Sign in to follow this  
Lee

Temat otwarty Pomocy Drogowej / Free chat

3384 posts in this topic

Recommended Posts

Potwierdzam stał tam na parkingu.

• Like 3

Może i 5k ale potrzebowałem go w LS, znajduje się w SF. Trochę to denerwuje jak zabiera Ci ktoś zestaw chociaż zaparkowany był normalnie :E

Jak zostałem wezwany przez Rysja zestaw był na chodniku, nie mogłem wiedzieć że był wypchany przez innego gracza :/

Kiedyś jak mnie Fabio szkolił (pozdrawiam truckera Fabia :E ) to mówił mi że takie pojazdy które są blisko parkingu powinniśmy odstawiać na parking.

Mi niestety nic takiego nie zostało przekazane. Na ss-ach widzę że zaparkowałeś dobrze, nie mogłem wiedzieć że Twój zestaw został wypchany. 

Ok, a co z pracownikiem, który był online przy zabieraniu mojego zestawu na hangar?

Z tego co się orientuję jest to RT prywatny, nie widziałem że jestem zobowiązany pytać się pracowników firmy o pojazdy prywatne.

• Like 2

Ok, poczekajmy na decyzję szefa frakcji, mnie i tak nie ma  do Poniedziałku. :E

Na co tu czekać, odstawi na miejsce i po kłopocie... :P

• Like 6

Czy te poszukiwania dwóch mechaników do obstawy dzisiejszego konwoju nadal trwają? :E

Oke, chciałam się upewnić XD dzięki

dafać wypłaty bo bende szczelać xd

DlrwFwy.jpg

• Like 8

Wiecie, z tymi parkingami zawsze był problem, bo to są parkingi, na których freeze nie obowiązuje. To znaczy zwyczajnie go tam nie ma, więc tutaj nawet nie ma co winić PD. To co zostało przekazane przez Fabia, a to co zostało przekazane przez Killerka to są kompletnie odmienne metody nauczania.

Można by było pomyśleć o freezach na takich parkingach, albo przynajmniej wyznaczyć część parkingów.

• Like 3

Słaby pomysł :P Już lepiej strefy freez porobić. Ręczny to dużo roboty, a strefy freez to raptem kilka miejsc na mapie.

• Like 2
Przez Fabio,

Racja, strefy freezów byłyby lepszym rozwiązaniem.

Nap xd podałem nazwę propozycji ostatnio pisalismy o strefach friza na parkingach. :P

Byłem pierwszy na wyścigu, ostatnie zakręty na górze i zwycięstwo moje, każdy widział, aczkolwiek Orange walczy od dłuższego czasu o zerwanie umowy i sie dowalczylo, mój holownik jest na starym lotnisku, dzieki jakby mi go ktoś zabral,ja nie mogę wejść na serwer ponieważ nie mam internetu a ten z telefonu pozwala na Max przeglądanie internetu

Zamiast tych łodzi do wyławiania można by skorzystać z naszego lądowiska i zakupić helke z tym magnesem jak w misji z gta sa.

Na to potrzebny jest skrypt, zgoda inspektora i odpowiednie osoby tym zajmujące się. Dodanie czegoś takiego mogłoby za sobą ponieść falę skarg na pracowników pomocy drogowej, bo zawsze znalazły by się osoby odwalajace czymś takim. ;) Moje prywatne zdanie na ten temat. Wielką zmianą byłby zwykły helikopter dla PD, ale mało to realne.

helka w pd XDDDDDDD raz było zebranie pedeków, jednym z tematów była ta głupia helka, jak zwykle pomysł poszedł do kosza

• Like 1