Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

|Capofamiglia|

Ogłoszenia

Recommended Posts

Ogłoszenie #32

Witam, chciałbym was o jedno poprosić. Nie chce was zwalniać dyscyplinarnie ale jeżeli nie jest ktoś aktywny to niech lepiej poinformuje zarząd niż wylecieć z karą i się dziwić dlaczego dostała taka osoba kare punktową.

Awanse

@MjolnirThor Okres Próbny ----> Świeżak

@WiejskaPyra Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #33

W tym tygodniu zwolniło się kilka miejsc więc chciałbym przypomnieć o otwartym naborze do naszej firmy!

Awanse

@MjolnirThor Świeżak ----> Kierowca

@WiejskaPyra Świeżak ----> Kierowca

@carbon814 Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #34

Dziś awanse

Awanse

@Kubek. Okres Próbny ----> Świeżak

@Janiec Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #35

Witam dziś jak zwykle będą awanse ale też chciałbym jedną osobę ostrzec. Radja dostał 2 ostrzeżenie na okresie próbnym, jeszcze dam ci szansę jeżeli w tym tyg nie zrobisz, to będę musiał zwolnić.

Awanse

@Vaniliovsky Okres Próbny ----> Świeżak

@michu00522 Okres Próbny ----> Świeżak

Edited by Stalion

Ogłoszenie #36

Dziś awanse.

Awanse

@AdrenalinE Okres Próbny ----> Świeżak

@Janiec Świeżak ----> Kierowca

Decyzją Ministerstwa Firm przy kontakcie z p.o Głównego Administratora,  szefem firmy Petrol pozostaje @Stalion, natomiast @MichaelMSC zostanie jego prawą ręką. Liczę na długą i owocną współpracę z obydwoma Panami.

By Lemon.,

Mały update :)

Ogłoszenie #37

Ten tydzień dla naszej firmy wypadł fatalnie ze wszystkich jakie były podczas mojego szefostwa. Kilkukrotne wyzwiska, pisanie do policji że są (wiadomo o co chodzi, nie będę tego pisał), czy też odwalanie, ale teraz do sytuacji z aferą paliwową to już był gwoźdź do trumny. Niestety stało to się stało, kilka osób dostało bana a co za tym idzie zwolnienie, jednakże nie będę karał ich punktami bo już dużą karę dostali. Tak jak administracja zadecydowała pozostaje szefem a nową prawą rękę jest @MichaelMSC, sądzę iż to jest dobry wybór. Chciałbym podziękować @DarXe za długą owocną współpracę. Doszło do tego cóż, świat idzie do przodu, tak jak na rozmowach ogólnych mam nadzieje że zostaniesz odbanowany szybko. Najmocniej przepraszam za niektórych pracowników co nie mogli się pogodzić przez pomyłkę jaka nastąpiła. Jeden z osób dostała bana za swe zachowanie na 3 dni (Brzydal), nie zostanie zwolniony bo jak wiadomo nerwy mu puściły o wiadomości o zamianie miejsc która okazała się pomyłką, dostanie jedno ostrzeżenie. Przez następny okres rozliczeniowy nie chce żeby ktoś wyzywał, robił bugi czy odwalał. Teraz do innych rzeczy zmiana regulaminu a prędzej dodanie punktu do regulaminu. Jest całkowity zakaz przepełniania stacji, jednakże dodałem małą choć znaczącą notkę, w razie gdyby doszło przez przypadek. Z awansami zrobiłem tak że każdy okres próbny skończył a w niedziele rozdam je normalnie jak będzie ktoś miał szansę otrzymać. To tyle z mojego ogłoszenia, na przyszłość proszę też informować mnie gdyby coś do czegoś doszło, ja jestem szefem i mogę zadecydować co zrobić gdyby coś się stało.

Ogłoszenie #38

I cyk jedynie awanse

Awanse

@Dozeji Okres Próbny ----> Świeżak

@FokuS* Okres Próbny ----> Świeżak

@ZwyklyMichal Świeżak ----> Kierowca

@Honor Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #39

Dziś awanse

Awanse

@Vaniliovsky Świeżak ----> Kierowca

@Amigo Świeżak ----> Kierowca

@Andrei Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #40

Nowe awansiki

Awanse

@FokuS* Świeżak ----> Kierowca

@Polak333 Okres Próbny ----> Świeżak

Edited by Stalion

Ogłoszenie #41

Awanse

@Volff Okres Próbny ----> Świeżak

@KamekFH Okres Próbny ----> Świeżak

@Gregorro Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #42

Awanse

@MjolnirThor Okres Próbny ----> Świeżak

@WeedSmooker Okres Próbny ----> Świeżak

@Prawiczek Okres Próbny ----> Świeżak

@Polak333 Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #43

Awanse

@Kowal155 Okres Próbny ----> Świeżak

@SeyL Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #44

Witam, dziś akurat będzie trochę dłuższe ogłoszenie niż te ostatnie bo postanowiliśmy zrobić kilka zmian. Najpierw regulamin: Zmieniłem normę indywidualną za stację na drużynową normę. O co chodzi? Chodzi o to żeby wszystkie stacje jakie są na serwerze były uzupełnione ( Nie licząc te w którym abonament jest nie zapłacony bo wiadomo ). Postanowiliśmy również wybrać drugiego zarządcę, i nim będzie @MjolnirThor. A teraz pora na awanse.

Awanse

@kickoon Okres Próbny ----> Świeżak

@KamekFH Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #45

Awanse

@GierasOkres Próbny ----> Świeżak

@RaidenOkres Próbny ----> Świeżak

@NiventillOkres Próbny ----> Świeżak

@Vaniliovsky Kierowca ----> Doświadczony Kierowca

Ogłoszenie #46

Awanse

@Mike. Okres Próbny ----> Świeżak

@WiejskaPyra Kierowca ----> Doświadczony Kierowca

@Niventill Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #47

Awanse

@Vacior Okres Próbny ----> Świeżak

@Gregorro Świeżak ----> Kierowca

Ogłoszenie #48

Awanse

@Parias Okres Próbny ----> Świeżak

@max92 Okres Próbny ----> Świeżak

@Pablos Okres Próbny ----> Świeżak

@Fays Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #49

Siemka od dziś drugą osobą w zarządzie będzie @Niventill, będzie pełnił funkcje jak kiedyś Thor czyli uzupełnianie viaboxów i przypisami.

Awanse

@Karlosow Okres Próbny ----> Świeżak

@Cysiek Okres Próbny ----> Świeżak

@Vaniliovsky Doświadczony Kierowca ----> TANKER

Ogłoszenie #50

Miało być wcześniej ogłoszenie, nie wiem co się stało że nie napisałem, ale dobra czas napisać. Jak wiadomo dostaliśmy w zeszłym tygodniu awans na 9 poziom. W związku z tym teraz w planach mamy zakup 11 specki oraz filli która niedługo będzie. Teraz sprawa z normą jeszcze będziemy dyskutować jaką normę dać na okres szkolny sądzę że lekko będzie zwiększone do 30-35k, jeszcze jest w planach nie oznacza że jest zmiana. Co do stacji w pogo jeszcze staramy się dojść do uzgodnienia warunków. Oczywiście zostały dodane 2 nowe punkty w regulaminie, więc warto się zapoznać.

Awanse

@NicoNicoNii Kierowca ----> Doświadczony Kierowca

@zultrizin Okres Próbny ----> Świeżak

@Slayer Okres Próbny ----> Świeżak

@KaeS Okres Próbny ----> Świeżak

Ogłoszenie #51

Nowe ogłoszenie, nowe informacje. W tym tygodniu będziemy pisali regulamin od nowa. Aktualny regulamin ma tyle zmian, że trzeba poprawić wszystko, usunąć co jest zbędne i dodać nowe ważne rzeczy. Jakbyście mieli propozycje (Oczywiście pracownicy naszych firm) to piszcie na pw na forum ewentualnie na discordzie do mnie, Majkela lub do Wentyla. A teraz awanse.

Awanse

@PiotrMagnum Okres Próbny ----> Świeżak

@Lutek Okres Próbny ----> Świeżak

@Fays Świeżak ----> Kierowca

Edited by Stalion

Ogłoszenie #52

I już jest na nowo napisany regulamin, niektóre punkty w regulaminie mogą być takie same jak z ostatniego ale większość to nowe informacje, nowe zasady. Więc zalecam każdemu pracownikowi zapoznanie się z nowym regulaminem. Awanse zostaną rozdane w tą niedzielę z nowymi zasadami.

Guest
This topic is now closed to further replies.