Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Gondi

Gracze

Ostatnia wygrana Gondi w dniu 6 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają Gondi punkty reputacji!

Reputacja

434 Wzorowa

1 obserwujący

O Gondi

 • Tytuł
  Eddie
 • Urodziny 1997.07.30

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Gondi
 • Lokalizacja
  Wola Rzedzińska

Ostatnie wizyty

3 667 wyświetleń profilu
 1. Gondi

  Dzień dobry, z wielkim żalem pragniemy oznajmić, że nasze zacne progi opuszcza LiQuidly. Włożył ogrom serca jak i wątroby w działalność naszej federacji. Niestety od dłuższego czasu nie bierze udziału w czynnych firmowych spotkaniach. Obawiamy się że umarł.... Jesteśmy prawie pewni że umarł.... Noo nic, trudno! Pozdrawiam!
 2. Gondi

  Może się tu wypowiedzieć ktoś decyzyjny? Bo według mnie temat tej skargi stał się już nieistotny i zaczęło się wzajemnie obrzucanie gó.. błotem przez osoby które nie mają z tą sprawą nic wspólnego albo mają niewiele. Nie w tym celu skarga została złożona. Moim zdaniem wszystkie osoby, które miały coś rozsądnego i rzeczowego do napisania już to zrobiły i należałoby zamknąć temat i podjąć decyzję co z tym wszystkich zrobić.
 3. Gondi

  Witam, chciałem napisać ten post jutro i wymyślić coś śmiesznego, typu "Cudak wyjeżdża na leczenie do Zgierza ze względu na bardzo złe wyniki enzymów wątrobowych" czy coś w ten deseń, ale skoro wyszła z tego taka afera to nie będę się silił. Cudak został zwolniony na własną prośbę. Zapraszamy ponownie!
 4. Gondi

  Pozwolę się wtrącić, ponieważ uważam że mam tu najwięcej do powiedzenia ze wszystkich. Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że należy zmienić tytuł skargi na "Gondi", ponieważ jeżeli jest ktoś odpowiedzialny za to zamieszanie to jestem to tylko ja, nikt inny. Zaczynając od początku, nie wiem czy wszyscy zauważyli ale działamy inaczej niż inne firmy i również inaczej wygląda u nas temat zwolnień. Nie ma czegoś takiego, że gracz po prostu pisze sobie post na forum i już go nie ma. Nie. Wszystkie zwolnienia przechodzą przez zarząd i każdy kto chce się zwolnić musi napisać do Nas. Tak też było w tym przypadku. Cudak napisał do mnie z wyjaśnieniem i prośbą o zwolnienie (o godz. 18:44, mogę załączyć screeny ale tylko prywatnie). Zaznaczył również, że zależy mu na czasie. Niestety o tej godzinie byłem w pracy i nie mogłem tego zrobić. Dlatego więc zaproponawałem aby Cudak sam się zwolnił jeżeli zależy mu tak bardzo na czasie, ponieważ wiem że ma taką możliwość. Nie sądziłem, że przysporzy to takie problemu Cudakowi. Post rekrutacyjny został napisany z tego co wiem po godzinie 22, więc już po zwolnieniu Cudaka. Tylko i wyłącznie moją winą jest to, że nie dopilnowałem na czas swoich obowiązków. Pełną opdowiedzialność biorę na siebię i poniosę wszelkie konsekwencje wynikające z tej sytuacji. Jeżeli ktoś jest winny to tylko ja. Przepraszam i czekam na odpowiedź osób odpowiedzialnych za wymierzanie kar.
 5. Gondi

  Iwan chciał spróbować swoich sił ale nie spodziewał się takiego tempa chlania... Co za tym idzie wypada z grona oficjalnych alkoholików i idzie poćwiczyć z ludźmi, którzy chociaż trochę znają umiar. Jego ostatnie słowa przed zapadnięciem w głęboki, pijacki sen to: "Wróóóócę <pijacka czkawka> silnieejjszyyy" Jak to mówią: pozdro, poćwicz. Zapraszamy ponownie!
 6. Gondi

  09.03.2019 - 16.03.2019
 7. Najlepszego, napie

  1. Gondi

   Gondi

   Dzięki! Doceniam pamięć :piwko:

 8. *Nabór do TimberTrades nadal otwarty! Zapraszam do składania podań.*

 9. Gondi

  Z przykrością muszę powiadomić, że nasz przyjaciel KrzaczeK znalazł sobie innych kumpli do picia i opuszcza nasze szeregi :( Życzymy mu powodzenia oraz mocnej głowy! :drinks: Pozdrawiam! :uszanowanie:
 10. Można mieć nutkę na profilu?! Róbcie co chcecie.

 11. Gondi

  Witam, w związku z najnowszymi i według mnie nieracjonalnymi zmianami zawartymi w regulaminie firm, nasza Firma, w której dążyliśmy do swego rodzaju jedności, stanu w którym każdy może coś dla Niej zrobić, wspólnie zarządzać i rozwijać, zmuszona jest do zmiany polityki zarządzania. Zgodnie z wytycznymi musimy wyznaczyć dwie osoby, które będą zarządzać firmą. Niech i tak też się stanie! Na stanowisku szefa pozostaję ja, natomiast na stanowisko zastępcy wskakuje Engel. Pozdrawiam, Gondi!
 12. Gondi

  Siemanko, od dzisiaj możemy pochwalić się maksymalnym, 10 poziomem specjalizacji! Jest to duży wyczyn lecz nie poprzestaniemy na tym, będziemy dalej pracować i stawać się coraz lepsi :D Dziękuję wszystkim za wkład włożony w to osiągnięcie. A tak poza tym chciałbym wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2018 roku! Żeby był on pełen sukcesów, radości i był troszkę lepszy od poprzedniego! Życzę również dobrej zabawy sylwestrowej i jak najmniejszego kaca w Nowy Rok. :warka: :ahooj: Pozdrawiam! :uszanowanie:
 13. Gondi

  Witam, chciałbym ogłosić, że dzisiaj zakupiliśmy 9 poziom specjalizacji!!! Aktualny mnożnik wynosi 52%. Dziękuje bardzo wszystkim za współpracę i wkład w rozwój firmy! Pozdrawiam! :uszanowanie:
×