Pawelo

Zwolnienia i wypowiedzenia / Dismiss and resignations

260 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Shaky

Pow贸d:聽Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu.聽

• Like 3

Nick: Micropolak

Pow贸d:聽No c贸偶, ostatnimi czasy szwankuje mi internet oraz komputer, poza tym ko艅czy si臋 rok szkolny, tak wi臋c gdy pojawia si臋 dzie艅 wolnego, to idzie si臋 do pracy, 偶eby zarobi膰 na samoch贸d i na swoje wydatki. Niestety nie mam na tyle czasu, aby nadal zasila膰 szeregi pogotowia. Dzi臋kuj臋 ponownie za danie mi szansy, jeste艣cie mega ekip膮, mam nadziej臋, 偶e jeszcze kiedy艣 si臋 spotkamy w jednej firmie/frakcji ;D

18:50聽 21.05.2019r.聽 -聽 Zwolniony, 偶egnaj micropolaku. Dzi臋kuj臋 za dobre rozmowy na chatcie frakcyjnym, za wk艂ad w swoj膮 prac臋 i za efektywne pomaganie na eventach!聽 Bramy pogotowia s膮 dla Ciebie otwarte! // Bobr

Edited by Bobr
  • Like 13

Nick: Shade*

Pow贸d:聽Leczenie napk贸w si臋 ju偶 znudzi艂o. :P

Dzi臋kuj臋 bardzo Zaahainowi i Bobrowi za szans臋 pracowania w tak fajnym zespole. Mam nadziej臋, 偶e nie zawiod艂em Was Moj膮 s艂u偶b膮. :D聽By艂o mi tu bardzo mi艂o. :3

Ambulansik oczywi艣cie odstawi臋. :D

Dzi臋kujemy bardzo za wk艂ad we frakcj臋 i za bardzo mi艂y i sp臋dzony czas, polecam Ci臋 do innych prac na tym serwerze, jeste艣 niezawodny. Troch臋 szkoda, ale powodzenia w dalszej karierze! Zwolniony o 22:33 25.05.19r. // Bobr.

Edited by Bobr
  • Like 6

Nick: Janiec

Powod: Kupno nowego komputera , ko艅cz臋 z ptsem trzymajcie si臋 i dzi臋kuj臋 za danie mi szansy oraz wiem o karze, papa聽

//Zwolniony o godzinie 11:07 z kar膮 20% score

Edited by Zaahain
  • Like 3

Nick:Endriuu

Pow贸d:聽Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu.聽

Nick: Maksymo
Pow贸d: No kurde.. ci臋偶ko mi jest odchodzi膰 od was, bo mog臋 powiedzie膰 z pe艂n膮 odpowiedzialno艣ci膮, 偶e pogotowie to najlepsza praca na serwerze! Powodem mojego odej艣cia jest brak czasu, wkurzaj膮ce mnie lagi na moim drewno-sprz臋cie i wypalenie.. Na dzie艅 dzisiejszy odchodz臋 w og贸le z PTSa.. Nie zobaczycie mnie na serwerze ju偶 tak cz臋sto jak kiedy艣. B臋d臋 sie czasami pojawia艂 na discordzie, na serwer mo偶e te偶 czasami wejde z wami po prostu popisa膰. Dzi臋kuj臋 za wszystko, dzi臋kuj臋 Zaahainowi za danie mi szansy, wspania艂ej ekipie, kt贸ra umila艂a mi prac臋! My艣l臋, 偶e gdy wr贸c臋 na PTSa to zn贸w do艂膮cze do pogotowia!

Pozdrawiam, Maksymo聽 <3

Z niech臋ci膮, ale je偶eli tak wygl膮daj膮 te sprawy to jestem zmuszony, zwolniony o 15:50 dnia 08.06.19r.

Dzi臋ki Maksymo trzymaj si臋 napie! //B.

Edited by Bobr
  • Like 19

Nick: VisaCard

Score : 652

Pow贸d : Dosy膰 nie typowy, poniewa偶 mam du偶o czasu i chcia艂bym poje藕dzi膰 na trukerce, ekipa jak i frakcja bardzo fajna polecam.聽 Przepracowa艂em 4-5 tygodnie. I chce teraz czego艣 innego :)聽. Nie b膮d藕 na mnie z艂y Szefunciu :E

//Zwolniony o godzinie 18:46, powodzenia w dalszej karierze

EDIT* zapomnia艂em doda膰, oczywi艣cie z kar膮 20%

Edited by Zaahain

Nick: Dejvid

Score: 5543

Powod: Czuje ze siedze na swoj przmus. Znudzenie gra w frakcji. Wakacje spedze truckerce a jak sie ulozy to moze w firmie, zobaczymy

//Po dobrym roku pr贸艣b i pyta艅 w ko艅cu zdecydowali艣my si臋 da膰 Ci szans臋, a Ty ledwo co 4 tygodnie wytrzyma艂e艣. No c贸偶 zawiod艂em si臋 i to bardzo, pami臋taj 偶e dop贸ki tutaj jestem nie masz po co pisa膰 kolejny raz. Zwolniony o 01:55 z kar膮 20% score.

