Pawelo

Zwolnienia i wypowiedzenia / Dismiss and resignations

253 posts in this topic

Recommended Posts

Nick : Prawiczek

Score : około 3,2k

Powód : Byłem 4 okresy wypłat, i znudziło mi się tak siedzieć i afczyć itp, Miła atmosferka, fajnie się grało po raz 2, dzieki za 2 szansę, bede miło wspominał, ale wracam na stare dzieje <3 

Zwolniony.

Edited by Bobr
  • Like 1

Nick: Criminal

Score: 7829

Powód: Brak czasu, branie kolejnego urlopu tu nic nie zmieni po prostu mam więcej obowiązków teraz. Pozdrawiam.

Zwolniony bez kary score, jak już będziesz miał więcej czasu to zapraszam ponownie :D

Edited by Zaahain
  • Like 3

Nick: Virtual

Score: 4000+

Powód: A więc przyszła pora na mnie :( Chciałbym podziękować @Zaahain i @Bobr za danie mi szansy spędzenia tak fajnego czasu, za dużo śmiechu i za pinionszki które dostałem z wypłat :). Niestety szkoła wydupcyła mnie z butów i po niej nie mam w ogóle czasu i chęci na granie. Jeśli kiedyś wrócę i zastane taki sam zarząd to wchodzę tak o od buta tu na pewno bo takich super szefunciuf miałem 1 raz od początku mojego grania <3.  Życze powodzonka w dalszym rozwoju i pozdrawiam :bye:

Dzięki Virtual, tutaj niestety nie da się nic zrobić bo Cię szkoła zjadła, czekamy na Twój powrót i dziękujemy za miłe słowa w imieniu moim i Zaahain'a oraz całego składu. Zwolniony o 9.19    10.11.2019. Bez kary.

Edited by Bobr
  • Like 7

Nick: Michu

Score: 878

Powód: Zbliża się koniec roku a więc pora na zmiany, wracam do jeżdżenia w firmie. Dzięki Ci @Zaahain i @Bobr za danie mi szansy w tej frakcji oraz za ten wspaniały lecz krótki okres współpracy. Każdemu kto chce spróbować swoich sił w frakcjach polecam gorąco pogotowie wspaniała praca i atmosfera.

Zwolniony o 18:24 --- 1.12.19r.

Edited by Bobr
  • Like 5

Nick: Ponstravel

Powód: Afk bez afk, zwolniony bez kary score ze względu na długi staż

• Like 10

Nick: Volff
Score: 9535
Powód: Brak czasu :/

Zwolniony o 11:50 bez kary score, trzymaj się i mam nadzieję że jeszcze kiedyś do nas wrócisz :D

Edited by Zaahain
  • Like 8

Nick: [PTS]Zykfrydes

Score : 3356

Powód: Objęcie stanowiska szefa firmy Zoomie. 

PS

Dziękuję wam @Zaahain i @Bobr za miłe przyjęcie. Jeżeli tylko nadarzy się okazja z miłą chęcią tu wrócę. Kocham was napki <3 

Innych pracowników też kocham haha 

Do zobaczenia na drogach SA! 

Dzięki Zykfrydesie, że z nami byłeś i się angażowałeś. Skargi czy nie, jesteś dobrym napkiem.

Moje najszczersze gratulację w objęciu nowego stanowiska, jesteś wolny!

zwolnienie nastąpiło o 15:53 // Bobr

Edited by Bobr
  • Like 10

Nick: Lobus

Score:15270

Powód; czas na zmiany

Rozumiem, rozumiem.  Zwolniony dziś o godzinie 14:46! /B.

Edited by Bobr
  • Like 4

Nick : Gangster 

Score : 332

Powód : Nagła sytuacja prywatna/rodzinna . Znam konsekwencje odejścia w tak krótkim czasie jest mi bardzo przykro i trudno całe score strace  :( Bardzo przepraszam szefów pogotowia za tak krótki czas pracy i jednocześnie bardzo dziękuję za zaufanie i danie mi szansy pracy w tej oto fajnej frakcji 

Zwolniony o 17:47 z karą 30% score

Edited by Zaahain
  • Like 2

Nick: VejdeR

Score: 8163

Powód: Pora pojeździć w jakiejś firemce. Dziękuje za danie mi szansy pracowania w pogotowiu:hi2:

Dziękujemy za wkład, życzymy szerokości na drogach i wszystkiego dobrego :) // Zwolniony o 10:43

Edited by Bobr
  • Like 5

Nick: NexuS

Score: 3000+?

Powód: Brak czasu od rana do wieczora w robocie 

Zwolniony ok 21.05 z nadaną karą 300 score.

Edited by Bobr
  • Like 3

Nick: AmigoS

Score: 2800

Powód:

Zmęczenie i chęć powrotu do firmy. 

Dziękuję dla całej zalogi pogotowia! Jesteście super i serio szacun! Szczególnie chciałbym tu podziękować dla @Zaahain  i @Bobrza to ze w ogolę dali mi szansę pracować w Pogotowiu, oraz dla @DiBakso bez niego pogotowie to nie pogotowie!!Bakso wytrzymaj do tego Weterana :) mi się to nie udało 

Zwolniony o 20:00 bez kary score, mam nadzieję że jak już trochę popracujesz w firmie to do nas wrócisz i dotrwasz do tego weterana :D, powodzenia i do zobaczenia 

Edited by Zaahain
  • Like 5

Nick: CaverN

Powód: Od 15.11.2019 do 02.02.2020r.- jak na mnie to i tak bardzo dobry wynik. Dziękuję bardzo za te prawie 3 miesiące grania. Trzymajcie się :D

Score: 4466

Zwolniony o 21:25:49 :/

Edited by Bobr
  • Like 7

Nick: D!xiklo

Score: Nieważne

Powód: Wygnanie z serwera na zawsze. Adios, niech Ci się w życiu szczęści i żebyś wyrósł na porządnego człowieka :)

Bez dyscyplinary bo i tak nie wróci.

• Like 12

Nick: Pazdek

Powód: Braku czasu przelogowywania się z truckerki na pogtowie.

Score: 1887

Zgodnie z naszą rozmową na ten temat, szanuję za poświęcenie siebie na rzecz graczy i rozumiem nakład obowiązków dlatego wyjątkowy prezent w postaci braku kary score. Powodzenia! Zwolniony zostałeś o 22:46!

Edited by Bobr
  • Like 3

Nick: Revzik

Powód: Nie mam czasu ani chęci :c

Score: 3245

Zwolniony o 23:36 z karą 20% score

Edited by Zaahain
  • Like 2

Nick: Ronnieu

Powód:  Myślę, że najwyższa pora, aby po niespełna trzyletniej przygodzie zakończyć przygodę z Pogotowiem. Powody tej decyzji są dwa.  Pierwszy z nich to nasilający się brak czasu, a drugi (poważniejszy), to fakt, że praktycznie nie czerpię już nawet minimalnej przyjemności z gry w MTA. Po prostu robię to na siłę i pora trochę odpocząć. Z tego miejsca chciałbym podziękować Wszystkim, z którymi miałem okazję pracować podczas tej dosyć długiej przygody. Do zobaczenia na serwerze, po zielonej stronie mocy. :)

Score: 14 769

Mam tą przyjemność napisać Ci podziękowania za swoją wierną służbę. Mimo iż zacząłeś swoją trzyletnią kadencje medyka zanim ja się pojawiłem. Wraz z @Zaahain ściągamy czapki z głów i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego ile i jak spędziłeś swoją służbę.Dziękuję, że to ja mogłem Cie egzaminować z pilotażu. Powodzenia w dalszej przygodzie w grze jak i życiu prywatnym. To byłą przyjemność, a nieprzyjemność którą również ja muszę zrobić jest zwolnienie Ciebie. Powodzenia! :)

Zostałeś zwolniony o 19:35 czasu Polskiego. //Bobr

Edited by Bobr
  • Like 18

Nick: Thorrson

Powód: Dłuższa nieaktywność na serwerze

• Like 1

Nick: [TC]Boleslaw

Powód: Mój czas wolny na czas nieokreślony przez pracę zmienił się głównie w godziny nocne, gdzie nowy regulamin nie pozwala na grę we frakcji w tych godzinach, dlatego zmuszony jestem odejść i podziękować a zarazem przeprosić.

Score: 3113 (?)

Zwolniony bez kary score o godzinie 12:16

Edited by Zaahain
  • Like 4

Nick: grimmy

Powód: Przejście do Policji.

Score: 2601

Zwolniony bez kary score o godzinie 12:16, powodzenia w kontrolowaniu napków

Edited by Zaahain
  • Like 4

Nick: Nega

Powód: Z powodu zmiany regulaminu, może być mega ciężko z normą, ze względu na prace. Przepraszam Zaahain. 

Score: 3156

Okres pracy: 16.02.2020 - 19.03.2020

Zwolniony bez kary score o godzinie 12:06

Edited by Zaahain
  • Like 2

Nick: Macieq322

Powód: Niestety nowe zmiany dot. regulaminu frakcji kolidują z moim czasem pracy. Grając na serwerze chciałbym grać z zadowoleniem, a nie mieć z tyłu głowy głównie wbijanie normy na siłę. Bardzo fajnie się pracowało i na pewno pozostaną miłe wspomnienia z tych kilku miesięcy. Chętnie zostałbym dłużej, gdyby nie nowy regulamin. Dziękuję za danie mi szansy i przepraszam za moją decyzję. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. 

Score: 4000

Okres pracy: 15.01.2020 - 19.03.2020

Zwolniony bez kary score o godzinie 15:29

Edited by Zaahain
  • Like 4

Nick: -|LR|-KuBu^
Powód: To be completely honest with you, I am genuinely and completely satisfied with the whole system that is here. I like to diversify the situation itself and frankly I'm not the type of people who can do the same thing for a long time, so please excuse me. The last time, like the one I was in this big faction, I am fascinated by everything and everyone, I really take off my hat in front of you and you will always have my respect because you are a wonderful team.
Score: 7316

Okres pracy: 15.01.2020 - 06.04.2020

Thank you for being with us for so long,  released at 13:58

Edited by Zaahain
  • Like 5

Nick: KacperoX
Powód: Zerowa aktywność

Okres pracy: 15.01.2020 - 06.04.2020

Nick: Ebon$

Powód: No cóż, pewne rzeczy z czasem zaczynają się nudzić. Dziękuję wszystkim z którymi współpracowałem. Mam nadzieję że kiedyś wrócę, a teraz idę powozić troszkę towarów 🙂

Okres pracy: 26.03.2020--23.05.2020

Score: 888

Pozdrawiam Ebon$

Zwolniony o godzinie 20:37 bez kary score, dzięki za ten czas który z nami przepracowałeś i powodzenia w nowej firemce 🙂

Edited by Zaahain
  • Like 3