Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
|Capofamiglia|

Ogłoszenia || Announcements

Recommended Posts

50033522012_11b27685f9_o.png

W tym temacie będą pojawiać się ważne ogłoszenia dla pracowników dotyczące działania firmy.

In this thread there will be important announcements for employees regarding the operation of the company.

• Like 1

Ogłoszenie #1

Sieloł, w tym tygodniu pod młotek na dobry początek poszła minimalna wymagana premia za dm³ (DarXe mówił, że ładniej wygląda :E) z $8 000 (40 000 dm³) na $10 000 (50 000 dm³).

Przechodząc do moich planów zamierzam dalej tłuc się o 11 poziom specjalizacji (jakby nie patrzeć czekamy na to już od końca sierpnia) oraz planuję w końcu postawić pierwszą filię firmy, a w przyszłości również drugą. W mniejszym stopniu w planach jest wytargowanie "zdalnego" otwieranie bram u firm objętych abonamentem (chociaż wiadomo jak to z tym jest, cała siła robocza skupiona jest na changelogu). Na koniec przypominam śpiochom o poprawieniu swojej aktywności, bo jak nie to wiadomo co, darmowy bilet na truckerkę. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką i przechodzę do awansów.

Awanse

@Kasztan322 Okres próbny --> Świeżak

@Krimee Okres próbny --> Świeżak

@MarcineK14 Okres próbny --> Świeżak

Edited by Niventill
  • Like 6

Ogłoszenie #2

Good morning, I'm going to Orlowo to announce something, w tym tygodniu udało się wynegocjować (nareszcie, uff) oczekiwaną od wielu miesięcy filię, która powinna zostać wkrótce wgrana.

O reszcie nawet nie mówię (pawelo kiedy 11 specka?), bo to możliwe (póki co) tylko w innej czasoprzestrzeni. Tak jak zapowiadałem, śpiochy i nieroby zostaną z dniem dzisiejszym odesłani na truckerkę.

Pozdrawiam zimniutko z rodzinką mafijną i przechodzę do awansików.

Awanse

@Cefi Świeżak -> Kierowca

@KuBu^ Świeżak -> Kierowca

Edited by Niventill
  • Like 5

Ogłoszenie #3

Tym razem nie mam 5m!35zn3g0 przywitania, więc powiem tylko cześć. W tym tygodniu po wielu miesiącach tułaczki (chociaż mi to jakoś szybciej poszło) została wgrana filia znajdująca się w dokach Los Santos praktycznie na przeciwko filii Raków. Póki co filia sprawuje się rewelacyjnie mimo pozornie małej przestrzeni użytkowej, a oprócz tego świetnie pełni rolę "hubu" dla wielbicieli trasy AP-LS. Zdradzę też, że planuję odświeżyć kolorystykę zestawów, bo aktualne kolorki są tutaj chyba już od 2014 (?), a przyda się, nawet pozornie prosty w realizacji, powiew świeżości.

Przechodząc do mniej przyjemnych spraw - w związku z aktualną niedostępnością zleceń i prawdopodobną zmianą zasady ich "działania" informuję, że aby sprostać naszemu pięknemu podatkowi procenty wypłat mogą zostać w najbliższym czasie nieznacznie obniżone. Wiadomo, Petrol bogaty i w ogóle, ale nie ma co kusić losu i narażać się na niepotrzebne tracenie cennych simoleonów, gdy przez Petrolem stoi tyle planowanych inwestycji - druga filia i jedenasty poziom specjalizacji.

Nie wiem kiedy tak się stanie, i czy w ogóle do tego dojdzie, bo wszystko zależy od dalszego losu zleceń i waszej aktywności. Gdyby jakiś pracownik miał uwagi albo pytania odnośnie planowanych zmian odsyłam na discord - (Niventill#5444)(serwer i forum też się nada). Pozdrawiam cieplutko z rodzinką mafijną i przechodzę do awansów, bo trochę ich jest. 49106406693_43a6dab1cf_o.gif

Awanse

@KaeS Świeżak -> Kierowca

@Jeder Okres próbny -> Świeżak

@drftmn Okres próbny -> Świeżak

@daw3dEk6 Okres próbny -> Świeżak

@Cropek. Okres próbny -> Świeżak

Edited by Niventill
  • Like 7

Ogłoszenie #4

Dzień dobry, I'm goi... A nie, to już było. Sorki. W tym tygodniu wypadliśmy naprawdę dobrze (to nie tak, że zrobiłem 1,2kk) i z tego też powodu postanowiłem wrzucić każdemu premię - $10 000 za każde $100 000 (tylko za ten tydzień). Z nieco bardziej ciekawych informacji (chyba) mogę powiedzieć, że kolor zestawów został lekko zmieniony i jest jaśniejszy, a oprócz tego jedenasta specjalizacja ma zostać zrobiona w grudniu. Do następnego. 49143284038_1c1334b2ee_o.gif

Awanse

@Karot Okres próbny -> Świeżak

@Slayer Okres próbny -> Świeżak

@Polak333 Okres próbny -> Świeżak

@Goran. Okres próbny -> Świeżak

Edited by Niventill
  • Like 5

Ogłoszenie #5

Cześć. W tym tygodniu po niespełna 125 dniach (sporo, c'nie?) doczekaliśmy się 11 poziomu specjalizacji dla kategorii Chemikalia. Naturalnie można się spodziewać wzrostu wynagrodzenia za kurs od $100 do $200. Oczywiście nie jest to koniec planowanych inwestycji, a dopiero ich początek, a w planach, jak to już zapowiadałem w listopadzie, jest wybudowanie drugiej już filii, a oprócz tego modernizacja obecnej filii i bazy.

Tylko proszę, nie piszcie mi, że Petrol zarabia za dużo: (TU COŚ BYŁO, ALE NIE MA)

Awanse

@Mirko Okres próbny -> Świeżak

• Like 9

Ogłoszenie #6

Hej, od dnia dzisiejszego pracownik o otrzymanym awansie dowie się bezpośrednio w temacie z finansami, w tabelce w spojlerze przy kolumnie "Awans". Zmiana uwarunkowana jest tym, że nie do końca odpowiada mi system cotygodniowych ogłoszeń (o ironio sam go wprowadziłem), a tym samym ułatwię sobie życie i uporządkuję syf w temacie z ogłoszeniami (czyli tak, tutaj). Lofki, buziaki itp itd. Papa.

• Like 4

Ogłoszenie #7

Cześć, w bieżącym tygodniu do skromnego zarządu firmy Petrol dołączył @Jeder. Będzie zajmował się pomocą przy rekrutacji, impulsami itp itd.

Liczę na długaśną i owocną współpracę z owym panem. Pozdrawiam cieplutko, papatki.

• Like 6

Ogłoszenie #8

Cześć, od soboty w życie wchodzi mały "rehaul" systemu normy. Oprócz standardowego zarobku za przewóz towarów, do normy wlicza się 25% uzupełnionego paliwa (czyli 10 000 dm³ to dodatkowe $2 500 do normy (ale nie zarobku)).

W kwestii zarobkowych, w zależności od tego czy pracownik ma lub nie ma normy będzie mu przysługiwała inna stawka bonusowa za paliwo:

- w przypadku braku pełnej normy pieniężnej (czyli na stan dzisiejszy $35 000) stawką jest 10 000 dm³ - $1 000 (10%)

- w przypadku posiadania pełnej normy stawką jest 10 000 dm³ - $2 000 (20%)

W skrócie, aby obliczyć czy mamy normę należy zastosować następującą formułkę: (zarobek_pod_F4+zalane_dm3*0,25)/35000. Jeżeli wynik jest większy niż 1 - norma jest wyrobiona.

Ponadto, zmianom ulega system kar za brak normy. Niewyrobienie 50% normy wiąże się z otrzymaniem ostrzeżenia i 50% wypłaty, natomiast wyrobienie powyżej 50% normy wiąże się z otrzymaniem 50% wypłaty.

Na sam koniec zostawiłem sobie małą zmianę w tabelce (która jest już od poprzedniego rozliczenia, ale no, cóż) - o awansie poza tabelką w spojlerze w kolumnie "Awans" można się także dowiedzieć w głównej w tabelce, w kolumnie "Uwagi", i tutaj, szok i niedowierzanie - jeżeli jest awans, to... no... jest awans, wow. To wszystko na dzisiaj, Papa, buziaki, całuski itp. itd. A, tak. Niedługo będzie druga filia.

• Like 2

Ogłoszenie #9

Hej. W tym tygodniu odświeżona została tabela z podsumowaniem, która zlokalizowana jest w spojlerze pod każdym postem z tabelą od wypłat. Ponadto, tak jak już wspomniałem w ostatnim ogłoszeniu, "wielkimi krokami" zbliża się druga już filia (choć na filię nie wygląda) znajdująca w AP. Niewątpliwie jest to jedna z największych "inwestycji" Petrol od momentu objęcia przeze mnie stanowiska szefa, pod warunkiem, że uznamy Petrol za koncern paliwowy, a nie zwykłą firmę transportową.

Pozdro z fartem, buziaki :3

Mam tylko nadzieję, że filia nie będzie wam przypominała typowej bazy na serwerach DAYZ. Więcej nie mówię, wszystkiego dowiecie się po wgraniu jej na serwer (Liq pls zrób to w końcu)

• Like 8

Ogłoszenie #10

Cześć. Od dwóch dni na pięknym ptysiu znajduje się już pseudo-filia w AP. Ze względu na jej gabaryty nie będzie raczej problemu z manewrowaniem, choć problemem może być położenie bazy (jest to, no, woda). Z tego też powodu zalecam pracownikom upewnianie się, że pojazd jest zfreezowany i w miarę możliwości omijanie automatu z jedzeniem - ze względu na specyfikę działania, tj. je się po wciśnięciu F lub Enter pojazd zaparkowany w pobliżu (nie, nie odfreezujesz pojazdu komuś) potrafi się odfreezować.

Kolejną nowością dostępną od dzisiaj jest zwiększona stawka za paliwo, która wynosi teraz $0,51/l zamiast $0,25/l. W skrócie - za każde 4 000 dm³ zamiast $800 dostaniecie $1 600. Oczywiście żeby firma nie miała za łatwo z zarobkiem najbliższe wypłaty będą już szły nowym "systemem".

W celu dostosowania regulaminu do zmian korekty uległa norma, która mam nadzieję jest teraz w miarę zrozumiała i wiadomo, że hajs i paliwo wliczają się do jednej normy:

8. Pracownik ma obowiązek wyrobienia normy w wysokości $35 000 w okresie jednego tygodnia po zsumowaniu zarobionych pieniędzy i uzupełnionego paliwa.

a. Uzupełnione paliwo wlicza się do powyższej normy po uprzednim pomnożeniu dm³ przez 0,51. 70 000 dm³ odpowiada $35 700.

A także premia:

5. Premia za uzupełnione dm³:

a. W przypadku wyrobienia normy: za każde 10 000 dm³ - $4 000.

b. W przypadku niewyrobienia normy: za każde 10 000 dm³ - $2 000.

Dodatkowo korekty uległ próg minimalny premii:

4. Pracownik otrzymuje premie po ukończeniu kryteriów podanych poniżej:

a. Premie zostaną przyznane tylko wtedy, gdy pracownik wyrobi $105 000 (premia pieniężna) lub/i 100 000 dm³ (premia paliwowa). Tylko jeden pracownik może otrzymać premię z danej kategorii (pieniądze i paliwo).

Wkrótce zmianom ulegnie również abonament na stacje, choć to powinno już być zmartwieniem (hehe) firm, a nie pracowników.

Pozdrawiam cieplutko.

Translation for my dear KuBu:

You must be signed in to read this content

• Like 8

Ogłoszenie #11

Hejeczka, tym razem dla dzielnych petrolowców mam kolejne zmiany. Najważniejszą jest Szybcior, czyli nowy sposób na awans pracownika (choć jest już powszechny wśród firm, no cóż), którego zasada działania jest bardzo prosta - pracownik wyrabia $500 000 w ciągu dwóch tygodni i otrzymuje awans (o ile oczywiście nie jest na okresie próbnym lub randze Doświadczonego kierowcy).

Następne zmiany są głównie poprawkami regulaminu:

W fazie końcowej jest także regulamin w wersji angielskiej, który w najbliższym czasie powinien zostać skończony. Pozdrawiam cieplutko. 😘

• Like 3
  • Thanks! 1

Ogłoszenie || Announcement #12

Cześć. Na samym początku wspomnę o zmianie w rozliczeniach (z soboty na poniedziałek) - regulamin jak i system finansowy został już do owych zmian przystosowany. Niestety oznacza to również drobne niedogodności - wcześniejsze tygodnie również liczone są od poniedziałku. Dla ciekawskich wrzucam "porównanie" (patrz "Przep. dni od pełnego"):

You must be signed in to see this content
i
You must be signed in to see this content
. Mimo wszystko mam nadzieję, że dodatkowe (lub też nie) dni wam odpowiadają. W kwestii szybkich awansów, wszystko jest jak dawniej (tj. ilość dni się nie zmieniła). Kontynuując, następną nadchodzącą nowością jest odświeżony model cysterny (tak wyszło, że cysternę robię na końcu ;P), który poza zmianami wizualnymi (mam nadzieję na plus) raz na zawsze pozbędzie się różnego rodzaju lotów kosmicznych (technicznie rzecz biorąc jest to smyranie się kolizji ciężarówki z naczepą). Na koniec zostawiłem sobie już dawno obiecany dział Petrol w wersji po angielsku coby ułatwić graczom zagranicznym lepsze zrozumienie Petrolu. Pozdrawiam cieplutko. 😘

English version:

• Like 1
  • Thanks! 1

Ogłoszenie || Announcement #13

Hej. Od dnia dzisiejszego aż do pierwszego tygodnia września (czyli 31 sierpnia) wszyscy pracownicy są zwolnieni z kary otrzymania 50% wypłaty pod warunkiem wyrobienia minimum 75% normy ($26 250 lub 43 750 dm³). Jednocześnie informuję, że od przyszłego tygodnia każdy nierentowny pracownik, tj. taki który wyrobił mniej niż ok. 0,115% normy, czyli -/+ $4 023, który nie poinformuje zarząd o owym fakcie może zostać nagrodzony zwolnieniem. Przypominam o istnieniu urlopów indywidualnych po uprzedniej konsultacji z zarządem Petrol. Na koniec wspomnę o kilku mniejszych zmianach w regulaminie, które standardowo zostały oznaczone ikoną 48737372191_c0103f44b4_o.png. To wszystko na dzisiaj, pozdrawiam cieplutko i liczę, że nie będę zmuszony zwolnić połowy firmy za tydzień. 😘

English version:

• Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines