Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mimosik

Truckerzy

mimosik last won the day on December 7 2017

mimosik had the most liked content!

Community Reputation

1406 Doskonała

3 Followers

About mimosik

 • Rank
  Pan Resecik
 • Birthday 05/23/1998

Contact

 • Gadu-Gadu
  43956992

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  mimos
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

6741 profile views
 1. mimosik

  Pozdrawiam
 2. mimosik

  Postanowiłem w nowym roku zmienić auto. Zrobiłem to dzisiaj - z Mazdy do Mazdy.. No cóż, miłość od pierwszego wejrzenia Uprzedzając pytania.. Zero rdzy, blacha całkowicie zdrowa. Rocznik 2006, 170 tys przebiegu, 2.0 benzyna ze skrzynią manualną 6 biegową, 147km. Wyposażenie, wszystko oprócz nagłośnienia Bose i xenonów (a szkoda ) nawet webasto jest!
 3. mimosik

  Nick: mimos Serial: 7E098DDE5220500BFF6DBFEE1237B644 Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: - Wytłumaczenie: Dzień Dobry, Dawno mnie tu już nie było, chciałbym od serca przeprosić wszystkich, którzy pokładali we mnie nadzieję - a ja, bezczelnie pokazałem swoje oblicze. Żadna wymówka nie jest dobra, ponieważ to czego dokonałem nie da się w żaden sposób usprawiedliwić. Po tak długim czasie jaki minął, bardzo dużo się w moim życiu prywatnym wydarzyło. Właśnie dzięki tym wydarzeniom, jestem w stanie się odważyć i napisać tą apelację. Wiem doskonale jaka będzie odpowiedź, tak samo jak każdy z czytających, który chociaż odrobinę mnie poznał. Nawet jeśli się nie uda to trudno, pamiętajcie kochani, że wszelkie porażki jakie ponosimy, czy to z własnej winy, czy nie zawsze nas czegoś uczą. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby wyciągnąć z nich najważniejsze - czyli zrozumieć to co się stało i wziąć to sobie do serca. Tak aby się nigdy więcej to nie powtórzyło. Do mojego serca to wszystko dotarło, dlatego ośmieliłem się napisać kilka zdań, ostateczną decyzję zostawiam jednak inspektorowi bo nie ważne co bym napisał, on mnie zna i sam jest w stanie podjąć odpowiednią decyzję, dla dobra serwera. Za całe zamieszanie, jakie spowodowałem najszczerzej przepraszam i proszę o ułaskawienie. Zamknijmy stary, pełen dramaturgii rozdział i zacznijmy pisać swoją książkę od nowa. Ze szczęśliwym zakończeniem. Z góry dziękuję za poświęcony mi czas, Pozdrawiam, Michał.
 4. mimosik

  To i ja się w końcu pochwalę swoim pierwszym cackiem. Zdjęcie zostało zrobione zaraz po zakupie, który był totalnie spontaniczny. Uprzedzając pytania, za ten samochód dałem śmieszne pieniądze. Oczywiście, kilka groszy trzeba było od razu wyłożyć, lecz cieszę się z ryzyka jakie podjąłem bo auto sprawuje się idealnie. Jest to Mazda 323F, rok produkcji 2001 z przebiegiem na chwilę obecną 259.000km. Pod maską znajduje się benzynowy motor o pojemności 1.6 i 98km (Najlepsza jednoska). Jedna z najbogatszych wersji wyposażenia, która posiada m.in ABS, ESP, 4 poduszki, 4 głośniki, światła przeciwmgielne, klimatyzację, 4x szyby elektryczne, lusterka, centralny zamek, podłokietnik, podświetlenie stacyjki, radio ze sterowaniem przy kierownicy, regulowany fotel kierowcy w 3 płaszczyznach, kierownica w 2, zagłowek kierowcy w 2 i przyciemniane szyby (Które zrobiłem sam). Mazda jak to Mazda, kto miał i jeździł ten wie, przyśpiesza elegancko, trzyma się drogi jak przyklejona, przez 24h trwa redukcja masy przez rudą szm*** i pali nie mało. Od momentu zakupu, czyli 4 miesiące, zrobiona została klimatyzacja, wymieniona cewka zapłonowa, wypolerowane lampy i zakupione nowe opony - to był mój cały wkład finansowy w to auto nie wliczając oczywiście paliwa. Jeżdżąc nią i słuchając pracy silnika, jestem niemalże pewien, że to cacuszko spokojnie przejedzie 2x tyle. Chyba, że cała zostaje wciągnięta przez rdzę. Pozdrawiam cieplutko VAGowiczów, którzy nie widzą doskonałości motoryzacyjnych w innych autach :) (Na dniach postaram się wrzucić wincyj fotek.
 5. mimosik

  Appellation is rejected, try after new year.
 6. mimosik

  I don't see any apologising from you, why?
 7. mimosik

  Porozmawiam z Pawłem
 8. mimosik

  This is the reason of your ban - http://truckers.com.pl/topic/21756-mrjhin/
 9. mimosik

  Skarga została słusznie odrzucona. Policjant nie ma obowiązku okazywania dowodu i jego posiadania. Jednakże zaleca się robienie zdjęć wykroczeń w celu uzasadnienia w przypadku odwołania, bądź wypisywania zaległego mandatu. Kkubakks, zanim zaczniesz pilnować czy Policjanci działają według narzuconych im zasad proponuję najpierw te zasady samemu przestudiować i zrozumieć. Co do Ciebie Raiden to przypominam, że od dnia 6.11.2017 roku skargi na pracowników frakcji rozpatruje Lider Ministerstwa Frakcji. Radzę o tym pamiętać i dostosować się do tego.
 10. mimosik

  Już jesteeeeeem. Skoro zawinił alkohol to wybaczam, nikt nie jest święty jednak na przyszłość jak pijesz z kolegami to nimi się zajmij a nie serwerem :D
 11. mimosik

  Temat apelacji musi zawierać tylko i wyłącznie nick osoby zbanowanej, w celu rozpatrzenia jej zmień proszę temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines