Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gondi

Truckerzy

Gondi last won the day on September 14 2019

Gondi had the most liked content!

Community Reputation

467 Dobra

2 Followers

About Gondi

 • Rank
  Eddie
 • Birthday 07/30/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Gondi
 • Lokalizacja
  Wola Rzedzińska

Recent Profile Visitors

4701 profile views
 1. Gondi

  Zlecenie #1134 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1000t Drewno jesionowe(413) z Tartak Green Island(155) do Camel's Toe(193) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1000t Czas: do 26.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 70.000$ Kara: 110.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 2. Gondi

  Zlecenie #1133 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1500t Cedr(315) z Główny Tartak(21) do Zeork(227) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1500t Czas: do 26.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 120.000$ Kara: 180.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 3. Gondi

  Zlecenie #1123 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1200t Trumny(58) z Tartak Los Santos(147) do Magazyn starego lotniska(194) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1200t Czas: do 18.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 80.000$ Kara: 120.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 4. Gondi

  Po kontuzji do naszego zespołu powraca Tajniak. Szczegóły kontraktu uzgodnimy w moim gabinecie. To tyle. Nabór zamknięty.
 5. Gondi

  Obwieszczenie: Zarząd TimberTrades szuka jednego ofensywnego pomocnika/napastnika do naszego zespołu. Wymagania: - szybki, - zwrotny, - młotek w prawej nodze, - umiejętność wiązania krawatów lewą nogą, - własny sprzęt, - menadżer Tomasz Hajto. Wszystkie podania proszę przesyłać tutaj. Zarząd rozważy każdą kandydaturę. Pozdrawiamy! Zarząd.
 6. Gondi

  Witam, gracz Iwan rozwiązał kontrakt z naszym klubem alkoholików za porozumieniem stron. Pozdrawiam!
 7. Gondi

  Witam, dzisiaj nieco przykre ogłoszenie, ponieważ w związku z wątpliwa karą (sprawa podobno jest wyjaśniana) nałożoną na naszą firmę jestem zmuszony do przywrócenia starych pensji tj. obniżenie aktualnych o 15 punktów procentowych. Bardzo przepraszam za to wszystkich swoich pracowników, bo głównie oni cierpią na tym zamieszaniu i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy w najbliższym czasie. Z wyrazami szacunku, Gondi. Pozdrawiam!
 8. Gondi

  Witam, w związku z tym, że jest moda na obiecywanie podwyższenia minimalnego wynagrodzenia w naszym kraju postanowiłem podnieść płace każdego członka naszej firmy o 15 punktów procentowych. Pamiętajcie: Czyny, nie obietnice! Pozdrawiam
 9. Najlepszego Bimborwcu, żeby ci i twoim kolegom nigdy tego bimbru nie zabrakło :E

 10. Gondi

  Tajniak wziął swoje zabawki i stwierdził, że idzie sobie od nas. Prawdopodobnie był zmęczony ciągłym piciem, gadaniem i nicnierobieniem. Życzymy mu wszyscy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Pozdrawiam!
 11. Gondi

  Witam, oczywiście powyższy post był tylko primaaprilisowym żartem, który potrwał trochę dłużej niż planowaliśmy Nasza firma oczywiście funkcjonuje dalej i ma się świetnie. Legend niby ma tego inżyniera (serdeczne gratulacje), ale dalej nie jest poważnym człowiekiem i się z nami kumpluje. Mck naprawdę wyjechał, ale kiedyś wróci i znowu będzie się z nami bujał. Beret odetchnął po zwolnieniu Ryśka i po pięknym zwycięstwie nad Podlasiem nabrał nowych sił do życia i kibicowania swojemu ulubionemu klubowi. Wszyscy nadal jesteśmy w komplecie i tworzymy fajną ekipę! Pozdrawiam wszystkich, tych którzy się nabralali i tych którzy od początku wiedzieli, że to żarcik. Miłego weekendu!
 12. Gondi

 13. :(

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. Legend

   Legend

   Ktoś tu kija w dupie ma i prima aprilisowego żartu nie zczail ...

  3. Gondi

   Gondi

   No tak :facepalm: Polecam dla takich urządzić sobie jakieś palenie książek.  Jakiegoś Harrego Pottera sobie spalić, od razu człowiek spokojniejszy. 

  4. inspektor
 14. Gondi

  Witam, zbierałem się do napisania tego trudnego ogłoszenia od dłuższego czasu, ale jak wiadomo wszystko co umiera musi w końcu umrzeć. Tak się składa że nasza firma od dłuższego czasu umierała i wraz z zarządem stwierdziliśmy że to już najwyższy czas ją dobić. Były to fajne kilka lat, tworzyliśmy zgrana ekpie, wymienialiśmy się swoimi spostrzeżeniami na temat alkoholi, sportu oraz jakże przez nas kochanych kobiet. Jednakże nasz zgrany team się rozsypał. Legend został inżynierem i stwierdził, że od teraz jest poważnym człowiekiem i nie chce znać plebsu, który tylko pije i nie ma żadnej przyszłości. Mck pojechał gdzieś w świat i się nie odzywa. Brtm nie wytrzymywał ciągłego naśmiewania się z Legii i jej sławnego trenera z Modern Talking a po wczorajszej porażce chyba targnał się na tzw. linę bo nie daje znaku życia. Reszta niby żyje ale co to za życie, albo piją albo pracują w kopalni i nie mają czasu wozić towarów. Wielu będzie się pewnie cieszyć, że w końcu nie zajmujemy slotu firmy, ale proszę o wyrozumiałość i nie pisanie zbędnych komentarzy "w końcu" "Dobrze im tak" , bo dla nas to coś dużego, bo byliśmy bardzo zgrani i co najważniejsze byliśmy przyjaciółmi... Czyli już oficjalnie po krótkiej, sentymentalnej notce. W dniu 01.04.2019 firma TimberTrades zostaje zamknięta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines