Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Orzel67

Truckerzy

Orzel67 last won the day on January 16 2019

Orzel67 had the most liked content!

Community Reputation

547 Wzorowa

About Orzel67

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 03/26/1994

Contact

 • Gadu-Gadu
  8547504

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Orzel

Recent Profile Visitors

4720 profile views
 1. Orzel67

  Kolejne kursy za mną z Kalingradu do Szwecji I pierwszy kurs nowym Reno.
 2. Orzel67

  Nick: Orzel ID postaci: 421 Imię i nazwisko postaci: Orzel Orlowski
 3. Orzel67

  Składam swoją kandydaturę jako kierowca do firmy Arche & Telos. Witam. Na imię mam Kamil, mam 25 lat i mieszkam w Płocku. Moim hobby jest sport i muzyka. Jestem osobą miłą, kulturalną oraz spokojną. Nie wdaje się w żadne konflikty z innymi. Potrafię pracować w grupie. Staż na serwerze MTA to 6 lat ale swoją przygodę na PTS zacząłem ok 8 lat temu na platformie SAMP. Score do tej pory udało mi się uzbierać 1450, ale dokładnie nie pamiętam. Przez te 6 lat gry na serwerze pracowałem w kilku firmach takich jak: Petrol, Safe Transport, Zoomie, Military Logistics i Arche& Telos oraz we frakcjach Pogotowiu i Pomocy Drogowej gdzie otrzymałem szansę sprawdzenia się na stanowisku Vice Szefa. Dlaczego Arche& Telos? Pracowałem w tej firmie i przypuszczam, że pracował bym dalej gdyby nie poważna awaria laptopa która nie opłacała się reanimować go ponownie. Teraz mam nowy sprzęt i chciał bym ponownie dołączyć w szeregi firmy ponieważ poprzednio długo czekałem aby otrzymać szansę do was ze względu na zamknięty nabór i tym razem nie chcę zbyt długo zwlekać. Aktualnie pracuje na 3 zmiany ale myślę, że będę w stanie normy wyrabiać a będę się starał trochę więcej, tak jak poprzednio zakładałem Cel to min 50 kursów i ok 100k. Tu różnie będzie bo już czasu nie ma tyle co miałem jak zaczynałem, ale swój cel min będę się starał realizować w każdym tygodniu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam. ID mojej postaci to 421 Staż ok 6 lat
 4. Orzel67

  Trasa z nowym DLC Kurs z Warszawy do Kalingradu Załadunek w Warszawie pustych palet. Kontrola graniczna, trochę trwała. i udało się dojechać po długiej kontroli granicznej. Rozładunek w Kalingradzie Mam w planach zakupić jeszcze 2 brakujące DLC Włochy i Droga do Morza Czarnego. A ta nawigacja głosowa jest genialna fajnie, że w końcu zdecydowali się to dodać do gry.
 5. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin.:urodzinki:

 6. Orzel67

  Nick: Orzel ID: 421 Score: nie pamiętam dokładnie, ale chyba 1600 było Okres pracy: prawie 2 miesiące Powód: Brak możliwości gry przez problemy z laptopem. Niestety muszę się zwolnić, laptop nawalił i ciężko mi powiedzieć kiedy bym miał możliwość normalnej gry a nie chce zajmować miejsca w firmie jak może przyjść ktoś kto gra i ma taką możliwość. No szkoda mi się zwalniać bo długo czekałem na szansę pracy w tej firmie dzięki @CryKush za szansę pracy jak i również @Lukee za czas gdy nie miałem laptopa i z nadzieją czekałem na powrót no ale niestety. Dzięki wam wszystkim, jeśli za jakiś czas ogarnę jakiś sprzęt gdzie będę mógł wrócić do gry na serwerze to będę chciał ponownie spróbować dołączyć do firmy, ale ciężko mi powiedzieć na ten moment ile może potrwać moja przerwa. Niestety pojazd jest pod moim domem w PC a raczej tak mi się wydaje, że tam go ostatni raz zostawiałem. Pojazd sprowadzony na bazę, dziękujemy za wkład w rozwój firmy, wracaj szybko. Zwolniony bez kary score. || Lukee
 7. Wszystkiego Najlepszego. :):urodzinki:

 8. Orzel67

  2000km przebiegu w Securicarze jest. Szefu o mnie pamiętał i dał mi prawie nowego bo miał przebieg 1306km
 9. Orzel67

  Siemka. Mam pytanie do graczy którzy wolą grać w tryb kariery. Szukam klubu z małą ilością gotówki którym nie będę od razu odnosił jakieś sukcesy tylko najlepiej żeby budowa zespołu trwała te kilka sezonów. Porada w budowie składu też będzie mile widziana na co patrzeć i jak dobierać zawodników na daną pozycję. Polecanych zawodników jeśli macie też możecie wymienić. Najlepiej jak znacie taki klub, który będę musiał zbudować od podstaw, po trochu budować zespół. Sam szukam wyzwania na kilka dobrych sezonów. Fajnie by było gdyby był może klub który odnosił kiedyś jakieś sukcesy bądź sukces a teraz jest w dołku formy, żebym mógł może odbudować i cieszyć się grą kilka sezonów. Z Góry dzięki za wszystkie rady i propozycję.
 10. Orzel67

  Nick:Orzel Id: 421 Powód(opcjonalnie): Powód jest jeden, chciałbym spróbować dołączyć do firmy Arche & Telos. Tak wiem, że nabór aktualnie jest zamknięty, ale czekałem na nabór. Nie żałuje napisania podania do Petrol i polecam firmę każdemu. I wybaczcie, że tak krótko, ale jednak chciałbym poczekać na nabór do AT i ewentualnie 4 dni blokady po zwolnieniu odczekać. Oczywiście liczę się z faktem otrzymania kary i oczywiście przyjmę takową. Wybaczcie jeszcze raz za tak krótki pobyt w tej firmie i powodzenia wam życzę. Zestaw naprawiony, zatankowany i odstawiony na bazę. Rozczarowałem się, nie lubię sytuacji że ktoś dołącza i po 4-7 dniach się zwalnia więc niestety karę będę musiał nałożyć w wysokości 300 punktów.
 11. Orzel67

  Nie wiem kto tu mieszka, ale niech mnie nauczy tak parkować.
 12. Cumster jesteś pewny, że to mój? Ja wczoraj tego RT sprzedałem Adixowi. Całkiem możliwe, że nie wsiadł do pojazdu i pokazało mnie jako ostatniego co siedział za kierownicą.
 13. Orzel67

  Start z Wrocławia kierunek Skandynawia. Załadunek Na granicy Polsko Niemieckiej Czas zatankować, DAF domagał się pić. Pauza W oczekiwaniu na prom I już na promie. Przejazd przez most Trafił się przed końcem trasy płatny odcinek drogi, a raczej przejazd przez kolejny most. I rozładunek.
 14. Orzel67

  Pierwszy 1000 km w Taxi
 15. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

  I sorki, że tak późno. :E

×