Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gondi

Gracze

Gondi last won the day on April 2

Gondi had the most liked content!

Community Reputation

531 Wzorowa

1 Follower

About Gondi

 • Rank
  Eddie
 • Birthday 07/30/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Gondi
 • Lokalizacja
  Wola Rzedzińska

Recent Profile Visitors

3923 profile views
 1. Najlepszego Bimborwcu, żeby ci i twoim kolegom nigdy tego bimbru nie zabrakło :E

 2. Gondi

  Uwaga, uwaga! Otwieramy nabór na jednego boba! Zapraszam do składania podań.
 3. Gondi

  Tajniak wziął swoje zabawki i stwierdził, że idzie sobie od nas. Prawdopodobnie był zmęczony ciągłym piciem, gadaniem i nicnierobieniem. Życzymy mu wszyscy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Pozdrawiam!
 4. Gondi

  Witam, oczywiście powyższy post był tylko primaaprilisowym żartem, który potrwał trochę dłużej niż planowaliśmy Nasza firma oczywiście funkcjonuje dalej i ma się świetnie. Legend niby ma tego inżyniera (serdeczne gratulacje), ale dalej nie jest poważnym człowiekiem i się z nami kumpluje. Mck naprawdę wyjechał, ale kiedyś wróci i znowu będzie się z nami bujał. Beret odetchnął po zwolnieniu Ryśka i po pięknym zwycięstwie nad Podlasiem nabrał nowych sił do życia i kibicowania swojemu ulubionemu klubowi. Wszyscy nadal jesteśmy w komplecie i tworzymy fajną ekipę! Pozdrawiam wszystkich, tych którzy się nabralali i tych którzy od początku wiedzieli, że to żarcik. Miłego weekendu!
 5. Gondi

 6. :(

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. Legend

   Legend

   Ktoś tu kija w dupie ma i prima aprilisowego żartu nie zczail ...

  3. Gondi

   Gondi

   No tak :facepalm: Polecam dla takich urządzić sobie jakieś palenie książek.  Jakiegoś Harrego Pottera sobie spalić, od razu człowiek spokojniejszy. 

  4. inspektor
 7. Gondi

  Witam, zbierałem się do napisania tego trudnego ogłoszenia od dłuższego czasu, ale jak wiadomo wszystko co umiera musi w końcu umrzeć. Tak się składa że nasza firma od dłuższego czasu umierała i wraz z zarządem stwierdziliśmy że to już najwyższy czas ją dobić. Były to fajne kilka lat, tworzyliśmy zgrana ekpie, wymienialiśmy się swoimi spostrzeżeniami na temat alkoholi, sportu oraz jakże przez nas kochanych kobiet. Jednakże nasz zgrany team się rozsypał. Legend został inżynierem i stwierdził, że od teraz jest poważnym człowiekiem i nie chce znać plebsu, który tylko pije i nie ma żadnej przyszłości. Mck pojechał gdzieś w świat i się nie odzywa. Brtm nie wytrzymywał ciągłego naśmiewania się z Legii i jej sławnego trenera z Modern Talking a po wczorajszej porażce chyba targnał się na tzw. linę bo nie daje znaku życia. Reszta niby żyje ale co to za życie, albo piją albo pracują w kopalni i nie mają czasu wozić towarów. Wielu będzie się pewnie cieszyć, że w końcu nie zajmujemy slotu firmy, ale proszę o wyrozumiałość i nie pisanie zbędnych komentarzy "w końcu" "Dobrze im tak" , bo dla nas to coś dużego, bo byliśmy bardzo zgrani i co najważniejsze byliśmy przyjaciółmi... Czyli już oficjalnie po krótkiej, sentymentalnej notce. W dniu 01.04.2019 firma TimberTrades zostaje zamknięta.
 8. Gondi

  Dzień dobry, z wielkim żalem pragniemy oznajmić, że nasze zacne progi opuszcza LiQuidly. Włożył ogrom serca jak i wątroby w działalność naszej federacji. Niestety od dłuższego czasu nie bierze udziału w czynnych firmowych spotkaniach. Obawiamy się że umarł.... Jesteśmy prawie pewni że umarł.... Noo nic, trudno! Pozdrawiam!
 9. Gondi

  Może się tu wypowiedzieć ktoś decyzyjny? Bo według mnie temat tej skargi stał się już nieistotny i zaczęło się wzajemnie obrzucanie gó.. błotem przez osoby które nie mają z tą sprawą nic wspólnego albo mają niewiele. Nie w tym celu skarga została złożona. Moim zdaniem wszystkie osoby, które miały coś rozsądnego i rzeczowego do napisania już to zrobiły i należałoby zamknąć temat i podjąć decyzję co z tym wszystkich zrobić.
 10. Gondi

  Witam, chciałem napisać ten post jutro i wymyślić coś śmiesznego, typu "Cudak wyjeżdża na leczenie do Zgierza ze względu na bardzo złe wyniki enzymów wątrobowych" czy coś w ten deseń, ale skoro wyszła z tego taka afera to nie będę się silił. Cudak został zwolniony na własną prośbę. Zapraszamy ponownie!
 11. Gondi

  Pozwolę się wtrącić, ponieważ uważam że mam tu najwięcej do powiedzenia ze wszystkich. Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że należy zmienić tytuł skargi na "Gondi", ponieważ jeżeli jest ktoś odpowiedzialny za to zamieszanie to jestem to tylko ja, nikt inny. Zaczynając od początku, nie wiem czy wszyscy zauważyli ale działamy inaczej niż inne firmy i również inaczej wygląda u nas temat zwolnień. Nie ma czegoś takiego, że gracz po prostu pisze sobie post na forum i już go nie ma. Nie. Wszystkie zwolnienia przechodzą przez zarząd i każdy kto chce się zwolnić musi napisać do Nas. Tak też było w tym przypadku. Cudak napisał do mnie z wyjaśnieniem i prośbą o zwolnienie (o godz. 18:44, mogę załączyć screeny ale tylko prywatnie). Zaznaczył również, że zależy mu na czasie. Niestety o tej godzinie byłem w pracy i nie mogłem tego zrobić. Dlatego więc zaproponawałem aby Cudak sam się zwolnił jeżeli zależy mu tak bardzo na czasie, ponieważ wiem że ma taką możliwość. Nie sądziłem, że przysporzy to takie problemu Cudakowi. Post rekrutacyjny został napisany z tego co wiem po godzinie 22, więc już po zwolnieniu Cudaka. Tylko i wyłącznie moją winą jest to, że nie dopilnowałem na czas swoich obowiązków. Pełną opdowiedzialność biorę na siebię i poniosę wszelkie konsekwencje wynikające z tej sytuacji. Jeżeli ktoś jest winny to tylko ja. Przepraszam i czekam na odpowiedź osób odpowiedzialnych za wymierzanie kar.
 12. Gondi

  Iwan chciał spróbować swoich sił ale nie spodziewał się takiego tempa chlania... Co za tym idzie wypada z grona oficjalnych alkoholików i idzie poćwiczyć z ludźmi, którzy chociaż trochę znają umiar. Jego ostatnie słowa przed zapadnięciem w głęboki, pijacki sen to: "Wróóóócę <pijacka czkawka> silnieejjszyyy" Jak to mówią: pozdro, poćwicz. Zapraszamy ponownie!
 13. Gondi

  10.08.2019 - 17.08.2019
 14. Gondi

  Nick: Gondi ID postaci: 140 Nazwa firmy: Timber Trades ID firmy: 8 Data przejęcia szefa: 10.12.2017 Sposób przejęcia*: z rąk do rąk
×