Sign in to follow this  
NoOne

Ogłoszenia i informacje

66 posts in this topic

Recommended Posts

W związku z moim wyjazdem w sprawach rodzinnych, otwarcie komisu w dniu dzisiejszym, tj. 15.01, może nastąpić z opóźnieniem.

Ogłoszenie

Witajcie.
Od jakiegoś czasu Pyrson zaczynał mnie powoli wprowadzać w sprawy komisu. Z uwagi na problemu techniczne Pyrki możecie się zgłaszać do mnie w sprawach zakupów / sprzedaży pojazdów. Zapewne początkowo może to iść troszkę wolniej, więc apeluje o cierpliwość przy zakupach :D.  Wstępnie w przypadku jak nie ma na serwerze piszcie do mnie najlepiej na discordzie. Z uwagi, że pracuje na 2 zmiany ciężko mi ustalać konkretne dni na komis tak jak było w przypadku Thora.   To tyle ode mnie po świętach komis rusza pełną parą! :) 
Korzystając z okazji oczywiście wszystkim graczom życzę Wesołych Świąt i mokrego dyngusa! :) 

• Like 14

Ogłoszenie

Dziś razem z @Pazdek wyczyściliśmy hangar i pojazdy trafiły na komis! :) Stały takie biedne zakurzone i tylko czekają na nowych właścicieli! :D 
Zapraszam oczywiście do kupna! ;) 

You must be signed in to read this content
  • Like 9

Promocja

(Tu powinna być grafika)

Komis przygotował dla was specjalną promocję z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Od dzisiaj (27.05) do niedzieli (02.06) będziecie mogli taniej kupić zarówno samochody osobowe (55% ceny)* jak i ciężarowe (70% ceny), a do tego wszystkie pojazdy będziemy kupować za 50% ceny (zamiast 45%).  Dodatkowo w ostatni dzień promocji na komisie pojawi się coś specjalnego, więc zachęcam do odwiedzenia tego tematu w niedzielę. 

*Promocja nie obejmuje motocykli

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Pyrson

• Like 9

Licytacja

Zgodnie z zapowiedzią, specjalna oferta to licytacja. I to nie jedna, ale więcej. Ile dokładnie? Przynajmniej dwie. Za tydzień, w niedzielę 9 czerwca o godzinie 18:00, odbędzie się licytacja przynajmniej dwóch samochodów ekskluzywnych. Dzisiaj jednak dowiecie się tylko o jednym z nich, kolejne pojazdy będą natomiast ujawniane w ciągu tego tygodnia. Pierwszy samochód - Jester. Tak, wiem. Na ostatniej licytacji też był Jester. Ciekawostka - jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, ten Jester również jest w pewnym stopniu ex-policyjny. Należał on bowiem do jednego z byłych szefów tejże frakcji. Cena wywoławcza będzie wynosić $250.000. Sugeruję jednak dobrze zastanowić się na co wydacie swoje pieniądze, ponieważ kolejne pojazdy mogą okazać się bardziej ciekawe. Na chwilę obecną to wszystko.

Pozdrawiam

Pyrson

• Like 9

Ogłoszenie

Przyszła pora na podanie dodatkowych informacji odnoście licytacji. Drugim licytowanym pojazdem będzie całkiem nowy Euros. Cena wywoławcza wynosić będzie tyle samo co przy Jesterze, czyli $250.000. Dodatkowo na losowaniu prowadzonym przez @CryKush będziecie mogli wygrać nowe, nieużywane, niebite, niemiec nie płakał jak sprzedawał bo go nie miał Buffalo. Jest to całkiem dobra okazja - samochód ekskluzywny za jedyne $10.000 (jeżeli macie szczęście). To wszystko jeżeli chodzi o obecnie dostępne samochody ekskluzywne. Liczę na waszą obecność.

Pozdrawiam

Pyrson

• Like 14

Ogłoszenie

Witajcie! :D 

Informuję, że w dniach od 29.07 do 10.08 będę nieaktywny (nawet mi jakieś wakacje się należą :E). Moja prośba w tym czasie w wszelakich sprawach komisowych odzywajcie się do @WiejskaPyra ewentualnie w przypadku zmiany kolorów możecie także do @Volff'a.

• Like 5

Ogłoszenie

Witajcie!

Po pierwsze bardzo chciałbym was przeprosić z powodu wydłużenia się mojego urlopu.  Na ile mam możliwości postaram się poprawić swoją aktywność i oczywiście zostajemy póki co na tych samych zasadach z początku. Ciężko jest mi być w konkretnych godzinach, dlatego zostajemy na zasadzie kontaktu: forum / discord / serwer.
Główny powód pisząc to ogłoszenie jest jednak inny. Zbliżają się moje urodzinki, dlatego po rozmowie z @WiejskaPyra chciałem bardzo was serdecznie zaprosić na moją pierwszą w karierze licytację pojazdu ekskluzywnego!  A cóż to za pojazd? Zobaczcie sami! :)

74P0v6b.jpg

Licytacja odbędzie się w Poniedziałek 26.08 o godzinie 19;00 na dachu komisu pojazdów osobowych! Dodatkowo dzięki @Vaniliovsky przyszły właściciel Cometa otrzyma darmowe światełka na okres 2 miesięcy! Każda osoba, która będzie startować w licytacji otrzyma również ode mnie skromny rabat w komisie przy kolejnych zakupach między 5 do 10% (tutaj oczywiście będzie to zależeć jakie duże kolejne zakupy zrobicie + być może ten rabat delikatnie podwyższę).
Mam nadzieję, że mimo wcześniejszej godziny zjawią się potencjalni chętni na to cacko by gościło pod waszymi domkami. 
To tyle ode mnie zapraszam oczywiście do korzystania z usług komisu oraz na licytację! :) :hej:

• Like 13

#Promocja!

