Sign in to follow this  
inspektor

Ogłoszenia / Announcements

145 posts in this topic

Recommended Posts

W związku z odejściem Legenda ze stanowiska szefa frakcji Pomoc Drogowa, wyznaczam jego następcę. Jest nim @Snixus. Gratuluję! Mam nadzieję, że długo będziesz jeszcze służył dla dobra frakcji. @legendowi chciałbym podziękować za trud i wkład poświęcony w rozwijanie frakcji.

• Like 15

Witam Was wszystkich.

Chciałbym podziękować za danie mi szansy poprowadzenia frakcji. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę, a frakcja będzie dalej się rozwijała. Rozumiem, że nie każdy będzie chciał kontynuować współpracę ze mną, pozwalam Wam więc odejść bez kary, macie na to czas do 13.08. W najbliższym czasie otworzony zostanie nabór na holowników. Postaram się wprowadzić nowy system premii, mam nadzieję że zmotywuje on Was do jeszcze większej pracy. To chyba tyle na ten moment, więcej w najbliższym czasie.

Edited by Snixus
  • Like 13

Zmiany w regulaminie

Wprowadzone zostały małe zmiany w regulaminie, zapraszam do zapoznania się z nimi.

http://truckers.com.pl/topic/17794-regulamin/

Nowy system premii!

Chcąc wymagać od Was większej aktywności muszę dać Wam coś w zamian. Zwiększam więc premie za wyrobienie 800 minut, od dzisiaj zamiast 25 000$ otrzymywać będziecie 35 000$. Wprowadzam również ''Pedeka miesiąca'' oraz premię za wyrobienie 2500 minut przez miesiąc. Oprócz tego zacznę rozdawać premie uznaniowe.

• Like 5

Hejo,
Jestem blejk i będę szefował w pede. Każdy nap, który nie ma ochoty ze mną współpracować może odejść, oczywiście z kara score. Pozdrawiam

• Like 21

Taka szybka informacja, żeby było jasne. Każdy gracz, który wezwie pomoc drogową powinien czekać, aż któryś z mechaników poprosi go o wpłatę pieniędzy za daną usługę. Jeśli na serwerze pojawia się mechanik i jest sam jeden na to nie dziwcie się, że nie zauważy którejś wpłaty. 
Wpłacamy pieniądze dopiero wtedy, gdy pracownik pomocy drogowej o to poprosi! TYLKO WTEDY !

• Like 12

Od dziś w obowiązkach pomagać mi będzie [PTS]Tajniak. Liczę na owocną współpracę i mam nadzieję, że reszta ekipy zaakceptuje moją decyzję. Dzięki i cześć !

Będzie, będzie zabawa  piekło, nie będzie problemów wypłaty. Witam wszystkich z nowej posady. //Tajniak

Edited by 2.2"VTEC
  • Like 10

0VlHLjp.png

No to ten, wiecie. Wesołych Świąt, dużo piniondzów, szczęścia, score, mało mandatów, problemów, pomyślnego zakończenia szkoły, bądź awansu w pracy i takie tam, przede wszystkim spędzonych w rodzinnym gronie świąt życzą wam Tajniak i Blake.

So that, you know. Merry Christmas, a lot money, happiness, score, the successes, Successful completion of school, or a promotion at work and stuff, mostly spent with your familys, wish you Tajniak and Blake.  

As a gift ,promotions ,we can give you only that ,again , Merry Christmas

Jako prezent - awanse, tyle możemy wam dać, no i życzymy jeszcze super choinki. O, takiej jak tu.

12321606_978928012154007_892790309819178

Edited by blake
  • Like 9

Zmiany regulaminu

Dodano punkt 5 w dziale kar. Proszę się z nim zapoznać, punkt ten obowiązuje od dnia 29.12.2015r

Szczęśliwego nowego roku :)

Tow Trucki

W związku z sytuacją, którą raczej każdy zna, osobiście proszę o możliwe zaprzestanie oblegania truck stop'a głównego.

ha27c1q.png

Zaraz obok znajduje się zatoczka, gdzie możecie stawać. Oczywiście, jej też nie można oblegać, ponieważ jest jeszcze pogo, które korzysta z niej, trzeba się podzielić. Również proszę was o rozstawianie się na mapie, gdy jest was kilku, polepszy to czas dojazdu do klienta itp. itd. Jeżeli prośba nie pomoże, wprowadzimy coś, czego raczej 99% z was nie chce. Powodzenia w pracy :)

LcwxeOn.png

• Like 3

Zmiany regulaminu #2

Z:

4. Holowniki nieprzypisane odstawione na bazę muszą mieć minimum 1/2 paliwa oraz 100% HP.

Na:

4. Holowniki nieprzypisane odstawione na bazę muszą mieć minimum 2/3 paliwa oraz 100% HP.

Z:

7. W niedziele oraz Święta godziny pracy każdego pracownika są od 10:00 do 20:00.

Na:

7. W niedziele oraz Święta godziny pracy każdego pracownika są od 11:00 do 20:00.

Z:

2. Odejście pracownika przed upływem 4 tygodni grozi karą 350 score.

Na:

2. Odejście pracownika przed upływem 4 okresów rozliczeniowych z wyrobioną pełną normą minut grozi karą 350 score.

Zmiany wchodzą w życie z dniem 11.01.2016.

• Like 7

Uwaga, uwaga, mieszkańcy Khorinis! Ogłasza się co następuje...

Z powodów prywatnych z prowadzenia Pomocy Drogowej zrezygnować musiał dotychczasowy szef, @Blake. Chciałbym mu szczerze podziękować za przyjęcie mojej propozycji szefowania, za cały trud i czas poświęcony tej frakcji, zarówno jako szef jak i zwykły pracownik. PD wiele Tobie zawdzięcza.

Tymczasowo frakcją zajmował się będę ja. Do kiedy? Czas pokaże, jest to raczej kwestia dni. Za chwilę będą wypłaty, w tym tygodniu nie ma premii, bo tak zdecydowałem. Co do dwóch delikwentów, którzy napisali zwolnienia, ale się z nich rozmyślili - możecie zostać. Bez odbioru.

• Like 9

Cześć, kilka słów ode mnie. Po pierwsze wielkie dzięki za zaufanie. Jestem pewny, że będzie się nam dobrze współpracowało. W życie weszło/wejdzie kilka zmian, które mają na celu bardziej efektywną pracę Pomocy Drogowej a także lepszą współpracę z graczami. Kilka pierwszych z nich to:

1. Zmiana w zakresie definicji stanowiska pracy
2. Wracają szkolenia wstępne, mające na celu test umiejętności potencjalnego pracownika
3. Zostały pokasowane nieważne posty
4. Jeśli zauważę potopione wozy PD po mapie, właściciel straci możliwość parkowania go pod domem lub poniesie stosowne kary. 
5. PD będzie posiadać nową (starą) bazę na terenie LV
6. Zmieni się funkcjonowanie hangaru
7. Możliwe zmiany w cenniku usług

Jeszcze jedna informacja ode mnie. Przez ostatnie tygodnie obserwowaliśmy pracę PD a także stosunek graczy wobec pracowników PD. Medal ma zawsze dwie strony. Także zaznaczam z tego miejsca, że pracownik PD to pracownik frakcyjny, który wykonuje swoją pracę za odpowiednią zapłatą. Proszę się zwracać z należytym szacunkiem. Wszelka arogancja będzie niosła za sobą konsekwencje. To samo dotyczy się pracowników PD. Wszelkie nadużycia będą odpowiednio "nagradzane"

Miłego dnia ;)

• Like 9

Aktualizacja Regulaminu:

Zmieniono punkt 3
Zmieniono punkt 4
Dodano punkt 21

Aktualizacja Informacji dotyczących Hangaru:

Dodano punkt 15

Zmiany wchodzą z dniem dzisiejszym. 

• Like 2

Właścicieli pojazdów, które znajdują się w Hangarze zapraszam po ich odbiór. Wszystkie wozy znajdujące się obecnie w hangarze, które w ciągu 14 dni nie zostaną odebrane staną się własnością salonu i zostaną wpuszczone do wtórnego obiegu. Dodatkowo, wobec wszystkich następnych wozów, które trafią do hangaru stosuje się tę samą zasadę 14 dni. Przepis wchodzi w dniu dzisiejszym :)

• Like 9

Z racji restrukturyzacji frakcji, która jest wieloetapowa, wszelkie nowości będą podawane do informacji publicznej na bieżąco. Oznaczać to po prostu będzie większy spam w ogłoszeniach, jakże ważnych. Z dniem dzisiejszym wchodzą zmiany w zakresie rozliczania pracowników z czasu pracy, przyznawania pensji oraz sankcji związanych z niedopełnieniem obowiązków. Krótko mówiąc, zmodernizowany został punkt 18 regulaminu. Zmiana jest #dobra, uczciwa i sprawiedliwa. 

z: 18. Pracownik zobligowany jest do wyrobienia tygodniowej normy tj. 400min. Za wyrobienie tejże normy otrzymuje stosowne wynagrodzenie. W przeciwnym wypadku, za pierwszym razem jest upomnienie słowne, przy drugim obcięte 50% wypłaty, kolejne nie wyrobienie normy poskutkuje zwolnieniem.

na: 18. Pracownik zobligowany jest do wyrobienia tygodniowej normy tj. 400min. Za wyrobienie tejże normy otrzymuje stosowne wynagrodzenie. W przeciwnym wypadku, za pierwszym razem jest wypłacana pensja proporcjonalna do przepracowanych minut oraz ostrzeżenie słowne, przy drugim jest to degradacja na stanowisko ze stopniem niższym od zajmowanego oraz brak pensji, kolejne nie wyrobienie normy poskutkuje zwolnieniem.

Na mojego zastępcę awansował @Fabio. Fabio bowiem wykonuje bardzo dobrą pracę związaną ze szkoleniami nowych pracowników, nadzorem pracy w trakcie gry a także stałym raportowaniem o postępach w pracy. Tym samym 10 000$ na poczet swojej pracy, jakie otrzymałeś w postaci dodatkowej premii za zeszły tydzień zamieniam po prostu na nową, wyższą pensje z racji pełnionego nowego przez Ciebie stanowiska. Awans zasłużony otrzymał również z Młodszego Mechanika na Mechanika. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Z poważaniem,
Miszek

• Like 8

NOWA BAZA - WAŻNE INFO!

Jak zapewne wiecie (lub nie jeszcze)  udało nam się zrealizować jedno z głównych założeń Pomocy Drogowej czyli wgrać nową bazę :) Ciesze się ogromnie, że nadeszła ta chwila. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim osobom, które pomagały w realizacji tego przedsięwzięcia, wzięły udział w przetargu publicznym oraz darczyńcom. Całość bowiem kosztowała nas około 8 mln $ (sic!) :) Zmieniliśmy kilka zasad w regulaminie, zmieniliśmy organizację pracę, zmieniliśmy także podejście co do rekrutacji i nareszcie też zmieniliśmy nasz "drugi dom". Wraz z nim, ważne jest, abyście się zapoznali z informacjami poniżej, ponieważ nieznajomość czy to regulaminów, czy to informacji zamieszczanych na forum niestety nie zwalnia Was z obowiązku ich przestrzegania. 

You must be signed in to read this content

Ponadto pytaliście mnie, kiedy będzie można parkować pojazdy służbowe pod domem. Będzie można, jeśli zauważę u Was wyraźną poprawę w kulturze pracy. Jest już lepiej niżeli z początku naszej pracy, lecz jeszcze troszkę brakuje. Sami widzicie, że idziemy odważnie po miano najsolidniejszej frakcji na PTS :) Ciesze się, że tworzymy wspólnie silny zespół, który mam nadzieję, że przetrwa ze sobą jeszcze wiele, wiele tygodni. 

W razie jakichkolwiek pytań - piszcie je śmiało w rozmowie ogólnej. Lepiej jest się zapytać dwa razy niż zrobić coś źle. Proszę tylko, aby te pytania padały właśnie w rozmowie ogólnej, gdyż wiadomości priw mam bardzo dużo. Dzisiaj mieliście także "przymusowe wolne" ale o to się akurat już nie martwcie ;)

To wszystko z tych ważniejszych ogłoszeń. Wiem, że nasza baza wzbudza wielkie zainteresowanie, więc pragnę tylko powiedzieć, że będzie istniała możliwość jej "pozwiedzania" i to już w tym tygodniu. Wszelkie próby dostania się na bazę macie niezwłocznie zgłaszać policji lub administracji serwera. Baza posiada jeszcze jeden mały element pustego terenu. Docelowo na nim będzie test (coś w stylu toru przeszkód), który sprawdzi Wasze umiejętności nie tylko na mieście ale i na placu wewnętrznym. Podnoszenie Waszych kwalifikacji (a sądząc po ilości potopionych wozów, to jednak słuszna idea) jest kluczowym elementem pracy w PD. I jeszcze raz powtarzam - dbać o porządek na bazie!

Z poważaniem,

Mishka Sokolovsky
Dyrektor Zespołu Pomocy Drogowej

• Like 17

Nie wiem za bardzo jak taki przepis ująć w regulaminie, więc napiszę najprościej na świecie to tu. Jeśli (drogi pracowniku) zamierzasz być offline wiele dni, wejść na 5 minut a potem wziąć kolejny już urlop, to opuść frakcję. Może Ci jest tu źle lub nie masz czasu na grę. Nie wiem. Ale od takich osób będę wyciągał surowe konsekwencje. 