Edited by Zaahain
  • Like 1
Przez Vaniliovsky,

Kara score nadana

Nick: Pablos

Score: 78

Pow贸d: Dzi臋ki Zaahain i Boberek za danie szansy ale ch臋膰 nabicia Score jest wi臋ksza i ch臋膰 p贸j艣cia do firmy dobra ekipka jest my艣l臋 偶e b臋d臋 m贸g艂 tu kiedy艣 wr贸ci膰

//Zwolniony o godzinie聽02:28

Edited by Zaahain
  • Like 4

Nick: Scjargh

Score: ci臋偶ko sprawdzi膰 z telefonu :E

Pow贸d:

C贸偶... Z b贸lem to pisz臋 bo nie spodziewa艂em si臋 nag艂ej zmiany plan贸w.

Zaatakowa艂 mnie brak czasu i nawet nie mam za bardzo kiedy wej艣膰 na komputer.

Szykowa艂o si臋 z 1.5 miesi膮ca siedzenia przy pc a wysz艂o i偶 prawie nie mam kiedy na 10 min si膮艣膰 :E

Zaah i Bober dzi臋kuj臋 za szanse ii no聽 ogarneli艣cie zgrany zesp贸艂 z kt贸rym si臋 przyjemnie gra i wsp贸艂pracuje

jak na razie pewnie znikam z peteesika :C

Do zobaczenia i czekamy na powr贸t, oby艣 wr贸ci艂 do nas bo si臋 obrazimy (to nei gro藕ba) :)
Zwolniony o 18:29:19 dnia 20.07.2019r. //B.

Edited by Bobr
  • Like 7

Nick: PiratEU
ID: 961

Pow贸d: Brak aktywno艣ci od ok. miesi膮ca czasu. Brak pojawienia si臋 po wzi臋tym urlopie. Tak偶e dyscyplinara.

Edited by Zaahain
  • Like 4

Nick: grimmy
Pow贸d: R04 i A13 zatankowane, naprawione i odstawione na baz臋. Dzi臋ki za wsp贸lne chwile, ca艂kiem fajnie by艂o, ale pogo chyba nie potrzebuje niegrzecznych ludzi. Peace.

Zwolniony 13:30 4.08.19r.

Edited by Bobr
  • Like 2

Nick:Maluch

Pow贸d: 2 Tygodniowy wyjazd (Praca nauka brak czasu na gry) Dziekuje za danie mi szansy pracy w pogotowiu mam nadzieje ze kiedys do was wroce <3聽

Dzi臋ki za wsp贸艂prac臋, by艂o miejscami zabawnie. Dobry ziomek z Ciebie, ale jako, 偶e nie masz 偶adnych przeciwwskaza艅 to zabieramy 160 score, wed艂ug regulaminu Pogotowia. Powodzenia w 偶yciu!

Zwolniony 15.08.19r o 22:40

Edited by Bobr
  • Like 4

Nick: Poons
Pow贸d: Afk bez afk, zwolniony z kar膮 40% score.

• Like 15

Nick: Kickoon

Pow贸d: Jednak nie mam tyle czasu ile my艣la艂em, 偶e b臋d臋 mia艂.聽

22:02 08.09.19r zwolniony - kara 35% obecnego score czeko.

Edited by Bobr

Nick: Kamyk/

Pow贸d: Kompletny brak czasu.聽

Dzi臋ki, kara na okresie pr贸bnym = 30% obecnego score +5% za nie podanie ilo艣ci punkt贸w, gdzie jest to wymagane (wszystko w pierwszym po艣cie).聽 聽 聽Zwolniony o 18:59 15.09.19r.

Edited by Bobr
  • Like 3

Nick Lysy2k17

ID:聽72799

Score: nie wiadomo

Pow贸d: Przepraszam Lysy, sam wiesz, 偶e masz d艂ugi urlop, ale robimy miejsce dla 艣wie偶ego mi臋sa armatniego, jak ju偶 wszystko za艂atwiasz zapraszamy z otwartymi r臋koma :)

Zwolni艂em Ci臋 o godzinie 19:04 15.09.2019r.