Szkoła już zawitała :book2:.  Dla większości z was nie jest to zapewne radosna wiadomość, ale mamy coś na poprawę humoru!

Przez cały wrzesień mamy dla was specjalną promocję na: Tankery, Linerunnery, wszystkie naczepy (z wyjątkiem burtówek) oraz Waltony rabat aż do 15%! 
Przykład: do tej pory Tanker kosztował w komisie 240.000$ po promocji zapłacicie 195.000$.

Waltony już niecierpliwie czekają na nowych właścicieli :truck:

YCzMlNt.jpg

Dodatkowo zdradzę, że promocję będą pojawiać się co jakiś czas ;), dlatego warto śledzić ogłoszenia komisu! 

• Like 8

#Ogłoszenie

Witajcie. 
W najbliższym czasie postaramy się razem z @WiejskaPyra podziałać w kwestii komisowej na forum.
Na chwilę obecną powstał temat o urlopach - dzięki czemu ma nie powtórzyć się sytuacja, że z powodu braku jednego z nas bardzo na tym cierpicie + oczywiście będziecie widzieć kiedy nas nie będzie. 
Dodatkowo postaram się, aby na dniach pojawiła się pewna ankieta, a o czym: póki co zostawiam tutaj mała nutkę tajemniczości - temat na pewno będzie podczas tej ankiety otwarty, gdzie przy okazji zadanie w pytania w tej kwestii. 
Już trochę o tym Pyrson pisał powstaje na nowo regulamin z tłumaczeniem + również jeszcze jedna mała rzecz, która kiedy będzie gotowa na pewno się tutaj pokaże. 
Póki co tyle ode mnie Miłej Niedzieli życzę :)

• Like 7

#Promocja

"Co raz bliżej święta..." na pewno już nie jeden z naszych graczy słyszałem tą piosenkę w radio. Komis pojazdów jak co roku rusza ze Świąteczną Promocją! Warto dodać, że promocja potrwa aż do 6 stycznia :) !

O to co następuje:

nRbiYrY.png

05SpjM9.png

Wszystkie samochody osobowe oraz używane motocykle kupicie za 50% wartości, a zestawy/dostawczaki/naczepy/busy/taksówki za 60% ich wartości! Dodatkowo: podczas świątecznej promocji komis nie pobiera opłat za zmianę koloru! 
Oczywiście ze swojej strony będę starać się o jak największą możliwą dla mnie aktywność na serwerze. Pamiętajcie o forum i discordzie, gdzie szybko i sprawnie umówimy się tak, żeby na siebie trafić ;)

Korzystając oczywiście z okazji chciałbym już życzyć wszystkim naszym graczom: Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt w rodzinnym gronie! Jak najmniej mandatów i dużo $ na PTS'owym koncie ;). Przede wszystkim tego czego najbardziej wam życzę, abyśmy zawsze byli Wielką PTS'ową rodzinką na dobre i złe! W tym czasie zapomnijmy na chwile o konfliktach i sporach i cieszmy się wspólnie z tego czasu!
Jeszcze raz Wesołych Świąt i zapraszam do korzystania z promocji!! 

PS: Dziękuje bardzo @Kapi0988 za wykonanie świetnych grafik oczywiście polecam tego "Allegrowicza" ;).

• Like 7
Przez #Iwanowicz,

Z uwagi, że trafiły mi się już takie wiadomości przypominam: 50% wartości pojazdy osobowe + motocykle / reszta (zestawy, dostawcze, busy, taxi) 60%

Licytacja

W najbliższą niedzielę (16.02.20) odbędzie się licytacja samochodu ekskluzywnego Buffalo, sprowadzonego świeżo z naszej fabryki w Chinach Stanach Zjednoczonych. Licytacja odbędzie się o godzinie 18:00 w komisie samochodów osobowych. Prowadzącym licytację będzie nowy operator komisu @Pazdek. Cena wywoławcza : $1.000.000

mta-screen_2020-02-05_19-51-49.png

• Like 14

#OGŁOSZENIE

Przez skończenie się umowy najmu i braku pieniędzy na czynsz, potężny komis pojazdów od dziś będzie znajdował się w Las Venturas.

image.png

0pS0riL.png

• Like 6
  • Hehe 2
  • I'm confused 6

#OGŁOSZENIE

Do potężnego komisu dołącza @Niventill. W sprawach związanymi z pojazdami oraz komisem możecie się od teraz zgłaszać także do niego.

• Like 2
  • Thanks! 2

Promocja Świąteczna!

Od dnia 21 grudnia 2020 do dnia 1 stycznia 2021* w komisie pojawi się specjalna promocja świąteczno-noworoczna! W tym okresie czasu, będziecie mogli kupić wszystkie dostępne pojazdy ciężarowe 15% taniej, samochody osobowe 10% taniej*, a dodatkowo wszystkie pojazdy będą skupywane w komisie z 10% podwyżką. Zapraszamy was wszystkich na zakupy, oraz życzymy wesołych świąt!

1* - z 1 stycznia włącznie

2* - usługi takie jak przemalowanie nie są objęte promocją

@WiejskaPyra oraz @Niventill

• Like 2
  • Hehe 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this