• Like 5

Kilka ciekawostek mnie naszło o kondycji finansowej Pomocy Drogowej. Kiedy  przejąłem frakcje, PD posiadało ok. 5 mln $ 

5 mln $ daje:  
- 5 000 napraw wraków prywatnych
- 10 000 napraw wraków firmowych/frakcyjnych
- 16 666 napraw z dojazdem
- 50 000 napraw na miejscu

Kiedy postanowiłem wprowadzić zmiany i zbierać fundusze na nową bazę, tuż przed jej zakupem mieliśmy około 11 mln $

11 mln $ daje:
- 11 000 napraw wraków prywatnych
- 22 000 napraw wraków firmowych/frakcyjnych
- 36 666 napraw z dojazdem
- 110 000 napraw na miejscu

Średnio Pomoc Drogowa zarabia 140 tyś. tygodniowo

140 tyś daje:
- 140 napraw wraków prywatnych
- 280 napraw wraków firmowych/frakcyjnych
- 466 napraw z dojazdem
- 1 400 napraw na miejscu

Pracowników mam obecnie 16 (łącznie ze mną) co tygodniowo daje 87 napraw na jednego pracownika, średnio. Bo wszystkie liczby są uśrednione.  

Jak się okazuje, Pomoc Drogowa wielokrotnie ratuje życie Waszych pojazdów i to częściej, niż to się nam wszystkim zdaje :) Warto zatem uzbroić się w chwilę cierpliwości zamawiając PD, doprecyzować swoje zamówienie i prowadzić naturalny dialog z pracownikami. ;)

Z poważaniem,
Dyrektor Zespołu Pomocy Drogowej
Mishka
  • Like 22

Przypomnę Wam zespole o ważnej rzeczy. Jeśli ktokolwiek zechce odebrać wóz z hangaru, macie obowiązek wskazany wóz wziąć na hak, wywieźć przed bramę a następnie uzupełnić temat "hangar" w dziale PD. Nie ma innej opcji wydania wozu. Nie ma takiej możliwości aby jakikolwiek pracownik wpuścił jakąkolwiek osobę na bazę. Nieważne kim jest ten gracz i jaką pełni funkcję. Jeśli chce on wziąć wóz jak wszyscy, ma być traktowany jak wszyscy. Wyjątkiem jest wyraźna moja zgoda, ale i na to bardzo rzadko się zgadzam.

Drugą sprawą jest odbiór wozu służbowego przez innego gracza z firmy, niż tego, który wóz porzucił. Jeśli kogoś nie stać na odbiór wozu to go nie wydajemy. Albo zrobi to szef, albo inny pracownik, który wpierw wpłaci należytą kwotę a następnie (procedura powyżej).  Ponadto, proszę Was, abyście raportowali mi w PW o wszystkich incydentach, jakie mają miejsca związane z Pomocą Drogową. Choćbyście się żalili, że macie niewygodne siedzenia w Tow Truckach, nie wspominając o innych aspektach naszego życia i pracy. Moim zadaniem jest przede wszystkim zbudowanie Wam warunków do pracy a także odpowiednia obsługa graczy. Jedno łączy się z drugim. Udało się  nam wspólnie już dużo osiągnąć, dbajmy o ten bilans :) 

Pozdrawiam. 

• Like 7

Z dniem dzisiejszym, osoby posiadające stanowisko Inż. Mechanik [Weteran] (lub wyższe) mają pełne prawo parkować swoje pojazdy służbowe pod domem. Proszę tylko o wcześniejszą informację zwrotną o takim zamiarze ;) Ponadto, uległ zmianie pkt. 9 regulaminu frakcji PD. Pracownicy w godzinach 22:00 - 6:00 mają możliwość poruszania się pojazdami prywatnymi do wezwań. 

Przypominam o obowiązku dbania i tankowania pojazdów służbowych oraz pozostawiania ich po pracy zaparkowanych na bazie. (z wyjątkiem w/w). Dyskusja na temat eventu dla pracowników PD pozostaje nadal otwarta i czekam na Wasze pomysły i propozycje w temacie "Event PD" 

Pzdr.! ;)

• Like 9

Z dniem 15.04.16 nasza @Tonks zdobyła tytuł Instruktora Pomocy Drogowej. Oznacza to (oprócz dodatkowej premii), że Tonks również będzie szkolić potencjalnych kadetów naszej frakcji, czasami pod okiem moim lub Fabia. Tym samym można rzec, że wszyscy w PD przeszli szkolenie, łącznie ze mną ;) Gratuluję!

• Like 8

Dzień 1 maja dla chcących ogłaszam wolny. Nie musicie pracować w ten czas na frakcji, aczkolwiek mile widziane zaangażowanie ;) Udanej a zarazem bezpiecznej majówki!

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this