Edited by Bobr
  • Like 3

Nick: Dozeji

Pow贸d: Kompletny brak czasu na gr臋. Odstawi艂em przydzia艂 zatankowany, wynios艂em auto z parkingu prywatnego. My艣la艂em, 偶e dotrwam do Weterana, ale najwyra藕niej to b臋dzie dopiero p贸藕niej. Pogotowie jest naprawd臋 przyjemn膮 prac膮 i licz臋 na to, 偶e przy spokojnych wodach znowu b臋d臋 czatowa艂 za krzakiem

Score: 2917
ID: 33585

Zwolniony o godzinie 12:50 bez kary score, powodzenia w przygotowaniach maturalnych i do zobaczenia.聽

Edited by Zaahain
  • Like 6

You must be signed in to read this content

Zwolniony o godzinie 13:10聽bez kary score, powodzenia w rozwo偶eniu towar贸w

Edited by Zaahain
  • Like 9

Nick: [PTS]Boleslaw (ID 43658)

Pow贸d: Przerzut na firm臋 lub inn膮 frakcje, poniek膮d znudzenie

Score: +2200

Nadchodzi czas na mnie, chcia艂bym na nowo odkrywa膰 co nie co. Dzi臋kuj臋 za te przyj臋cie do frakcji i mi艂e s艂owa na pocz膮tku w momencie, gdy by艂em na totalnym dnie.

Graj膮c tutaj dostawa艂em jak膮艣 dawk臋 humoru za ka偶dym razem, zreszt膮 - jak zawsze. Je艣li znowu najdzie mnie w przysz艂o艣ci ochota na odwalanie leczenie graczy to zwyczajnie b臋d臋 si臋 stara艂 o powr贸t. :E

Przydzia艂 na swoim miejscu w perfekcyjnym stanie. Psst! Gdyby by艂o co艣 potrzeba z edytora map to zapraszam! :E

18:08 zwolniony bez kary score, dzi臋kuj臋, 偶e by艂e艣. A jeszcze wczoraj czyta艂em na forum, 偶e jeste艣 podobno najlepszym karetkamistrzem!
Zapraszamy ponownie je艣li najdzie Cie ochota :)

Edited by Bobr
  • Like 8

Nick: Lemon

Pow贸d: Nat艂ok obowi膮zk贸w prywatnych, brak czasu co wida膰 po mojej aktywno艣ci ju偶 od jakiego艣 okresu - urlopy te偶 nie pomog艂y. Dodatkowo par臋 spraw w Ministerstwie, kt贸re dowalaj膮 mnie, aby聽nawet te 150 czy tam 180 minut zrobi膰 to mam problem. Dzi臋ki wszystkim za te wsp贸lne 1,5 miesi膮ca, by艂o mi艂o ale si臋 sko艅czy艂o ;)

Score: ~3800 (nawet sam nie pami臋tam teraz :E)

No, gadali艣my sobie o tym i jeste艣 zwolniony bez kary score. Warunkiem koniecznym jest powr贸t do pogo do ko艅ca 2020 roku. Powodzonka Lemonek w ogarnianiu spraw ;)聽Zwolniony o 15:09 dzisiejszego dnia :)

Edited by Bobr
  • Like 9

Nick:plejus

Powod: brak czasu fajnie by艂o ch艂opaki mam nadziej臋, 偶e jeszcze razem co艣 pogramy pozdrawiam聽

22:38 zwolniony dzi艣, 15% kary obecnego score. Dzi臋ki.

Edited by Bobr
  • Like 2

Nick: -|LR|-KuBu^

Pow贸d: Czas na zmiane. Mi艂o by艂o tu byc, dziekuje!聽 :P

Zwolniony o 19:09 bez kary score, powodzenia w dalszej karierze i mam nadziej臋 偶e jeszcze kiedy艣 do nas wr贸cisz :D

Edited by Zaahain
  • Like 3

Nick: Mirko聽

Pow贸d:Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu

Nick: Vlad0215

Pow贸d:Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu

• Like 2

Nick: Thor69( Egzekutor)

Pow贸d: wmW5tgM.jpg

Score: 9665

To ju偶 nie jest miejsce dla mnie- ci膮g艂e " wezwania" spowodowane freezami podczas jakich艣 dzikich zabaw odstr臋czaj膮 mnie od aktywnej gry. Przepraszam Zaah i B贸br, ale nie jestem w stanie dalej funkcjonowa膰 przy takich harcach. Dodam, 偶e pomi臋dzy 17.02 a 17.43 takich wezwa艅 by艂o kilkadziesi膮t.

Jak sobie 偶yczysz Thorze, zwolni艂em Ci臋 dzisiaj o godzinie 21:58. Kary nie dostaniesz, za fachow膮 r臋k臋 i podej艣cie :)
Dzi臋kujemy, 偶e ponownie zawita艂e艣 w naszych progach,偶ycz臋 odnalezienia spokoju w innej pracy na serwerku!

Edited by Bobr
  • Like 10