrzucono Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 22. Liq

  Myślę, że biuro szeryfa powinno zostać biurem szeryfa
 23. Liq

  Zmieniono Status na Do sprawdzenia Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 24. Liq

  Zmieniono Status na Do sprawdzenia Zmieniono Istotność na Istotność: niska
×