Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Orzel67

Gracze

Orzel67 last won the day on January 16

Orzel67 had the most liked content!

Community Reputation

576 Wzorowa

About Orzel67

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 03/26/1994

Contact

 • Gadu-Gadu
  8547504

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Orzel

Recent Profile Visitors

4496 profile views
 1. Orzel67

  ID: 421 Okres(od kiedy do kiedy): 24.09 - ... Problem z laptopem.
 2. Wszystkiego Najlepszego. :):urodzinki:

 3. Orzel67

  Sprzedane.
 4. Orzel67

  2000km przebiegu w Securicarze jest. Szefu o mnie pamiętał i dał mi prawie nowego bo miał przebieg 1306km
 5. Orzel67

  Nick: Orzel ID postaci: 421 Imię i nazwisko postaci: Orzel Orlowski
 6. Orzel67

  Siemka. Mam pytanie do graczy którzy wolą grać w tryb kariery. Szukam klubu z małą ilością gotówki którym nie będę od razu odnosił jakieś sukcesy tylko najlepiej żeby budowa zespołu trwała te kilka sezonów. Porada w budowie składu też będzie mile widziana na co patrzeć i jak dobierać zawodników na daną pozycję. Polecanych zawodników jeśli macie też możecie wymienić. Najlepiej jak znacie taki klub, który będę musiał zbudować od podstaw, po trochu budować zespół. Sam szukam wyzwania na kilka dobrych sezonów. Fajnie by było gdyby był może klub który odnosił kiedyś jakieś sukcesy bądź sukces a teraz jest w dołku formy, żebym mógł może odbudować i cieszyć się grą kilka sezonów. Z Góry dzięki za wszystkie rady i propozycję.
 7. Orzel67

  Nick:Orzel Id: 421 Powód(opcjonalnie): Powód jest jeden, chciałbym spróbować dołączyć do firmy Arche & Telos. Tak wiem, że nabór aktualnie jest zamknięty, ale czekałem na nabór. Nie żałuje napisania podania do Petrol i polecam firmę każdemu. I wybaczcie, że tak krótko, ale jednak chciałbym poczekać na nabór do AT i ewentualnie 4 dni blokady po zwolnieniu odczekać. Oczywiście liczę się z faktem otrzymania kary i oczywiście przyjmę takową. Wybaczcie jeszcze raz za tak krótki pobyt w tej firmie i powodzenia wam życzę. Zestaw naprawiony, zatankowany i odstawiony na bazę. Rozczarowałem się, nie lubię sytuacji że ktoś dołącza i po 4-7 dniach się zwalnia więc niestety karę będę musiał nałożyć w wysokości 300 punktów.
 8. Orzel67

  Nie wiem kto tu mieszka, ale niech mnie nauczy tak parkować.
 9. Cumster jesteś pewny, że to mój? Ja wczoraj tego RT sprzedałem Adixowi. Całkiem możliwe, że nie wsiadł do pojazdu i pokazało mnie jako ostatniego co siedział za kierownicą.
 10. Orzel67

  Start z Wrocławia kierunek Skandynawia. Załadunek Na granicy Polsko Niemieckiej Czas zatankować, DAF domagał się pić. Pauza W oczekiwaniu na prom I już na promie. Przejazd przez most Trafił się przed końcem trasy płatny odcinek drogi, a raczej przejazd przez kolejny most. I rozładunek.
 11. Orzel67

  Pierwszy 1000 km w Taxi
 12. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

  I sorki, że tak późno. :E

 13. Orzel67

  5/10
 14. Orzel67

  Nick: Orzel ID: 421 Score: 1471 Staż: 5 lat jeśli chodzi o platformę MTA, na PTS zawitałem ok 7 lat temu. Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania): Chciałbym spróbować swoich sił i przekonać się czy byłbym w stanie pracować na dłużej jak i czy wytrzymam presję pracy w tej frakcji . Próbowałem już raz dostać się jak były dni otwarte, ale niestety trafiło, że tego dnia nie mogłem wbić i chciałbym spróbować właśnie teraz.
 15. Jest szansa, abyś wyczyścił skrzynkę odbiorczą? Podejrzewam, że masz tam tego za dużo, a chciałbym napisać w jednej sprawie. Pzdr!

×