Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ozzek

Nabór [OTWARTY]

Recommended Posts

@Scjargh, zapraszam na PW, musimy coś ustalić.

By NaimadSh,

Scjargh zostaje przyjęty pod warunkiem, że nie odejdzie przed pierwszym czerwca tego roku. W przypadku wcześniejszego odejścia, karą będzie odebranie 1000 score, wraz ze score zarobionym przez ten czas w policji.

Dzień dobry.

Nazywam się Jakub, mam 17 lat i uczęszczam do technikum informatycznego w Gdańsku. W grze można mnie spotkać pod nickiem Linshi. Na serwerze gram od ponad 3 lat i przez ten czas udało mi się zdobyć 4563 punktów score. ID mojej postaci to 50468. Przegranych mam około 1319 godzin. Komputery i gry komputerowe to moja największa pasja. Innymi moimi zainteresowaniami są: programowanie i piłka nożna. Jestem miły i kulturalny, zawsze staram się z szacunkiem oraz w przyjazny sposób odnosić do innych osób. Potrafię poprawnie posługiwać się językiem polskim. Zawsze staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania i dawać z siebie wszystko. Jestem odpowiedzialną osobą, godną zaufania. Bardzo szybko uczę się nowych rzeczy, mogę przyswoić duży zakres wiedzy w krótkim czasie. Potrafię radzić sobie w trudnych sytuacjach. Lubię pracować w zespole, współpraca dostarcza mi motywacji i sił do działania. Zawsze staram się pomagać nowym graczom na serwerze. Charakteryzuję się poczuciem humoru. Przez około 3,5 miesiąca byłem członkiem PTS Klubu. Na koniec wspomnę o mojej historii pracy na serwerze. Byłem zatrudniony w siedmiu firmach oraz w każdej z frakcji. W policji miałem przyjemność pracować trzykrotnie i dzięki temu mam spore doświadczenie w byciu funkcjonariuszem policji.

Pozdrawiam.

Witam Szanowny Zarząd Policji

Mam na imię Michał, w czerwcu będę kończył 21 lat.Pochodzę z małej miejscowości Władysławowo(Woj.Maz nie to nad morzem). Aktualnie Pracuje w Warszawie. Chciał bym bardzo dołączyć w wasze szeregi. Na Serwerze jestem od prawie 2-3 lat. Nie miałem jeszcze okazji zostać policjantem ale będę należycie wykonywał swoje obowiązki,chciał bym spróbować tutaj swoich sił zobaczyć tak to jest byś tym (złym) policjantem. Mam nadzieje że dostanę szansę jeśli nie to trudno spróbuje innym razem. 

Nick: KoloxD

Id: 44598 

Posiadam coś koło 1200 score 

Pracowałem w PD,Pogo jak i w Petrolu.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania 

Pozdrawiam KoloxD