Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ozzek

Nabór [OTWARTY]

Recommended Posts

@suchy2122 zgłoś się do mnie na PW, mam kilka pytań dzięki, którym podejmę ostateczną decyzję.

Nick:loleq123x3

ID:98538

Staż:Postać utworzona 2018-09-01

Score:580

Coś o Sobie:

Witam mam na imię Jakub , mam 15lat . Mieszkam w województwie Lubelskim, interesuje się sportem oraz grami komputerowymi. Sport to moja pasja bardzo lubię grać  w piłkę i przy tym dobrze się bawię. Potrafię nawiązywać szybko nowe znajomości. Lubię też jeździć na rowerze i słuchać muzyki ponieważ dzięki temu mogę wyluzować. Jestem osobą miłą,spokojną, i z bardzo świetnym poczuciem humoru, umiem nad sobą panować nie wyzywam innych jeśli ktoś mi coś zrobi a jeśli ktoś mnie wyzywa to pytam się o co chodzi i staram się to naprawić mam szacunek do młodszych osób oraz starszych osób, swoją pracę wykonuje w 100% dobrze.
Dlaczego Ty: Jestem osobą odpowiedzialną, wyrozumiałą oraz stanowczą. Jestem świadom przedstawionych dla mnie reguł oraz sumiennie się do nich stosuję. Nigdy nie faworyzuje innych graczy. Gram tak często jak tylko mogę, chciałbym się także sprawdzić jakbym sobie radził w pracy policjanta ponieważ w innych frakcjach szło mi znakomicie,nie sprawiałem ani nie sprawiam żadnych problemów.Oprócz tego znam taryfikator.Mam nadzieję,że jestem dobrym kandydatem na policjanta i dostanę szansę.

Witam!

Mam na imię Patryk, lat 21. Mieszkam w Krakowie. Zakończyłem naukę w technikum o profilu technik logistyk. Aktualnie pracuję.

Jestem spokojną i sympatyczną osobą. Zawsze uśmiechnięty, lubię pożartować z innymi. Komunikatywny i rozmowny. Dusza towarzystwa jak to mówią. 

Do swoich obowiązków podchodzę skrupulatnie, wykonuję wszystkie czynności dążąc do wykonania swojej pracy w 100 procentach. 

Zakończyłem swoją przygodę z freestyle'm na łyżwach, zakończyłem przygodę z muay thai, jednak teraz zająłem się ... wędkowaniem! Mega przyjemne hobby, bardzo fajnie można spędzić wolny czas.

Na serwerze jestem od dawna, jednak miałem długą przerwę związaną między innymi z zakończeniem szkoły, rozpoczęciem pracy, poznaniem swojej miłości i oprócz tego kilka innych czynników.

Jeździłem w każdej frakcji, w wielu firmach. Wszędzie spisywałem się na 100%, nigdzie nie było ze mną problemów. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Nick: Cysiek

ID: 4080

SC: + 1400 :)

Witam.
Mam na imię Wiktor posiadam 20 wiosen za sobą. Aktualnie mieszkam w Poznaniu, pracuje jako kierowca zawodowy. Na serwerze jestem zawsze spokojny ciężko mnie wyprowadzić z równowagi.
Wszystkie powierzone mi obowiązku staram wykonać się starannie oraz w 100%. 
Na serwerze gram od paru lat z paroma przerwami. Byłem w paru firmach oraz dwóch frakcjach nigdy nie było ze mną większych problemów.

Mam nadzieje że moja kandydatura  zostanie przyjęta.

Nick: Wiciu

ID:57727

SC: 1900

Hello, Mr. Boss @NaimadSh, Mr. Vice-Boss @H.T.Simple, and workers!

My name is Yunsi and I'm 16 years old. Also, I'm from a small village in Kazanlak, Bulgaria, called Sheynovo. I'm studying in PG "Ivan Hadjienov" (MEXAHOTO) with Software and Hardware specialty. I'm interested into the Street Fitness, Football and walking with friends. 

I'm a calm, friendly, active, communicative and regular player and I have friends in the server and in the faction "Police". I want to try to work in this faction and prove myself. I play in the server for a long time. I can control myself and I will do my best! Also, I like the police job and I'm a policeman in my server, but in PTS I like the police job... I want to help the players, to punish violators and make a good atmosphere in the server. I've read the Statute, police help topic, also the punishments (There are in F9, but I readed the topic in the forum).

My history: AS Logistic, AS Logistic, Pomoc Drogowa.

Polish version:

Witam, panie szef @NaimadSh, panie vice-szef @H.T.Simple, oraz holownikow!

Mam na imie Yunsi, 16 lat przez Bulgaria. Ucze sie w "МЕХАНОТО" c Kazanlak. Jestem zainteresowany w Street Fitness takze w Street Football. 

Jestem spokojny, przyjazny, aktywny, rozmowny, gadatlivy... Mam ty przyjaciol. Chce sprobowac w tej frakcja. Chce pomoc graczom.

Moja Historia: AS Logistic, AS Logistic, Pomoc Drogowa.

Imie: dixiklo.

Id: 72430

Score: 1362

Pozdrawiam!

Lf4YYQz.gif

(READ THE PLATES: DIXIKLO POLICE APPLY PTS)