Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Pawelo

Zwolnienia i wypowiedzenia / Dismiss and resignations

Recommended Posts

Nick: Shaky

Powód: Brak aktywności od dłuższego czasu. 

Nick: Micropolak

Powód: No cóż, ostatnimi czasy szwankuje mi internet oraz komputer, poza tym kończy się rok szkolny, tak więc gdy pojawia się dzień wolnego, to idzie się do pracy, żeby zarobić na samochód i na swoje wydatki. Niestety nie mam na tyle czasu, aby nadal zasilać szeregi pogotowia. Dziękuję ponownie za danie mi szansy, jesteście mega ekipą, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy w jednej firmie/frakcji ;D

18:50  21.05.2019r.  -  Zwolniony, żegnaj micropolaku. Dziękuję za dobre rozmowy na chatcie frakcyjnym, za wkład w swoją pracę i za efektywne pomaganie na eventach!  Bramy pogotowia są dla Ciebie otwarte! // Bobr

Edited by Bobr

Nick: Shade*

Powód: Leczenie napków się już znudziło. :P

Dziękuję bardzo Zaahainowi i Bobrowi za szansę pracowania w tak fajnym zespole. Mam nadzieję, że nie zawiodłem Was Moją służbą. :D Było mi tu bardzo miło. :3

Ambulansik oczywiście odstawię. :D

Dziękujemy bardzo za wkład we frakcję i za bardzo miły i spędzony czas, polecam Cię do innych prac na tym serwerze, jesteś niezawodny. Trochę szkoda, ale powodzenia w dalszej karierze! Zwolniony o 22:33 25.05.19r. // Bobr.

Edited by Bobr

Nick: Janiec

Powod: Kupno nowego komputera , kończę z ptsem trzymajcie się i dziękuję za danie mi szansy oraz wiem o karze, papa 

//Zwolniony o godzinie 11:07 z karą 20% score

Edited by Zaahain

Nick: Endriuu

Powód: Brak aktywności od dłuższego czasu. 

Nick: Maksymo
Powód: No kurde.. ciężko mi jest odchodzić od was, bo mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że pogotowie to najlepsza praca na serwerze! Powodem mojego odejścia jest brak czasu, wkurzające mnie lagi na moim drewno-sprzęcie i wypalenie.. Na dzień dzisiejszy odchodzę w ogóle z PTSa.. Nie zobaczycie mnie na serwerze już tak często jak kiedyś. Będę sie czasami pojawiał na discordzie, na serwer może też czasami wejde z wami po prostu popisać. Dziękuję za wszystko, dziękuję Zaahainowi za danie mi szansy, wspaniałej ekipie, która umilała mi pracę! Myślę, że gdy wrócę na PTSa to znów dołącze do pogotowia!

Pozdrawiam, Maksymo  <3

Z niechęcią, ale jeżeli tak wyglądają te sprawy to jestem zmuszony, zwolniony o 15:50 dnia 08.06.19r.

Dzięki Maksymo trzymaj się napie! //B.

Edited by Bobr

Nick: VisaCard

Score : 652

Powód : Dosyć nie typowy, ponieważ mam dużo czasu i chciałbym pojeździć na trukerce, ekipa jak i frakcja bardzo fajna polecam.  Przepracowałem 4-5 tygodnie. I chce teraz czegoś innego :) . Nie bądź na mnie zły Szefunciu :E

//Zwolniony o godzinie 18:46, powodzenia w dalszej karierze

EDIT* zapomniałem dodać, oczywiście z karą 20%

Edited by Zaahain

Nick: Dejvid

Score: 5543

Powod: Czuje ze siedze na swoj przmus. Znudzenie gra w frakcji. Wakacje spedze truckerce a jak sie ulozy to moze w firmie, zobaczymy

//Po dobrym roku próśb i pytań w końcu zdecydowaliśmy się dać Ci szansę, a Ty ledwo co 4 tygodnie wytrzymałeś. No cóż zawiodłem się i to bardzo, pamiętaj że dopóki tutaj jestem nie masz po co pisać kolejny raz. Zwolniony o 01:55 z karą 20% score.

Edited by Zaahain
By Vaniliovsky,

Kara score nadana

Nick: Pablos

Score: 78

Powód: Dzięki Zaahain i Boberek za danie szansy ale chęć nabicia Score jest większa i chęć pójścia do firmy dobra ekipka jest myślę że będę mógł tu kiedyś wrócić

//Zwolniony o godzinie 02:28

Edited by Zaahain

Nick: Scjargh

Score: ciężko sprawdzić z telefonu :E

Powód:

Cóż... Z bólem to piszę bo nie spodziewałem się nagłej zmiany planów.

Zaatakował mnie brak czasu i nawet nie mam za bardzo kiedy wejść na komputer.

Szykowało się z 1.5 miesiąca siedzenia przy pc a wyszło iż prawie nie mam kiedy na 10 min siąść :E

Zaah i Bober dziękuję za szanse ii no  ogarneliście zgrany zespół z którym się przyjemnie gra i współpracuje

jak na razie pewnie znikam z peteesika :C

Do zobaczenia i czekamy na powrót, obyś wrócił do nas bo się obrazimy (to nei groźba) :)
Zwolniony o 18:29:19 dnia 20.07.2019r. //B.

Edited by Bobr

Nick: PiratEU
ID: 961

Powód: Brak aktywności od ok. miesiąca czasu. Brak pojawienia się po wziętym urlopie. Także dyscyplinara.

Edited by Zaahain

Nick: grimmy
Powód: R04 i A13 zatankowane, naprawione i odstawione na bazę. Dzięki za wspólne chwile, całkiem fajnie było, ale pogo chyba nie potrzebuje niegrzecznych ludzi. Peace.

Zwolniony 13:30 4.08.19r.

Edited by Bobr

Nick:Maluch

Powód: 2 Tygodniowy wyjazd (Praca nauka brak czasu na gry) Dziekuje za danie mi szansy pracy w pogotowiu mam nadzieje ze kiedys do was wroce <3 

Dzięki za współpracę, było miejscami zabawnie. Dobry ziomek z Ciebie, ale jako, że nie masz żadnych przeciwwskazań to zabieramy 160 score, według regulaminu Pogotowia. Powodzenia w życiu!

Zwolniony 15.08.19r o 22:40

Edited by Bobr