Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
|Capofamiglia|

Rozmowy ogólne

Recommended Posts

Dziękuję za zaakceptowanie mojego podania i umożliwienie mi podjęcia pracy w firmie. Dziewicze kursy już za mną- chyba wiem o co biega.

Jeśli mogę o coś poprosić to czy można udostępnić też forum dla stylu ciemnego, bo ja na takim pracuję i troszkę jest mało widoczne.

W związku z tym, że mamy graczy, którzy chcą nabić score, od tego tygodnia będę uzupełniał stacje tylko do normy lub w sytuacji, gdy któraś stacja zostanie wyzerowana.

Wczoraj zabrakło towaru do zlecenia ( fosforan wapnia) na rozładunku nr 15!!!

Wbije ktoś dziś z zarządu @DarXe, @Stalion koło 18 dodać mnie?

Edited by AdrenalinE

15-03-19_at_10.07_PM.PNG

Kto jeszcze nie wysłał mi zdjęcia statystyk z panelu F4 - proszę to zrobić do 1:00. Inaczej nie otrzymacie wypłaty.

To ja rzucę kamieniem jako pierwszy ;) Rozsądna wypowiedź, mam nadzieję, że zamknie ona usta tym wielce wzburzonym napom. Lioff miał rację pisząc ogólnie, że wykorzystywanie takich luk/bugów to nie oszukiwanie adminów(bo co nas to obchodzi, skoro my mamy wszystko), tylko oszukiwanie całej społeczności, tych którzy uczciwie trudzą się by coś zdobyć. Wyrażenie skruchy zawsze łagodzi wymiar kary. My jako admini potrafimy szybko zmienić decyzję jeżeli ktoś przedstawi lepsze argumenty i będzie miał rację - dlatego Stalion dalej pozostaje szefem i ufamy, że teraz już bez problemów większych firma dalej będzie funkcjonować. Jako pracownicy powinniście pomagać szefowi swoim dobrym zachowaniem i uczciwą pracą, a nie robić zadymy. 

Dzięki DarXe za spędzony czas u nas w Petrol, i za najlepszą pomoc. Mam nadzieje że szybko wrócisz. Cieszę się ins że wszystko się wyjaśniło i teraz będziemy szli w dobrym kierunku. :D

Hmm ban za cos co każdy znał od lat? Czemu akurat teraz administrator zobaczył ze takie cos sie dzieję teraz, skoro ludzie robili to wcześniej? Hmm szkoda mi tylko ze załatwili tak Darxe. Bo to jedna osobą uczciwa na serwerze.  Staral sie mega dla firmy jak i dla serwera. A wy po prostu dajecie mu bana? Nie wstyd wam? Aaa zapomniałem, wy nie macie wstydu. Hm niech administracja zrobi porządek najpierw u siebie a później u nas. 

By inspektor,

Nie no przepraszamy, że w ogóle istniejemy. Przepraszamy, że banujemy za łamanie regulaminu. Od dzisiaj nie będziemy banować za łamanie regulaminu tylko na Twoje zawołanie, bo jesteś najmądrzejszy nasz mistrzu...

Ty chyba serio nie widzisz co Ty piszesz Amigo. Chłopie, prędzej czy później byśmy na to wpadli, jak nie wczoraj to może dziś albo jutro, ale byśmy wpadli. Takie sobie przepełnianie stacji to jest nie dość, że wykorzystywanie bugów w celu zwiększenia swojego majątku (tak score też jest częścią majątku) to jeszcze utrudnianie gry swoim współpracownikom, bo przecież petrol ma normę na uzupełnione dm, a im więcej przepełnionych stacji tym więcej ostrzeżeń za brak normy. Pomyślcie dwa a może nawet i trzy razy zanim coś napiszecie lub zrobicie, bo doskonale wiedzieliście na co piszecie się takim zachowaniem, robiliście to, a mimo wszystko nadal płaczecie jacy to admini nie są. Niektórzy sami sobie zapracowani na takie zachowanie, to teraz pogodzcie się z tym i tyle...

Jeśli już mowa o rzucaniu kamieniami- pozwolę sobie ten kamień podnieść i wymierzyć, ale nie zamierzam rzucać. Czuję się pokrzywdzony zachowaniem byłych kolegów z Petrolu, którzy pozbawiali mnie możliwości wyrobienia normy paliwowej poprzez ponadnormatywne uzupełnianie stacji, ale nawet przez myśl mi nie przeszło aby na forum publicznym ich napiętnować. Były takie uwagi na forum teamu i jeśli któryś z winowajców byłby odpowiedzialny, to powinien był sam poddać się karze. Nie mam też pretensji o nadanie kar dla tych, którym się one należały. Boli mnie tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone i środków jakie zostały do tego zastosowane. Jak napisał Brzydal- nie wszyscy mają po 12 lat aby traktować ich jak " gorszy sort" a tak to właśnie wyglądało. Jednak jeśli tak to ma teraz wyglądać to oczekiwałbym równego traktowania każdego odwalacza i takie publiczne rozliczanie go. Administracja miała dobry zamiar i słusznie ukarała winnych, ale nie popisała się taktem i szacunkiem w stosunku do graczy a przecież sama wymaga tego od nich.

Panowie- 100 kursów na zlecenie. Wystarczyło aby zrobić 10-12 kursów na łebka dla tych, którzy mogli wozić. Jutro upływa termin, ale po co? Lepiej uzupełniać stacje. A przecież można to robić na powrocie po zlecenie.

Na załadunku nr 2 nie ma towaru pod zlecenie!!!

By ReD,

Magazyn doładowany.

nabór dalej otwarty bo macie 19/20 ? Ostatnio kowala przyjęliście i nie wiem :D 

Otwarty otwarty

Siema jestem tu nowy dajcie coś na start jakieś 10k na poty i runki dzięki

1000k Gold plx

Jak wpadnie jakieś PK pisz na pw. W Carlin zrobimy na Niego obstawę :E

PK kazo bridge 55 MS red skull 

Poruszę temat wożenia towarów spoza specjalizacji- czy można ten punkt w regulaminie przeredagować? Zauważyłem, że nie ma takiego wymogu w Statucie Ministerstwa Firm i nie wszystkie firmy taki wymóg maja ujęty w regulaminie, a w naszym przypadku załadunków pod nasze specjalizacje nie ma aż tak dużo i trzeba czasami pół dzielnicy przejechać, aby coś znaleźć.

Prawdopodobnie dzisiaj odbiorę kompa z naprawy i wracam na serwer. A jeśli nie będzie jeszcze naprawiony to chyba c..a naprawiacza uduszę.

Panowie będę miał mniej czasu teraz dla stacji to wam wszystko wyjaśni :

Mam synka ! <3

Edited by Parias

Niech rośnie duży i zdrowy. :dance:

Gratuluję. :clap:

Dziękuję  :)