Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gondi

Truckerzy

Gondi last won the day on August 16

Gondi had the most liked content!

Community Reputation

480 Dobra

2 Followers

About Gondi

 • Rank
  Eddie
 • Birthday 07/30/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Gondi
 • Lokalizacja
  Wola Rzedzińska

Recent Profile Visitors

4871 profile views
 1. Gondi

  Ważne ogłoszenie! I nadejszła wiekopomna chwila - jak to mawia klasyk! Nadszedł moment, na który czekało wielu z was i moment, którego my chcieliśmy uniknąć. Sprawy niestety mają się tak, że wraz z dniem 16.08.2020 zmuszeni jesteśmy zamknąć firmę TimberTrades. Trudna sytuacja finansowa oraz brak czasu na grę Nas wszystkich doprowadziła nas do sytuacji, w której się aktualnie znajdujemy. Osobiście chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w projekt naszej firmy i wspierali nas w tym co robiliśmy, chciałbym również podziękować wszystkim, którzy próbowali nam utrudnić to co robiliśmy i rzucali nam kłody pod nogi. Wielka to była dla nas motywacja, żeby jeszcze bradziej zaangażować się w robienie czegoś innego. Niewątpliwie i niezaprzeczalnie Nam się udało. Ewidentnie byliśmy nieszablonowi i JESTEŚMY nadal czymś więcej niż firma na jakimś tam serwerze w starej grze. Jesteśmy kumplami i to się nie zmieni. Lepszego wyjścia niż zamknięcie firmy nie byliśmy w stanie wymyślić, więc proszę osoby odpowiedzialne za nadzór nad firmami o usunięcie firmy z serwera. Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY. Bawcie się dobrze na serwerze i nie spinajcie się za bardzo, ponieważ to tylko gra i zabawa. PDK i pozdrawiam!
 2. Gondi

  Zlecenie #1134 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1000t Drewno jesionowe(413) z Tartak Green Island(155) do Camel's Toe(193) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1000t Czas: do 26.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 70.000$ Kara: 110.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 3. Gondi

  Zlecenie #1133 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1500t Cedr(315) z Główny Tartak(21) do Zeork(227) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1500t Czas: do 26.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 120.000$ Kara: 180.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 4. Gondi

  Zlecenie #1123 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1200t Trumny(58) z Tartak Los Santos(147) do Magazyn starego lotniska(194) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1200t Czas: do 18.03.2020 22:00 Wynagrodzenie: 80.000$ Kara: 120.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 5. Gondi

  Po kontuzji do naszego zespołu powraca Tajniak. Szczegóły kontraktu uzgodnimy w moim gabinecie. To tyle. Nabór zamknięty.
 6. Gondi

  Obwieszczenie: Zarząd TimberTrades szuka jednego ofensywnego pomocnika/napastnika do naszego zespołu. Wymagania: - szybki, - zwrotny, - młotek w prawej nodze, - umiejętność wiązania krawatów lewą nogą, - własny sprzęt, - menadżer Tomasz Hajto. Wszystkie podania proszę przesyłać tutaj. Zarząd rozważy każdą kandydaturę. Pozdrawiamy! Zarząd.
 7. Gondi

  Witam, gracz Iwan rozwiązał kontrakt z naszym klubem alkoholików za porozumieniem stron. Pozdrawiam!
 8. Gondi

  Witam, dzisiaj nieco przykre ogłoszenie, ponieważ w związku z wątpliwa karą (sprawa podobno jest wyjaśniana) nałożoną na naszą firmę jestem zmuszony do przywrócenia starych pensji tj. obniżenie aktualnych o 15 punktów procentowych. Bardzo przepraszam za to wszystkich swoich pracowników, bo głównie oni cierpią na tym zamieszaniu i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy w najbliższym czasie. Z wyrazami szacunku, Gondi. Pozdrawiam!
 9. Gondi

  Witam, w związku z tym, że jest moda na obiecywanie podwyższenia minimalnego wynagrodzenia w naszym kraju postanowiłem podnieść płace każdego członka naszej firmy o 15 punktów procentowych. Pamiętajcie: Czyny, nie obietnice! Pozdrawiam
 10. Najlepszego Bimborwcu, żeby ci i twoim kolegom nigdy tego bimbru nie zabrakło :E

 11. Gondi

  Tajniak wziął swoje zabawki i stwierdził, że idzie sobie od nas. Prawdopodobnie był zmęczony ciągłym piciem, gadaniem i nicnierobieniem. Życzymy mu wszyscy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Pozdrawiam!
 12. Gondi

  Witam, oczywiście powyższy post był tylko primaaprilisowym żartem, który potrwał trochę dłużej niż planowaliśmy Nasza firma oczywiście funkcjonuje dalej i ma się świetnie. Legend niby ma tego inżyniera (serdeczne gratulacje), ale dalej nie jest poważnym człowiekiem i się z nami kumpluje. Mck naprawdę wyjechał, ale kiedyś wróci i znowu będzie się z nami bujał. Beret odetchnął po zwolnieniu Ryśka i po pięknym zwycięstwie nad Podlasiem nabrał nowych sił do życia i kibicowania swojemu ulubionemu klubowi. Wszyscy nadal jesteśmy w komplecie i tworzymy fajną ekipę! Pozdrawiam wszystkich, tych którzy się nabralali i tych którzy od początku wiedzieli, że to żarcik. Miłego weekendu!
 13. Gondi

 14. :(

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. Legend

   Legend

   Ktoś tu kija w dupie ma i prima aprilisowego żartu nie zczail ...

  3. Gondi

   Gondi

   No tak :facepalm: Polecam dla takich urządzić sobie jakieś palenie książek.  Jakiegoś Harrego Pottera sobie spalić, od razu człowiek spokojniejszy. 

  4. inspektor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines