Sign in to follow this  
Legend

Nabór OTWARTY || Recruitment OPEN [2/20]

Recommended Posts

Dzień dobry, mam na imię Kacper mam 18 lat i chciał bym zgłosić swoją kandydaturę do firmy na serwerze gram od 2017 były przerwy ale zdobyłem już doświadczenie ostatnia frakcja w której byłem to Arche&telos wcześniej jeszczę byłem w firmach takich jak AS Logistic, Zoomie,Petrol, Mecha Industries na chwilę obecną posiadam 1350 score w Petrolach już pracowałem i wiem z czym to się wiąże nie powinno być żadnych problemów ze mną jestem miły, kulturalny z wyrobieniem normy nie będzie problemu miałam trochę przerwy i teraz będę aktywny tak jak pisałem już pracowałem w firmie Petrol bardzo miło wspominam te czasy i mam nadzieję że dacie mi szansę.

 

Nick WeedSmooker

id postaci 76607

 

Pozdrawiam WeedSmooker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.Ostatnio przeglądając forum natrafiłem na informację o otwartym
naborze do firmy Petrol wiec postanowiłem zgłosić swoja kandydaturę. Cos może o sobie, mam na imię Dominik pochodzę z
miejscowości Kobylany niedaleko Krakowa i mam 27lat.
Na co dzień pracuje w firmie Inpost gdzie jestem osobą zarządzająca magazynem, tak aby każda paczka dotarła na czas 😉


„Serwerowa Kariera” Na PTS gram juz 10lat z małymi przerwami pod nickiem Driv3r.ID mojej postaci to 153. Score na chwile obecna 8015
Moja dotychczasową karierę wiążę z wszystkimi frakcjami, i wszystkimi firmami (przed zmianą nazw).
Na serwerze spędzam od 2-4 godz. Obecność mojej osoby na serwerze można zauważyć od godzin rannych ew późnych wieczornych ze względu na prace.
Na serwerze staram się być
pomocnym i miłym bo chyba tak mnie większość pamięta;)
Dlaczego akurat Petrol? a no dlatego że bardzo dobrze wspominam czasy kiedy tam pracowałem i jakoś prócz ITD (kiedyś policja) mam sentyment do tejże firmy. Teraz po 8 miesiącach pracy w ITD przyszła pora zasiąść na pokładzie ciężarówki i mam nadzieje że będę mógł godnie reprezentować właśnie te barwy 😉
Dzięki za uwagę i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Pozdrawiam załogę i szefa @WiejskaPyra firmy Petrol.

 

Driv3r.

 • Like 6
 • Thanks! 1
 • Hehe 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszanowanie drogi Pyrsonie oraz cało firmo Petrol

Przeglądam sobie działy Firm i ujrzałem rekrutacje do firmy Petrol i chce zgłosić swoją kandydature

Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się  być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te  cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie granie/informatyka Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym nic do rzeczy, dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie  wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakcjach np Zoomie ASL PD itd na swoim koncie w grze uzbierałem 1100 score oraz moje ID to 115735 na PTS jestem już rok i nie zamierzam szybko odchodzić na serwer poświęcam 4-9godzin  dziennie zdarza mi się też posiedzieć do 12h na PTS jak mam z kim rozwozić towary wybrałem Firme Petrol ponieważ ciekawi mnie wasza działalność za czasów gdy jeszcze rozwoźiliscie paliwa do stacji firm/Frakcji/TS tym bardziej chciałbym zostać w firmie na dłużej ponieważ mam chęci do rozoworzenia towarów i napewno szybko mnie to nie znudzi.                                                                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam Polakus

 

 

 

 • Hehe 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

itam Nazywam się Piotrek 

 

Sc:980

 

Lat: 16

 

Id : 124785

 

Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy . Jestem mega aktywnym graczem. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.

 • Thanks! 1
 • Hehe 1
 • I'm confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam szefostwo Petrolu.

Nazywam się Karol mam 30 lat i gram już sporo miesięcy A nawet  lat .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam i nie zamierzam  mieć. Wybrałem tą firmę  ponieważ  jest  co robić oraz lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to była  firma AS Logistic . Szybko się uczę co i jak oraz już  kiedyś w  tej  firmie  pracowałem  mam nadzieje że dużo  pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy . Jestem aktywnym graczem. Gram praktycznie codziennie  , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i robieniem komputerów  oraz laptopów oczywiście  też  pracuje  w realu. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.

 

  Moje dane  serwerowe:

ID postaci: 31971

Nick postaci: [email protected]

 

Pozdrawiam  cały  zarząd  Petrolu  oraz wszystkich pracowników  

                                  [email protected]

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Drogi [OM]Pyrson 

 

Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą co szybko uczy się na własnych błędach i miałem okazję już się o tym przekonać.Postąpiłem głupio pisząc Zwolnienie  a po tygodniu wracać do firmy  ale jednak coś w tej firmie mnie zauroczyło że chcę być dalej w niej nie sprawiałem kłopotów starałem się robić powyżej normy kursów ale  od Wakacji przysiadłem mocno do PTS i w tamtejszym tygodniu zrobiłem ponad 310 kursów pod F4 na truckerce jak na moje wymagania to dużo ale zawszę mogło być więcej  na swoim koncie posiadam 2026 score oraz Moje ID to 115735 zapewniam też że brakuję mi pracowników ponieważ dało się z nimi dogadać oraz spędzić dobrze  z nimi czas nigdy palca nie podniósł bym na tą firmę a ja życzę miłego dnia.

Pozdrawiam Hary

 • Hehe 8
 • I'm confused 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Mam na imię Kuba i  mieszkam w Norwegii. Mam 19 lat interesuje się motoryzacją,piłką nożną oraz f1. Pracuje jako kucharz. Na serwerze gram bardzo długo ale miałem kilka przerw od mta i od serwera mój score to około 4.4k. W Norwegii mieszkam już tak z 7 lat i bardzo dobrze mi się tu mieszka. Na serwerze mam bardzo dużo doświadczenia bo pracowałem w wielu firmach oraz frakcjach. 

Pozdrawiam Kuba

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak bym mógł prosić kogoś z Administracji żeby zedytował post tam wyżej skasowal wszystko i napisal "Rezygnacja" bardzo bym dziękował ponieważ sam tego edit'a nie mogę zrobić 😉

 • Hehe 1
 • I'm confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: Mieszko

ID: 76523

Score: 700

Ostatnia praca: Nie pamiętam po 4 latach

Coś o mnie.

Cześć. Mateusz lat 22 (już za kilka dni 😉 ),pochodzę z Lublina, a z zawodu mechanik samochodowy, aktualnie kierowca w dostawie prasy.  Aktywność w moim przypadku nie stanowi problemu z racji że, pracuję w nocy to cały dzień mam że tak powiem dla siebie. Swoje obowiązki wykonuję z należytą starannością oraz odpowiedzialnością. Moje zainteresowania to modelarstwo, broń pancerna i mechanika samochodowa (głównie tuning wizualny).

Pozdrawiam. 

 • Like 4
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

#UP

Jednak muszę anulować swoje podanie. Sorki.

 • Sad 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam szefa firmy Petrol. Co prawda krótko po zwolnieniu z ITD, ale widząc czas oczekiwania na werdykt niektórych podań pozwolę sobie napisać już teraz. :E

Zdecydowałem się spróbować przejść do was, bo widzę spore braki w składzie i zerową aktywność, chciałbym na tyle, ile mogę pobudzić firmę i nie dać jej stawać się dalej martwą, szkoda starej elity paliwowej. Byłem kierowcą w waszej firmie nie raz, wtedy jeszcze tankowaliśmy wszystkie stacje na serwerze, żeby inni mieli co lać do swoich pojazdów. Krótko o mnie. Na imię mi Dawid, skończyłem 21 lat i pochodzę z Tczewa. Na serwerze gram spory okres czasu z jakimiś przerwami, ślad we firmach i frakcjach zostawiłem niejeden, a nawet gościłem posadę moderatora i prowadziłem projekt, który na bieżąco zmieniał infrastrukturę serwera. Po powrocie do MTA mamy zamiar spróbować reaktywować dawny projekt i dalej działać na rzecz PTS. Co do mojego czasu, jest on różnoraki, jednak jak na razie nie przeszkadza w rozgrywce. Na serwerze gram od dawna pod nickiem Boleslaw, ID postaci to 43658, a score to jakoś trzy tysiące z drobnymi. 


