Sign in to follow this  
inspektor

Zmiany w administracji

30 posts in this topic

Recommended Posts

Dziś o godzinie 02:14 nasze szeregi opuścił Mck. Dziękuje mu za ten czas, przez który pełnił funkcję administratora, za wkład w rozwój serwera oraz miłą współprace :)

W związku z powyższą sytuacją, zostanie powołany nowy administrator i moderator serwera(informacje wkrótce)

• Like 17

Na zasłużoną PTSową emeryturę odchodzi @Maksymo. Dzięki za Twój wkład w serwer i mam nadzieję do zobaczenia ponownie w grze jak będziesz miał więcej czasu :)

• Like 21

Z dniem dzisiejszym administrację opuszcza @ReD. Dzięki za współpracę :)

Jego obowiązki w Ministerstwie Firm przejmie @Vaniliovsky.

• Like 17

@Tajniak zrzeka się uprawnień administracyjnych. Swoją rolę (opisaną w ktorymś z poprzednich ogłoszeń) będzie od teraz odgrywał jako zwykły szary gracz.

• Like 6

@Lampard i @Liq z dniem dzisiejszym otrzymują w pełni zasłużony awans do rangi Administratora Serwera.

• Like 13

Z powodu nasilającego się braku czasu, na emeryturę udaje się @Lampard Dzięki za wszystko i do zobaczenia w (mam nadzieję) niedalekiej przyszłości :)

• Like 9

Z długiego urlopu powraca @Avenged. Będzie pilnował porządku ze stanowiska Moderatora Serwera.

• Like 19

Informacja bardzo zaległa: @Vaniliovsky 18 listopada złożył rezygnację z funkcji Administratora Serwera, którą kilka dni później przyjąłem

Niestety ostatnio opuścił nas też @NaimadSh, który z powodu natłoku prywatnych obowiązków nie jest w stanie dłużej sprawować swojej roli. Nowym Ministrem Frakcji zostaje @WiejskaPyra

Z kolei Warsztatem od dzisiaj opiekuje się @#Liq

• Like 15

Z powodu kurczacych sie zapasow wolnego czasu na emeryture odchodzi @#Iwanowicz . Dzieki za wspolprace i do zobaczenia ;)

• Like 10

Na emeryture odchodzi @Angel. Dzieki jeszcze raz za Twoj nieoceniony, wieloletni wklad w rozwoj serwera, mam nadzieje ze kiedys jeszcze wrocisz do aktywnej gry :)

• Like 22

Ekipę opuszcza @Volff . Jego obowiązki w zakresie Agencji Nieruchomości i Komornika przejmuje @Cropek. . Możecie się już teraz zgłaszać do niego w sprawie zakupu / sprzedaży domków z agencji a także odzyskiwania domów zajętych przez komornika (o ile nie minął dopuszczalny termin).

PS Cropek jest świeży na tym stanowisku i nie ma niestety wsparcia merytorycznego od Volffa a jedynie ode mnie, dlatego wrzućcie trochę na luz i bądźcie bardziej wyrozumiali. Wszystkie inne sprawy niż te opisane wyżej (czyli inne niz stricte zakup, sprzedaż bądź odzyskiwanie domków) będą załatwiane stopniowo dopiero za jakiś czas, na wszystko przyjdzie pora :)

• Like 16

@Cropek. od dziś jest oficjalnie w Ministerstwie Transportu, tak więc w ogólnych sprawach związanych z pojazdami (wliczając też obsługe w komisie) możecie się zgłaszać również do niego. @Pazdek też od jakiegoś czasu w tych sprawach pomaga ale to już raczej wiecie. Mamy więc teraz w Administracji 3 osoby do ogarniania tego tematu, mam nadzieje że będziecie zadowoleni z obsługi.

@drftmn został wcielony do Ministerstwa Firm, tak więc również i tu będziemy mieli uzupełnione luki w składzie. Na razie nie zawracajcie mu głowy, dajcie mu się odnaleźć w nowej roli i doszkolić. Chłopaki sami umieją się podzielić obowiązkami więc coś do roboty dla niego i tak zawsze będzie ;) 

Kolejna rzecz to to co już ogłaszałem w innym miejscu, ale nie zaszkodzi powielić. Zresztą jest drobna aktualizacja od tego czasu i tak: @inspektor przejmuje Ministerstwo Frakcji i będziemy sprzątać bałagan we frakcjach. @WiejskaPyra z kolei nie jest już w Ministerstwie Frakcji. W sprawach bieżących odnośnie frakcji należy się zgłaszać do inspektora lub do mnie.

Dodatkowo może wspomnę jeszcze, że Ministerstwo Propagandy zostało odbudowane, co można zaobserwować głównie po wznowionej aktywności naszego fanpage na FB. @Zykfrydes i @drftmn jako nasze majstry od PR będą (a w zasadzie już to robią) dbać o nasz wizerunek w sieci i o obecność w social mediach. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na konkursy, publikacje czy cokolwiek innego co Waszym zdaniem warto żebyśmy robili w tym zakresie, to zachęcam do kontaktu z nimi ;)

To chyba tyle, dzięki za uwagę i miłej gry

• Like 19

Pieczę nad Warsztatem przejmuje @Zykfrydes - standardowo proszę o wyrozumiałość dla świeżej osoby na stanowisku, dajcie mu się wdrożyć w nowe obowiązki ;) 

• Like 15

@#Liq po miesiącu odpoczynku jednak się za nami stęsknił i postanowił wrócić do Ekipy 🙂 Witamy ponownie na pokładzie

• Like 14
  • Thanks! 2
  • Hehe 4
  • I'm confused 1

@Avenged odchodzi na emeryturę PTS jako że ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie. Powodzenia i do zobaczenia 😉

• Like 10
  • Thanks! 4
  • I'm confused 2

@Niventill dołącza do Ministerstwa Infrastruktury

@drftmn i @Zykfrydes są już w Ekipie trochę czasu i zdążyli niejednokrotnie wykazać się w moich oczach sumienną pracą na rzecz serwera, dlatego awansują dzisiaj na stanowisko Administratora

• Like 10
  • Thanks! 1
  • Hehe 6
  • I'm confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this