Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Sw3rve

Pyranap.

Recommended Posts

Witam szanownego Ziemniora

A więc chciałbym dołączyć do nowo powstałej firmy która została utworzona po upadku poprzedniej, pewnie będzie 1000 krotnie lepsza ale to się jeszcze okaże :D Podanie swoje motywuję tym iż mam dość spore doświadczenie jako trucker czy pracownik frakcji. Mam wysoki poziom kultury i nie jestem napem :D Chodź i tak zaraz ktoś powie że jestem :D Jeśli chodzi o rzeczy prywatne to mam 20 lat, mieszkam na śląsku w małej mieścinie Tarnowskie Góry i w tym roku zdaje maturę. W grze mam nick Sw3rve id to 4852 oraz posiadam TS3 i mikrofon. 

Z wielkim szacunkiem

Sw3rve

Nie będzie 1000 krotnie lepsza, za mojego szefostwa była to dobra firma oby ta była na podobnym poziomie ps: I Hate you now Sw3rve // DARKI

Nie wiem jak to usunac, wiec tylko edytuje. Prosil bym kogos jak by mogl usunac tego posta

Edited by Mlody1412

Mam 14 lat

Mój nick to Negative

Score : 1637

Pracowałem w SaleX Bonhart Pomoc Drogowa Rapide Travel

List Motywacyjny:

Bezpośrednią przyczyną napisania mojego listu było ogłoszenie na forum z dnia 04.02.2015r

Pragnę przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko pracownika Security Transport.

Ważna jest także komunikatywność, jak i na początek aktywność. Tak się dobrze składa, że ja te cechy właśnie posiadam.

Mam dużo zapału i chęci do przepisowej pracy ( przemyty tez :D ), co czyni mnie osobą pracującą.

Będę szczęśliwy pracując jako kierowca u Pana w firmie, więc jeśli zainwestujecie we mnie, to tak naprawdę zainwestujecie w siebie.

Jeśli gdziekolwiek zachodzi kłótnia, rozwiązuje ją w sposób inteligentny, nawet, jeżeli ta nie dotyczy mojej osoby.

Reprezentuję wysoki poziom kultury wobec innych graczy, nie jestem osobą agresywną.

Mam nadzieję, że szybko uda nam się ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Mam na imię Maciej. Mam 14 lat ( za pare dni 15 ), co oznacza, że chodzę do klasy 2 szkoły gimnazjalnej.

Swoją przygodę z serwerami zaczołem ponad 2,5 roku temu

co oznacza, że już troszkę się juz zakorzeniłem w tej dziedzinie.

Nie jestem agresywny oraz "wybuchowy",w szkole mam zachowanie Dobre.

Mam nadzieję, że doświadczenie opisane powyżej, tj. moje atuty ( opanowanie, bycie osobą przestrzegającą prawa,

a także kulturalną ) pozwolą mi odbyć staż jako kierowca w firmie.

Poza tym interesuję się muzyką, jazdą rowerem.

Poza tym, lubię od czasu do czasu pograć sobię w siatkówkę, mam do tego predyspozycję.

Pozdrawiam Maciej 

Edited by Negative

Guest Busterinho

Witam szanownego szefa, pisząc to podanie mam nadzieje, że zostanie ono pozytywnie rozpatrzone. Mój nick z gry to Buster, na serwerze gram od dosyć dawna, trudno mi na ten moment zliczyć. Mam bardzo dobry kontakt z graczami. Staram się nie wchodzić w żadne spory, ani nikogo nie wyzywać. Podczas gry na serwerze staram się pomagać nowym graczom. Obecnie nigdzie nie pracuje, po odejściu z administracji przeszedłem na zasłużoną emeryturę, lecz ostatnio postanowiłem znowu powrócić na serwer (:D). Nie jestem graczem, który gra dla pieniędzy, dla mnie liczy się zabawa. Dlaczego mnie masz wybrać? Myślę, że jestem idealnym kandydatem na zaoferowane stanowisko, mogę również Ci pomóc w razie problemów. Szukam miejsca, które potrzebuje dobrego pracownika. Ze swojej strony oferuję wiedzę, kreatywność, pracowitość, rzetelność oraz odpowiedzialność. Teraz postaram się opisać swoją skromną osobę w paru zdaniach. Mam na imię Karol i mam 20 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości Lubawa, położona ona jest w woj. Warmińsko-Mazurskim. Uczęszczam do czwartej klasy Technikum Elektrycznego w Lubawie. Charakteryzuje mnie ogromna cierpliwość, wysoka kultura osobista, oraz umiejętność pracy w zespole. Jestem człowiekiem miłym, ambitnym, koleżeńskim, spokojnym i przede wszystkim pracowitym. Interesuję się przede wszystkim transportem, nie tylko lądowym ale również powietrznym (lotnictwem), sportem, fotografią oraz informatyką.

Pozdrawiam

Buster

Edited by Buster

Witam Szanownego Ziemniaka

Na imię mam Andrzej, na serwerze jestem znany jako Wiejska_Pyra. W chwili obecnej mam 17 lat, wkrótce skończę 18. Moja obecna ilość score to 1000+, ale może w każdej chwili wzrosnąć. Gram na tym serwerze od 2012 roku, przez ten czas kilka razy zmieniłem nicki oraz pracowałem w kilku firmach i frakcjach m.in. AMM Transport, Petrol oraz Pomoc Drogowa. Posiadam spore doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dowolnych gabarytów, jednak wolę jeździć mniejszymi pojazdami ze względu na większą wygodę jazdy. Dlaczego wybrałam Security Transport? Ponieważ jest to nowa firma, a ja bardzo chciałbym pomóc jej w rozwoju. A do tego Pyry powinny trzymać się razem. Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Pozdrawiam

Wiejska_Pyra

Witam Szanownego Ziemniaka

Na imię mam Andrzej, na serwerze jestem znany jako Wydyma. W chwili obecnej mam 14 lat, wkrótce skończę 15. Moja obecna ilość score to 300+, ale może w każdej chwili wzrosnąć. Gram na tym serwerze od 2014 roku, przez ten czas kilka razy zmieniłem nicki. Posiadam spore doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dowolnych gabarytów,. Dlaczego wybrałam Security Transport? Ponieważ jest to nowa firma, a ja bardzo chciałbym pomóc jej w rozwoju. A do tego Pyry powinny trzymać się razem. Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Curriculum Vitae

Dane

Imię i nazwisko: Bartek Ka

Nick w grze: bdk.

Data i miejsce urodzenia: 31.12.92r - All Saints General Hospital - Los Santos

Adres zamieszkania: Aktualnie brak

Score: 2595

ID: 17542

Czas spędzony w grze: 21d 12h+

Wykształcenie

Wyższa szkoła samochodowa Doherty w San Fierro

Doświadczenie zawodowe

xx - 10.14 - Wolny kierowca

10.14 - 01.15 - Emeryt w firmie Fast Cargo

Umiejętności

- Bardzo dobra znajomość mechaniki pojazdów transportowych

- Kurs operatowa wózków jezdniowych

- Kurs samoobrony

Znajomośc języków obcych

- j.angielski - poziom średniozaawansowany

Zainteresowania

- Gry komputerowe

- Muzyka

- Rozój osobisty / psychologia

- Rysunek

- Kino

List motywacyjny.

Szanowny Panie. W odpowiedzi na Pana ofertę pracy, chciałbym złożyć swoją kandydaturę. Rozumiem, że przyszło nam żyć w czasach, w których liczy się bardzo szybki rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie uważam, że powinien przyjąć na wolne miejsce właśnie mnie. Dzieki mojemu wysokiemu doświadczeniu Pana firma bardzo szybko uzyska nie tylko szybciej pieniądze na zakup taboru, powiększenie firmy ale także kulturalnego, uczciwego i wesołego kierowce, bardzo chętnego do pracy. Mam nadzieję, że rozpatrzy Pan moje podanie pozytywnie i już niedlugo będę mógł zacząć pracę.

Pozdrawiam

Bartek Ka / bdk.

Witam, mam na imię Łukasz i rocznikowo mam 16 lat. Urodziłem się w Kielcach ale mieszkam w małej wsi Gorzędów w województwie Łódzkim. Chodzę do 3 klasy gim im.Jana Pawła 2 w Kamieńsku.Teraz mam jeszcze 1,5 tyg ferii.Jestem graczem spokojnym i wyrozumiałym.Dbam także o moją ortografie i jak zauważę jakieś błędy to natychmiast je poprawiam. Chciałem dołączyć do tej nowo powstałem firmy ponieważ czuje że tutaj się rozwinę.A także chciałbym pomóc tej firmie w rozwoju .Mój nick w grze to LuKKi a id. mojej postaci to 27690. W tej chwili mam 37 scr, ale moim zdaniem score to nie wszystko liczy się gracz. :)

Posiadam także TS3 i sprawny mikrofon :)

Z pozdrowieniami LuKKi.

PS.Tak jak napisał Sw3rve jesteś napem :>

Edited by lukki

Witam,
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy w firmie Security Transport. Na serwerze w pełni aktywnie gram od wakacji (grałem we wcześniejszych edycjach również, z przerwami). Pracowałem w Petrolu na stanowisku doświadczonego kierowcy (zwolniłem się ze względu na atmosferę w firmie po zmianie lidera) jak i w Fast Cargo (zrezygnowałem ze względu na brak satysfakcjonujących zarobków i wprowadzenie nowej polityki firmy), nigdy w żadnej z firm nie było ze mną problemów czy skarg. Odszedłem z własnej woli, z bólem serca, bo nie lubię zmieniać ich co dwa tygodnie, lecz sytuacja mnie do tego zmusiła.
Mam 21 lat, pracuję jako kierowca dostawczaka, także wiek zobowiązuje mnie do odpowiedzialności i dokładnego wykonywania powierzonych mi obowiązków. Chciałbym przyczynić się do rozwoju firmy ponieważ podoba mi się jej tematyka jak i Twój pomysł na ten biznes.

Nabiłem ponad 1100 score na dzień dzisiejszy a wykonanie tygodniowej normy nawet i 50-60 score w czasach "kryzysu gospodarczego" na serwerze nie stanowi dla mnie problemu. Oczywiście posiadam mikrofon i TS3.

ID: 14160
Czas online: 278 godzin

Witam napa Ziemniaka :E

Nazywam się Michał, mam 16 lat, uczęszczam teraz do 3 klasy gimnazjum w szkole im. Kardynała, Adama, Stefana Sapiehy. Mieszkam w pięknej wsi zwanej Bobrek, która znajduję się na południowym-wschodzie Polski. Jestem cierpliwym, pracowitym, miłym, aktywnym i uczciwym graczem, nigdy nie miałem problemów z administracją. Zawsze kulturalnie się zachowuje wobec osób. Interesuję się grami i filmami akcji, piłką nożną, motoryzacją. W przyszłości chciałbym zostać prawnikiem, lecz nie wiem czy ta droga się nie zmieni.
Na serwerze PTS'ie gre zacząłem, kiedy miałem 11 lat. Bardzo mi się ten serwer spodobał. Grałem pod różnymi nazwami, ale nick ReD jest ze mną od 2 lat.
Miałem zaszczyt pracować kilka razy w takich firmach jak: DT-Logistics, AMM-Transport, Petrol, Taxi, SaleX ale także miałem zaszczyt pracować we frakcji Pomocy Drogowej, Policja a także Pogotowie. Obecnie na serwerze można mnie spotkać pod nickiem ReD oraz ID: 4863, moje score to 1424.
Chciałbym dołączyć do ST ponieważ ta firma dopiero zaczyna i chciałbym jej pomóc :).

Pozdrawiam.

Witam

Mam na imię Michał

Mam 16 lat

Lubię grać na komputerze

Chciałbym dołączczyć do nowo powstałej firmy ponieważlubie jeżdzić samochodami ciężarowymi i znamcała mapę GTA San Andreas i jeżdze ostrożnie i przepisowo, lubię pomagać innym.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie pojego podanie.

Pozdrawiam Michał

Witam mam na imię Kacper i mam 15 lat.Mieszkam w Targowiskach koło Krosna.

Mój nick na serwerze to Minister.Chodzę do 2 gimnazjum i prawdopodobnie

potem wybieram się do szkoły informatycznej.

Chciałbym do was dołączyć,ponieważ lubię jeździć ciężarówkami tak jak mój brat.

Na tym serwerze gram 2-3-4 miesiące.Posiadam ts3,Skype i oczywiście mikrofon.

Jestem osobą kulturalną i pomocną,Kiedy komuś stanie się krzywda to pobiegnę mu na pomoc.

Nie rozpoczynam kłótni i nie uczestniczę w nich.Znam mapkę na 90%-100%.

Posiadam 85 score ale z dniem rośnie.Niestety nie pracowałem na razie w żadnej firmie ani frakcji.

ale mam nadzieję że to będzie moja pierwsza i przyjemna praca.

Chciałbym mieć zaszczyt pracowanie z panem.

Moim ulubionym sportem to piłka nożna i piła ręczna.

Pozdrawiam

PiratEU na serwerze Minister

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury do pracy w tej o to firmie.

Witam, z dniem dzisiejszym składam kandytanturę na pracownika firmy Security Transport.

Mam na imię Mateusz. Na serwerze posiadam skromny majątek oraz małą ilość score [ 1400sc ]. Pracowałem już w innych firmach/frakcjach. Ale najwieciej przepracowałem w frakcjach typu Pomoc Drogowa oraz Pogotowie. Miałem okazje też pracować w kilku najwiekszyc firm typu Sprunk Trans oraz Fast Cargo. Mój cel który chcę zdobyć to podnieść poziom firmy. Taki sam miałem cel w firmach Sprunk Trans, Fast Cargo. Który zarobił na mnie kilka tysięcy które mogło za to kupić pojazd dostawczy. Moja aktywność na serwerze jest średnia, z powodu nauki ale będę nadrabiał w koniec tygodnia ponieważ mam najmniej lekcji.

Z uszanowanie gracz Nycer

Witam,

Na imię mam Marcin, mam 18 lat.

Interesuję sie budownictwem, mechaniką, sportem.

Z PTSem jestem już ponad 3 lata, po reaktywacji 4 miesiące.

Aktualne score: 600+.

W "GTA SA" gram od kiedy powstało dzięki czemu doskonale prowadzę samochody, mapę

znam na pamięć co pozwala mi szybko i sprawnie dojechać do danego celu.

Szukam firmy na stałe, przestudiowałem regulamin i odpowiadają mi Wasze warunki.

Chciałbym zostać zatrudniony u Ciebie ponieważ oferujesz nową i ciekawą dla mnie prace

która nieco różni się od reszty ofert na rynku pracy serwera.

Jestem pracowitym, solidnym i uczciwym człekiem.

Jeśli mnie przyjmiesz, nie pożałujesz !

Pozdrawiam, Pajpa :)

Witam Szanownego ziemniaka,

W związku z otwarciem naboru do Firmy Security Transport zgłaszam swoją kandydaturę.

Mam na imię Szymon, mam 18 lat i pochodzę z województwa Małopolska.. Moimi zainteresowaniami są sporty, motoryzacja oraz komputer. Moje doświadczenie na serwerze to około pół roku z przerwami, pracowałem w firmie SaleX lecz teraz pragnę spróbować swoich sił w firmie Security Transport . Na serwerze spędzam dość dużo czasu dlatego wyrobienie tygodniowej normy nie będzie mi sprawiać kłopotów. Jestem ambitny, odpowiedzialny, uczciwy, komunikatywny a przede wszystkim szybko się uczę. Na serwerze gram pod nickiem PiracikFT, ID mojej postaci to 26209

-scor-233

Staż na serwerze trzy miesiące

Dziękuję za uwagę i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z poważaniem,

PiracikFT.

