Sign in to follow this  
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

2213 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Conti

Imię i nazwisko: Conti Nental

ID postaci: 45660

• Like 1

Witam serdecznie Generalnego Inspektor Policji.

W związku z otwartym naborem do Policji postanowiłem przedstawić swoją kandydaturę.

Jestem Maciek, mam 20 lat. Mieszkam pod Szczecinem, studiuję informatykę na Akademii Morskiej. Gram na serwerze już od 3 lat, przez ten czas każdy zdążył mnie poznać lepiej lub gorzej, ale wydaje mi się, że zawsze dawałem się poznać z tej dobrej strony. Przez czas, który z Wami spędziłem zdążyłem już trochę popracować w Policji, za czasów Polaka i Szluga, pracowałem również w większości firm. Niedawno zostałem także moderatorem serwera, na co wskazuje ten ładny fioletowy kolor nicku. Wracając do przedstawienia mojej osoby, mogę stwierdzić, że jestem osobą rozważną, spokojną, zazwyczaj nastawioną pozytywnie do wszystkiego. Potrafię być jednak stanowczy i nieugięty, co prawdopodobnie przyda mi się w ewentualnej pracy w Policji. Dodatkową zaletą będzie mój spory staż, znajomość angielskiego, duża aktywność na serwerze i doświadczenie w pracy policjanta. Mojej postaci zostało nadane ID 7995, aktualnie posiadam ponad 5000 score i grubo ponad 100 dni łącznego czasu online, jeśli dobrze pamiętam to około 2700 godzin.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania i życzę miłego dnia/wieczoru.

Pozdrawiam,

Lipazy

• Like 11

Nick: AdamekBosss

ID postaci: 75277

Wysokość zaległego mandatu: Utrudnianie pracy funkcjonariusza- 6000$ 15scora i 15min więzienia x2 = 12000$, 30scora, 30 min więzienia 

You must be signed in to read this content

WYSTAWIONY

Cefi, Lipazy. Resztę podań odrzucam, nabór trwa nadal.

• Like 6

Nick: X3n0

ID: 78357

Mandat:18k 60 score i 30min

Dowód

Edited by Chlebek95

Witam.

W związku z otwartym naborem na stanowisko posterunkowego pragnę wysunąć swą kandydaturę na owe stanowisko.
Mam na imię Daniel i pochodzę z Bochni (woj. małopolskie). W ubiegłym roku ukończyłem studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" w Krakowie. Dlaczego wybrałem takie studia? Ponieważ ukończyłem LO o profilu Straż Graniczna. Uznałem, iż ukończenie takiego LO oraz takich studiów da mi szerokie pole manewrów co do mojej przyszłej pracy. Niestety dwukrotnie nie przeszedłem rekrutacji do Policji. Obecnie biorę udział w rekrutacji do Straży Granicznej. Do tej pory wiązałem swą przyszłość tylko i wyłącznie z "mundurówką", lecz mówiąc szczerze w obecnym czasie nie jestem już pewien tak jak jeszcze rok temu czy praca w SG/Policji etc. będzie dla mnie w pełni satysfakcjonująca. Ostatnimi czasy co raz częściej zastanawiam się nad pracą maszynisty w PKP,SA. Kolej była od zawsze w moim otoczeniu być może dlatego, że od dziecka wysłuchiwałem o niej wśród moich bliskich, ponieważ do tej pory na kolei pracuje 7 osób z mojej rodziny, w tym tata. Pracuje w firmie przetwórstwa rybnego na stanowisku kontroler jakości. Praca nie przeszkadza mi w codziennej rozgrywce. Na serwerze można mnie było zobaczyć w  każdej frakcji oraz w większości firm. Wiem, że można pomyśleć, iż skacze z frakcji do frakcji ale nic bardziej mylnego. W lutym br, minie 7 lat mojej gry na PTS`ie, stąd tak wielkie doświadczenie oraz staż w większości frakcjach. W policji pracowałem czterokrotnie. Praca ta nie sprawiała mi żadnego problemu, gdyż potrafię sprawnie pracować w grupie oraz pod presją czasu. Uważam, że jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, zdyscyplinowaną oraz kulturalną. Jeśli moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie jestem przekonany, iż szefostwo nie popełni błędu i będzie w 100% zadowolone z mojej "służby".

Dziękuję za przeczytanie podania oraz liczę na jego pozytywne rozpatrzenie.

Z poważaniem Daniel (Torrcik)

• Like 11

San Fierro, 13.01.2018r

Nick: Truskawka

Id: 19442

Policja

San Fierro

Zwracam się do Pana z prośbą przyjęcia mnie do pracy w Policji na stanowisku Posterunkowego.

Nazywam się Kuba, mam 20 lat. Ukończyłem Technikum Informatyczne zdobywając wykształcenie średnie i zdałem egzamin dojrzałości.

Moje doświadczenie na serwerze w pełni odpowiada wymaganiom stawianym przez Pana. Nie boję się ciężkiej i wymagającej pracy.

Uważam sie za osobę odpowiedzialną. Powieżoną pracę wykonuję z jak największą starannością. Na serwer dołączyłem w 2014 roku i przez ten okres miałem okazję pracować w wielu firmach jak i frakcjach. Pracowałem w Pomocy Drogowej i kilka razy w Policji. Moje doświadczenie pozwoli mi na świetną współpracę z resztą grupy. 

Jestem osobą ambitną. Szybko się uczę i chętnię podchodzę do szkoleń aby zdobyć nowe umiejętności. Z łatwością nawiązuję dobre relacje z graczami. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i dążę do wyznaczonego celu. Mam nadzieję, że spełniam Pańskie wymagania i wierzę, że mojaprośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. 

Przyjmując mnie na oferowane stanowisko zyska Pan odpowiedzialnego i dobrze zorganizowanego pracownika.

Z poważaniem

Truskawka 

• Like 2

Twój nick:Mlody_00

Nick funkcjonariusza:Conti

Data otrzymania mandatu:12.01.2018r 16:05

Powód nałożenia mandatu:Utrudnianie przy pracy

Kwota:15score 80min więzienia

Dowody (screenshot/y):Niestety nie mam żadnych

Twoje wytłumaczenie:To miało być normalna rutynowa kontrola ale podczas gdy mieliśmy jechać na wagę odłączyło mnie od internetu i zalogowałem się szybko od nowa ale naczepa mi sie zbugowała i musiałem ją zrespić,lecz respawn był po drodzde na wage i pojechałęm po nią zważył mnie (dodam że miałem pełen legal i 100% i wszystko sprawne) i powiedział że dostaje mandat za utrudniani i próbowałem mu to wytłumaczyć ale się nie dało i na sam koniec dał mi mandat. Więc chcę dostać aby zwrot tych 15score.

Edited by Mlody_96
  • Like 3

Nick: Hubx

ID postaci: 86101

Wysokość zaległego mandatu: 7k 11sc 15min  x2 = 14k 22sc 30 min

Dowód:

You must be signed in to see this content

Witam

Na wstępie chciałbym się przedstawić więc cześć nazywam się Rafał jestem z regionu Dolnośląskiego ale mieszkam w Holandii,mam 21 lat  gram na serwerze od czasu nie pamiętam kiedy ale mam ( 29009) więc i w tym czasie udało mi się uzbierać ponad (4,5k Scora).

Na serwerze miałem Dłuższe jak i krótkie przerwy ukończyłem szkołę zawodową.

Może przejdę do czegoś odnośnie serwera firmach byłem takich jak Salex,Sprunk,Petrol x3 raz szef, Zoomie, ASL,Military , z kolei z frakcji pracowałem w Pomocy drogowej  więc chciałbym teraz spróbować swoich sił w frakcji jaką jest POLICJA.

Chciałbym aby moje podanie było rozpatrzone pozytywnie i było tak abym ja karał graczy którzy nieprzestrzegają prawa z kolei policja może dać mi nowe doświadczenie.Jeżeli chodzi o mą kulture osobistą jestem raczej osobą spokojną zdyscyplinowaną kulturalną.

Dane 

Nick: Huncio25

Score: +4,500

ID: 29009

Pozdrawiam

Huncio25

• Like 8

Nick: Zack (z czasem zmienione na Brico)
ID postaci: 76791
Wysokość zaległego mandatu: Utrudnianie pracy (utopienie zestawu podczas jazdy na wagę), ucieczka, jazda pod prąd 11500$ 26 score 30 minut x2 = 23000$ 52 score 60 minut
Dowód

Edited by NaimadSh

Nick: sonek
ID postaci: 86237
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie, ucieczka
Dowód: Niestety sytuacja była dość nietypowa więc nie mam ssów, Cropek może jednak poświadczyć

Nick: DOHC
ID postaci: auto uciekiniera wybuchło
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie, ucieczka
Dowód: Niestety sytuacja była dość nietypowa więc nie mam ssów, Cropek może jednak poświadczyć

Nick: Lipazy

Imię i nazwisko postaci: Lipazy Lipazy

ID postaci: 7995

• Like 1

Do tego dochodzi

Nick: Hubx

ID postaci: 86101

Wysokość zaległego mandatu: 9k 19sc 15min x2=18k 38sc 30min

Dowód:

Uciekał razem z graczem Vasus, ten ma wystawiony mandat.

