Sign in to follow this  
inspektor

Zmiany w administracji

30 posts in this topic

Recommended Posts

@Zykfrydes i @drftmn będą w najbliższym czasie zdobywać kwalifikacje komornicze

@inspektor zasila szeregi Ministerstwa Infrastruktury

@Niventillod niedawna pomaga z obsługą Komisu Pojazdów, jest aktualnie najbardziej dostępny także jeśli coś potrzebujecie to go wołajcie na DC

@Lemon. odchodzi na emeryturę. Dziękuję za Twój wkład w serwer przez cały okres naszej współpracy. Mimo kilku gorszych okresów i tak bardziej wspominam te przyjemne i cieszę się, że mogliśmy razem pracować. Powodzenia w życiu prywatnym, mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy i za jakiś czas wrócisz na serwer 🙂

• Like 8
  • Thanks! 4
  • I'm confused 2

@Lemon. wraca do Ekipy. Podobno nawet u mnie zarabia się lepiej niż ta marna emerytura.

A zaznaczyć trzeba, że płacę miskę ryżu i to też nie zawsze

• Like 2
  • Thanks! 2
  • Hehe 9
  • I'm confused 2
  • Sad 3

Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że @inspektor (czyli moje zielone multikonto) złożył rezygnację, bo kaczystan 😢  Ze sprawami które mieliście do niego proszę póki co zgłaszać się do mnie, zwłaszcza te związane z Ministerstwem Frakcji.

Dla równowagi mam też inne wieści:

Po pierwsze najwyższa pora na awans do rangi Administratora dla @Wersjon  🥳

Po drugie chciałbym oficjalnie ogłosić, że Polski Truckerski Serwer ma teraz zespół trzech programistów do dalszej pracy nad rozwojem serwera 🥳🥳🥳

A po trzecie jeśli ktoś ogarnięty chciałby dołączyć w nasze szeregi, to zapraszam do tego lekko zakurzonego, ale wciąż aktualnego tematu -> https://truckers.com.pl/topic/23164-rekrutacja-do-ekipy-administracyjnej/

• Like 11
  • Thanks! 4
  • Hehe 2
  • I'm confused 1
  • Sad 4

Zapomniałem dopisać w ostatnim poście ale lepiej późno niż wcale: 12 grudnia zrezygnował rownież @Cropek. . Dzięki za wszystko.

Tymczasem dzisiaj do Ekipy na stanowisko Moderatora dołącza świeża krew - @AlameR. W najbliższej przyszłości zasili on między innymi szeregi Ministerstwa Firm.

• Like 5
  • Thanks! 2
  • Hehe 2
  • Sad 1

@Niventill oraz @Lemon. awansują na stanowisko Administratora.

Dodatkowo wprowadzamy nową rangę  Developerzy żeby już całkiem oficjalnie ogłosić i wyróżnić naszych dzielnych śmiałków: @Wersjon i @Niventill, którzy podjęli się wyzwania i pomagają w rozwoju Polskiego Truckerskiego Serwera od strony technicznej / developerskiej 🙂 Jednocześnie zaznaczam, że trucie im tyłka głupotami nie jest mile widziane 😛 Do zgłaszania problemów i propozycji używajcie Trackera, nie PW.

• Like 7
  • Thanks! 6
  • Hehe 2
  • I'm confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this