Legend

Nabór OTWARTY || Recruitment OPEN [4/20]

Recommended Posts

Dzień dobry, mam na imię Kacper mam 18 lat i chciał bym zgłosić swoją kandydaturę do firmy na serwerze gram od 2017 były przerwy ale zdobyłem już doświadczenie ostatnia frakcja w której byłem to Arche&telos wcześniej jeszczę byłem w firmach takich jak AS Logistic, Zoomie,Petrol, Mecha Industries na chwilę obecną posiadam 1350 score w Petrolach już pracowałem i wiem z czym to się wiąże nie powinno być żadnych problemów ze mną jestem miły, kulturalny z wyrobieniem normy nie będzie problemu miałam trochę przerwy i teraz będę aktywny tak jak pisałem już pracowałem w firmie Petrol bardzo miło wspominam te czasy i mam nadzieję że dacie mi szansę.

Nick WeedSmooker

id postaci 76607

Pozdrawiam WeedSmooker

Witam.Ostatnio przeglądając forum natrafiłem na informację o otwartym
naborze do firmy Petrol wiec postanowiłem zgłosić swoja kandydaturę. Cos może o sobie, mam na imię Dominik pochodzę z
miejscowości Kobylany niedaleko Krakowa i mam 27lat.
Na co dzień pracuje w firmie Inpost gdzie jestem osobą zarządzająca magazynem, tak aby każda paczka dotarła na czas 😉

„Serwerowa Kariera” Na PTS gram juz 10lat z małymi przerwami pod nickiem Driv3r.ID mojej postaci to 153. Score na chwile obecna 8015
Moja dotychczasową karierę wiążę z wszystkimi frakcjami, i wszystkimi firmami (przed zmianą nazw).
Na serwerze spędzam od 2-4 godz. Obecność mojej osoby na serwerze można zauważyć od godzin rannych ew późnych wieczornych ze względu na prace.
Na serwerze staram się być
pomocnym i miłym bo chyba tak mnie większość pamięta;)
Dlaczego akurat Petrol? a no dlatego że bardzo dobrze wspominam czasy kiedy tam pracowałem i jakoś prócz ITD (kiedyś policja) mam sentyment do tejże firmy. Teraz po 8 miesiącach pracy w ITD przyszła pora zasiąść na pokładzie ciężarówki i mam nadzieje że będę mógł godnie reprezentować właśnie te barwy 😉
Dzięki za uwagę i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Pozdrawiam załogę i szefa @WiejskaPyra firmy Petrol.

Driv3r.

• Like 6
  • Thanks! 1
  • Hehe 1

Uszanowanie drogi Pyrsonie oraz cało firmo Petrol

Przeglądam sobie działy Firm i ujrzałem rekrutacje do firmy Petrol i chce zgłosić swoją kandydature

Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się  być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te  cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie granie/informatyka Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym nic do rzeczy, dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie  wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakcjach np Zoomie ASL PD itd na swoim koncie w grze uzbierałem 1100 score oraz moje ID to 115735 na PTS jestem już rok i nie zamierzam szybko odchodzić na serwer poświęcam 4-9godzin  dziennie zdarza mi się też posiedzieć do 12h na PTS jak mam z kim rozwozić towary wybrałem Firme Petrol ponieważ ciekawi mnie wasza działalność za czasów gdy jeszcze rozwoźiliscie paliwa do stacji firm/Frakcji/TS tym bardziej chciałbym zostać w firmie na dłużej ponieważ mam chęci do rozoworzenia towarów i napewno szybko mnie to nie znudzi.                                                                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam Polakus

• Hehe 6

itam Nazywam się Piotrek 

Sc:980

Lat: 16

Id : 124785

Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy . Jestem mega aktywnym graczem. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.

• Thanks! 1
  • Hehe 2
  • I'm confused 1

Witam szefostwo Petrolu.

Nazywam się Karol mam 30 lat i gram już sporo miesięcy A nawet  lat .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam i nie zamierzam  mieć. Wybrałem tą firmę  ponieważ  jest  co robić oraz lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to była  firma AS Logistic . Szybko się uczę co i jak oraz już  kiedyś w  tej  firmie  pracowałem  mam nadzieje że dużo  pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy . Jestem aktywnym graczem. Gram praktycznie codziennie  , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i robieniem komputerów  oraz laptopów oczywiście  też  pracuje  w realu. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.

Moje dane  serwerowe:

ID postaci: 31971

Nick postaci: Se@t

Pozdrawiam  cały  zarząd  Petrolu  oraz wszystkich pracowników  

SE@T.

• Like 2

@Se@t jeżeli nie jest już przeterminowane, to zapraszam. A jak przeterminowane, to moja strata :E

• Like 1