Z pozdrowieniami, Dawid.

 • Like 3
 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie 🙂

Zgłaszam się w sprawie pracy w Petrolu. Na serwerze widnieje pod nickiem Believe, moje ID: 3990, a score jakie aktualnie posiadam to 3124. 

Tak bardziej prywatnie, to jestem Adrian, lat 26. Z serwerem "związany" jestem od 2011 roku. Przyznam się, że kawał czasu mnie tu nie było, ale ostatnio chodził mi po głowie powrót na serwer. Jest tu jednak coś sentymentalnego co przyciąga. Swego czasu pracowałem w takich firmach i frakcjach jak AS Logistic, Pomoc Drogowa, Salex, Petrol,  Rapide Travel, Bonhart czy Pogotowie przed skończeniem systematycznej gry na PTS. Zależy mi na pracy akurat w Petrolu ze względu na to, iż była to moja pierwsza praca tutaj oraz jest najbardziej ciekawa ze wszystkich firm przewozowych ze względu na dodatek jakim jest tankowanie stacji.

Nie będzie ze mną problemów, będę sumiennie wykonywał obowiązki zapisane w regulaminie, wymagane minimum nie stanowi problemu.

 

Pozdrawiam, ściskam i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania 🙂

 

 • Like 5
 • I'm confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam cie drogi Pyrsonie...

Od dawna już mi chodził Petrol po głowie ale nie było jakoś odwagi..

A wiec bardzo bym chciał zagościć w progi twojej skromnej firmy gdzie rozwozi się płynne substancje. W swojej karierze na serwerze byłem w wielu frakcjach, najdłużej chyba byłem widziany w pogotowiu za co bardzo dziękuję Panu Zaahainowi za danie mi dwóch szans pracy w tej frakcji. 

Moja postać na serwerze istnieje parę ładnych lat przez co uzbierałem ponad 7k score i mam zamiar dalej tą sumę podnosić.

Na serwerze nie mam również chyba wrogów 😅bynajmniej tak mi sie wydaje. 

 

Teraz troszkę z życia prywatnego o mojej spokojnej osobie 😆

 

Nazywam się Kamil i zaniedługo skończę już 26rok życia. Do gry na serwerze dalej mnie ciągnie więc z wyrobieniem normy napewno nie będzie problemu. 

Posiadam dziewczynę o takim nietypowym imieniu Lugia XD gdzie każdy ją napewno dobrze zna. Ponieważ pokazałem jej ten fajny serwer 🙂 Mieszkam w Częstochowie na codzień pracuje ale znajduje też czas na grę jak i na inne rozrywki takie jak rower czy spotkania osobiste z lugią XD 

Kończąc to podanie zapewniam cie Pyrsonie że często mnie będziesz widział online ponieważ w tej firmie chyba przez te parę ładnych lat jeszcze nigdy nie byłem. 

Ostatnia moja firma tutaj przed frakcją była  o nazwie AS logistic i też bardzo miło wspominam ten czas. 

Pozdrawiam gorąco i oczekuje na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pa 🙂

 • Like 3
 • Hehe 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KamiloSsS jako odpowiedź na twoje pytanie z DC, przyjmuję Cię do firmy. Napisz tam do mnie jeszcze raz to się umówimy na dodanie.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Pyrson- przyjmij mnie do firmy najszybciej jak to będzie możliwe i przydziel mi jakiś zestawik. Nie muszę się tu zbytnio rozpisywać bo lepiej dla Ciebie będzie jeśli zaakceptujesz moje podanie bez jakichkolwiek warunków a tym bardziej wątpliwości.

 • Like 2
 • Hehe 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this