Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Bedi.

Taki tam mój skromny rower trójkołowy z silnikiem.

Recommended Posts

W wakacje w 2009r. nudziłem się z kolegą więc wpadliśmy na pomysł żeby zrobić taki o to rower, mieszkamy w mieście, więc maszyna jest miejska a nie wiejska! Trzymamy ją na obrzeżach miasta w tajnej lokacji. Robiliśmy ją przez 3 miesiące, bo spawarkę się pożyczało i nie zawszę była dostępna. Rower ten był robiony u kolegi w komórce, u kolegi babci w garażu i w ZUS'ie, gdy miałem urlop płatny od praktyk(umowa o pracę - przyuczenia zawodowego na Kucharza maje gasrtonomii, spoko facet wynajmował tam pomieszczenie w ZUS'ie i prowadził własny Bufet). Silnik jest 2 suwowy, ma ok. 45 lat, produkcji CCCP(ZSRR), nawet na nim jest oryginalna świeca zapłonowa koloru niebieskiego z czerwonym napisem "Made in CCCP". Bak jest z puszki po lakierze do drewna, ma wzmocnione dno ołowiem i 2 dnem od 2 puszki(kolega ma lutownicę do lutowania samym ołowiem).

Czyli robiliście to 5 lat ? :E

No na to wygląda xD

Jakbyście potrafili wejść do filmu na YT po przez przycisk oglądania na YT, to zauważylibyście że film wstawiony w 2010r., sam rower był ukończony ok. październiku 2009r., ciągnęło się to 3 miesiące ze względu na to że nie mieliśmy własnej spawarki i trza było pożyczać od kogoś.

Fajny rower, jaki osiąga vmax?

[Treść dostępna tylko dla osób posiadających PTS Premium, zakup przemytnika aby odkryć wiadomość, dziękujemy i przepraszamy za kłopot]

By Fabio,

Warn za głupkowaty komentarz nic tu nie wnoszący.