Caros

Truckers

Everything posted by Caros

 1. Caros

  Ja tu chciałem powrócić na serwer do Policji po dużej przerwie, a tu takie coś czytam. Szkoda tyle powiem wam wszystkim. Do zobaczenia fusy w innych projektach.
 2. Caros

  Sprzedam Dune dla jakiegoś członka PTS Klubu. Chętni proszeni o kontakt PW!
 3. Caros

  Cieszę się, że wam się podoba. Od nowego tygodnia już może wprowadzimy coś. Planuje zrobić jeszcze 4 miejsce, a nagrodą będzie dodatkowy los gratis na drugie losowanie. Oczywiście z mojej kieszeni postanowiłem dawać 10.000$ tygodniowo. To nie jest dużo więc wiecie, a zawsze ktoś będzie zadowolony. To tylko 520.000$ w skali roku ;D
 4. Caros

  1. 2. 3. miejsce osób co wygrały losowanie w danym tygodniu w PTS TOTLOTEK. Co o tym sądzicie? Teraz wygrywa tylko jedna osoba co tydzień całą pulę, a zapisanych jest czasami po ponad 40 osób do jednego losowania, a czasami mniej to zależy. A jak by zrobić 3 miejsca i podzielić daną pulę ileś tam %? na 1,2 i 3 miejsce? Przykład: Pula 300.000$ 1 - 70% z puli 2 - 20% z puli 3 - 10 % z puli Pieniądze podzielone na 3 osoby: 1 - 210.000 2 - 60.000 3 - 30.000 oczywiście % z puli można ustalić inaczej to tylko przykład. Plus jest taki, że zawsze 2 inne osoby wygrają coś, ale będą mniejsze wygrane czyli nie cała pula za 1 miejsce. To tylko propozycja? Czy zostawić jak jest?
 5. Caros

  Nick: Caros ID postaci: 2894 Okres pracy: 12.11.2017 - 13.09.2018 (10 miesięcy) Powód: Sporo przesiedziałem w tej firmie nawet byłem jej vice szefem. Cieszę się, że tyle zdobyłem. Trzeba spróbować co innego teraz może inna firma albo frakcja? Dobra z was ekipa i w ogóle na pewno kiedyś tu wrócę jeszcze. Zostawiłem wraka RT bo nie było pomocy drogowej. Proszę odstawcie i naprawcie jak by co pieniądze wam potem oddam. //Zwolniony o 12:50, serdeczne dzięki za wkład, pomoc w prowadzeniu i współtworzenie firmy. Powodzenia w dalszej karierze!
 6. Caros

  Spokojnie Zoomie daje rade zawsze i wszędzie!
 7. Witajcie. Zakładam ten temat specjalnie dla was. Jeśli macie jakieś pytania związane z grą lub propozycje, aby urozmaicić jeszcze bardziej grę to możecie śmiało pisać w tym temacie. Czekam na wasze pytania i propozycje. Pozdrawiam gorąco!
 8. Caros

  Ciśnienemy ze zleceniem chłopaki. ;)
 9. Caros

  Pracuje mam swoje pieniądze i jestem z tego zadowolony! :)
 10. Caros

  Problem z załadunkiem Nr. 215 Filia Zoomie! Witajcie. Wszyscy gracze, którzy posiadają skrypt i cel rozładunku Nr. 215 Filia Zoomie czyli w naszej małej bazie mogą rozładować jak na razie swój towar. Wystarczy, że poprosicie pracownika Zoomie o otworzenie bramy w celu rozładowania swojego towaru. Po naprawieniu błędu już nie będzie takiej możliwości ze względu na to, że będą znajdować się tam tylko towary specjalizacji Zoomie i PTS, a nie wszystkie. Pozdrawiam. :)
 11. Caros

  O ty chamie jeden. :takiego_wala: :)
 12. Caros

  Ktoś włamał się do sejfu Zoomie. :crazy:
 13. Caros

  Po ciężkiej pracy odstawiam tira pod swój dom i idę do najlepszego sąsiada Wiejska_Pyra na kawę, który mieszka obok mnie hehe. :)
 14. Dziękuję wszystkim graczom za życzenia! :)

 15. Caros

  Właśnie dlaczego nie mamy strefę załadunku na bazie? Mamy poziom 6 firmy wiec powinna być. Po postu podmienić ten załadunek Raiden Komnista na inna nazwę i dodać towary naszej specjalizacji zamiast towary petrol.
 16. Caros

  Witajcie. Poszukuję tandemu obojętnie jaki model, ale chodzi mi o to, aby miał system zniszczeń czyli jak w coś uderzę to jest to u mnie widoczne, a nie że pojazd ciągle wygląda jak by nigdy nic nawet lampa nie zbita. Dziękuję z góry.
 17. Caros

  kiedy wyniki ankiety?
 18. Caros

  Od rana woziłem towar na zlecenie zostało 65t więc dzisiaj zakończymy kolejne zlecenie! :)
 19. Caros

  Caros fus w firmie będzie ;)
 20. Caros

  Nick: Caros Powód: http://truckers.com.pl/topic/20134-ogłoszenia/?p=329753 :)
 21. Caros

  Pożegnanie Witajcie. W tym temacie będzie mój ostatni napisany post. Nie mam zamiaru rozpisywać się. W dniu dzisiejszym rezygnuje z bycia vice szefem policji i opuszczam policje jak i serwer i PTS Klub. Niestety brak czasu i inne rzeczy prywatne zmusiły mnie do rezygnacji. To nie są już czasy dzieciństwa czy szkole, że człowiek ma na wszystko czas. Teraz jest praca, rodzina i inne obowiązki i jestem już za stary, aby jeszcze w takie rzeczy grać. Dzięki wszystkim za grę przez tyle lat i powodzenie szefowi w prowadzeniu frakcji oczywiście jak najdłużej. Forum odwiedzę, serwer i TS co jakiś czas popatrzeć co się dzieje i pogadać z wami troszkę, ale grać już nie będę więc kochani będziemy się czasami widzieć nie opuszczam was bez żadnego kontaktu. Tyle czasu gry w policji najdłuższy staż jestem zadowolony co osiągałem na tym serwerze. Pozdrawiam was!
 22. Caros

  Informacja Mandat za utrudnianie pracy policji zostaje zwiększony z 4000$ i 10 score i 15 min więzienia na 6000$ i 15 score i 15 min więzienia. Proszę zapoznać się pod taryfikatorem F9. Nowy zwiększony mandat obowiązuje od dzisiaj. Pozdrawiam.
 23. Caros

  Po premie proszę zgłaszać się do mnie jak będę w grze lub do Pyry. Awanse Starszy Posterunkowy Lemon awansuje na Sierżanta
 24. Caros

  Nowe podwyższone pensje dla każdych ze stopni policyjnych - proszę się zapoznać. Awanse Starszy Sierżant ZioMaL awansuje na Aspiranta Starsi Posterunkowi Gyro, Feniks i Lobus awansują na Sierżantów Posterunkowi mimos, Linshi i RaveN awansują na Starszych Posterunkowych
 25. Caros

  Funkcjonariusz Lemon otrzymuje ostrzeżenie (Ostrzeżenie I) za zabawy na bazie z radiowozami. Przyznałeś się to tylko otrzymujesz ostrzeżenie.