Witam zarząd Security Transport 

W związku z otwartym naborem zgłaszam swoją kandydaturę na pracownika SECURITY TRANSPORT 

Nick : Pomocny.
imię i nazwisko (serwerowe) : Zdzisław Petarda
ID postaci : 19633 
Staż na serwerze : ok. 4 miesiące
Czy pracowałem w innych Frakcjach/Firmach ? : Tak
Ilość Score : 648
Opis:
Mam na imię Dominik. Uczęszczam do 3 kl gimnazjum w Białymstoku. Interesuję się piłką ręczną jak i motoryzacją. Grę na PTS'ie (MTA) zacząłem ok 4 miesiące temu, od tamtej chwili gram regularnie. Jestem aktywnym graczem, myślę, że wyróżniam się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do innych graczy, kulturalnie odzywam się do wszystkich graczy, chętnie pomagam. Byłem w poprzedniej firmie Bonhart ale upadła . Spisywałem się tam bardzo dobrze, nie było na mnie skarg. Uważam, że spełniam wszystkie wymagania dotyczący pracy w Security Transport. Mapę San Andreas znam bardzo dobrze i napewno szybko zapoznam się z pracownikami jak i z samą pracą w firmie. Piszę podanie tutaj, gdyż jest to nowa firma, która wzbudza moje zainteresowanie i ciekawość. Chciałbym pracować w Pańskiej firmie z zapałem i przejemnością

Proszę o pozytywne rozpatrzenie, 
mojego podania. 

Pozdrawiam Dominik

Edited by jejerek

Witam Zarząd firmy Security Transport.

W związku z otwarciem rekrutacji , zgłaszam swoje podanie .

Mam na imię Mateusz mam 16 lat, uczęszczam do pierwszej klasy technikum.Jestem spokojnym graczem .Na serwerze gram od Października 2014 roku. Score wbijam dosyć szybko aktualnie mam 810. Mam przegrane ponad 12 dni i 21 godzin.Pracowałem w firmie Petrol na stanowisku ,,Doświadczony Kierowca" Więc wiem jak jeździć z niebezpiecznymi substancjami, co myślę mi pomoże w rozwożeniu cennych i kruchych Przedmiotów. Wybieram firmę Security Transport ponieważ uważam, że jest to Firma która ma Bardzo ciekawy cel. Podoba mi się przewożenie cennych ładunków i mam nadzieje, że będę mógł  je też przewozić. Wielkim plusem firmy jest też Bardzo wesoły , pomocny Szef.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mego podania

Pozdrawiam szefa Security Transport

Materex

Witam serdecznie szanownego pana Ziemniaka 

Gdyż prowadzisz nabór do firmy zgłaszam sie do Ciebie z prośbą o prace w tak wyrafinowanej firmie którą otworzyłeś. 

Mój wiek to lat osiemnaście, na serwerze jestem obecny od 2/3 miesięcy. Pracowałem swego czasu w Petrolu, lecz zostałem z niego wyrzucony gdyż moje uczestniczenie w grze było niemożliwe (trafiłem do szpitala). Imię me to Wojciech, nick to V0jtyma. Score niestety mało bo 270 lecz rośnie i rosnąć będzie.(bla bla bla koniec tego gadania)

Jeździć umiem, mandatów nie dostaje, jeżdże szybko ale umiejętnie, nie daje sie złapać. 

Przemyśl to Ziemniaczku czy potrzebujesz takiego napa jak ja :E

Pozdrawiam 
Peace Yo

Witam Serdecznie pana Ziemniaka,

Piszę tu po to , by zgłosić się do pańskiej firmy. Mój nick to Weryy , ID: 22334. Gram na serwerze już ponad 2 miesiące.

Poświęcam na serwer około 2/3 godziny

Oczywiście gram codziennie. Jednak wyjątkiem jest tylko jakiś ważny sprawdzian w szkole.

Mój sc wynosi 112 i ciągle rośnie.

Do tej pory nie byłem w żadnej firmie/frakcji , lecz bardzo się staram o dołączenie do firmy.

Ogarniam o co chodzi na serwerze , nie dostaję dużo mandatów (Dostałem tylko około 3/4) , Jeżdżę rozsądnie i nie utrudniam innym rozgrywki.

Coś troszkę o mnie:

Mam na imię Jakub i mam 14 lat (Jestem ogarnięty)

Lubię bardzo grać w gry a najbardziej w MTA

Moje zainteresowania to Piłka nożna , gry i motoryzacja.

Myślę że szanowny Pan Ziemniak przeczyta moje podanie ;)

I oczywiście życzę innym powodzenia o dostanie się do frakcji.

Pozdrawiam

Weryy 

Curriculum Vitae

Paweł (Mainamach)

Data urodzenia: 22.01.2000r.

Obywatelstwo: Polskie (zamieszkały w niemczech)

E-mail: milanpawlo@wp.pl

Doświadczenie: Podstawowe

Umiejętności: Znajomość problematyki komputerowej

Podstawowa znajomość języka angielskiego

Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Hobby: Sport, motoryzacja, gry komputerowe

List Motywacyjny: Myślę że spełniam wymagania szefa firmy i byłbym dobrym pracownikiem firmy Security Transport.

Edited by Mainamach

Witam, nazywam się Szymon i wołają na mnie kret, dlatego mam nick krecik07. Gram na serwerze od miesiąca. Mam 17 lat i mieszkam w trójmieście. Chciałbym się zatrudnić w firmie Security Transport, ponieważ chciałbym bardziej rozwinąć moją postać na serwerze. Dziennie gram na serwerze około 2-3 godzin. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie

krecik07

Siemka,

Jestem Gieras, znasz mnie ze strony prywatnej :D Chciałem tylko napisać, że mogę pracować u Ciebie, iż ponieważ jestem napakowany i nadaję się na ochroniarza :D :E

Z poważaniem i bez owijania w bawełnę kłania się nisko,

Gieras.

Witaj Ziemniak, my friend.

Mam na imię Kamil, mam 20 lat. Serwer ten znam już od 2010 roku, cały czas grając pod niezmiennym nickiem Fresz. Myślę, że niektórzy znają mnie jako "Freszowe PD". Interesuję się Pożarnictwem, Motoryzacją, Nowinkami technicznymi i Transportem. Obecnie jestem aktywnym druhem Ochotniczej Straży Pożarnej, co mnie bardzo cieszy, bo robię to co kocham. Doświadczenie które zyskałem pracując w Pomocy Drogowej, Pogotowiu, Taxi, Policji, AMM-Transport, Petrol, pamięta jeszcze czasy przed resetami serwera (nie wiem kiedy były, wiem że straciłem majątek i mojego kochanego Stalliona). Nie powinno to jakoś wywyższać mnie z wielu kandydatów, bo to stare czasy, jednak jakieś pojęcie mam. Obecnie mam 100 score, wypracowanie w pocie czoła. Mapę znam bardzo dobrze, jak również przepisy, więc z tym nie powinno być problemu. Znam regulamin i cały tachograf prawie na pamięć (może nowych mandatów mogę nie kojarzyć).

Jestem w miarę kulturalny, towarzyski, wesoły z poczuciem humoru. Potrafię się dostosować do wszelkich warunków. Jestem ugodowy i bezkonfliktowy. Na serwerze spędzam wystarczającą ilość czasu, żeby nie hańbić imienia Firmy czy Frakcji. Kieruję się uczciwością i staram się bezgranicznie pomagać jak to na strażaka przystało.

Myślę, że moje "podanie" zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam, Kamil "Fresz:.

Good ziemniak estimated.

I am writing to you to respectfully submit my letter of work so dear SECURITY TRNASPORT company.

ABOUT ME:
  My name is Andres Ochoa live in a small town in clombia, I have 17 years of living old with my parents and sisters, I am currently studying and finishing high school in my city, I have a very good and suitable profile of worker I am respectful of my fellow in my free time I like listening to music and play football I am responsible and dedicated to my duties, I know the forum rules and company'm a very active and hardworking player, want to contribute with my work to your company to get through and can be the best.

INFORMATION:
Game Name: | Andres8a |
ID: 1768
Score: 2840 (temporarily)

EXPERIENCE:

I have experience working in empesas as:
AMM Transport
DT Logistics
Bonhaart
salex
Rapid travel
Fast charge
Sprunk Trans Inc (now)

Thanks for your attention and I hope good answers soon.

Sincerely,|| Andres Ochoa ||

Edited by Andres_8a

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this