Nick: ThirdCyclist46
ID postaci: 86382
Wysokość zaległego mandatu: Jazda pod prąd 2500$  6 score x2 = 5000$ 12 score
Dowód

Nick: ThirdCyclis46

ID postaci: 86383

Wysokość zaległego mandatu: ponowna ucieczka (jazda pod prąd) 2500$ 6 score x4 = 10000$ 24 score

Dowód

Nick: Rivendell

ID: Postaci: 40284

Wysokość zaległego mandatu: Skróty + ucieczka = 8000$ 20 scora, oraz 15min więzienia x2 = 16000$ 40scora i 30min więzienia

Twój nick: MrDareQ

Nick funkcjonariusza: Cefi

Data otrzymania mandatu: 15.01.2018

Powód nałożenia mandatu: Przejechanie policjanta

Kwota: więzienie 60minut

Dowody (screenshot/y): 

(wykonany z panelu gdyż nie dałem rady inaczej wykonać SS_

Twoje wytłumaczenie:

Cefi stał na moście, kontrolował Jose17
Nie zauważyłem go i przejechałem po nim.
Dodam iż Cefi nie stał na poboczu lecz na pasie ruchu
SS mówią same za siebie :)

Nie zapytał jak to się stało, nie dał się wytłumaczyć tylko od razu informacja, że wsadza mnie do więzienia....

Edited by MrDareQ

Nick: Jose17
ID postaci: 86127
Wysokość zaległego mandatu: 79/50 = 2500$ 3score + jazda pod prad =2500 6 score + ucieczka przed kontrola = 5000$ 10score 15minute jail = 10000$ 19score 15minute jail x2 = 20000$ 38score 30minute jail
Dowód

Hello so let me give you some brief information on what happened. First of all i stopped Jose17 in Los Santos where i tried to do a control on him. Then he suddenly started driving off and i got back in my car and followed him. Then we got to "the bridge" that MrDareq is talking about where everything happened. I got out of my car and went next to Jose17 burrito on the side of the road and tried to explain to him the reason i stopped him again, because i tried multiple times and he failed to understand because he had problem talking in English. Then out of nowhere MrDareq comes and passes right next to the burrito and runs me over killing me on the spot (sadly i have no ss of the moment he killed me). The fact that u said u ran over me because i was in the middle of the road doesn't help you either since i had my lights and sirens on which in any situation means that u should slow down and even stop the vehicle if required, not speed through and run the cop over. Now this isn't the first time MrDareq tried to pull off stunts like this to me. Couple of days ago (1st or 2nd day in police for me) after i pulled a stop on one of his colleagues he tried to push my car in the water. But i was trying to be fair and didn't even punish him that time, clearly a mistake from my part. I really don't understand what's the point, if he just hates the police or just tries to get me punished because i'm new but I know i made the right decision putting him in jail. 

Also one more thing, i don't know what you're trying to prove with that SS since that was after you killed me.

Here is the Jose17 situation 

This is the only image i have when i'm approaching his vehicle 

Here is him trying to push my car in the water couple of days ago 

Here is you killing me > Gyro's perspective 

Logs of me informing him why he's going to jail:

[2018-01-14 23:49:59] [Output] : Cefi: dareq

[2018-01-14 23:50:04] [Output] : Cefi: that is jail for ubuddy

[2018-01-14 23:50:12] [Output] : Cefi: 60 minutes

[2018-01-14 23:50:18] [Output] : Cefi: for attacking a police officer

Also a screenshot:

• Like 7

Witam, w związku z otwartą rekrutacją na stanowisko posterunkowego pragnę złożyć swoją kandydaturę.

Mam na imię Hubert, mieszkam w Bydgoszczy.Na świecie jestem już prawie 17 lat, w tym 3 lata na serwerze.Moje zainteresowania są ubogie, lubię motoryzacje jednak 

zdecydowanie cały swój wolny czas poświęcam na realizację swoich marzeń, są nimi ciężarówki.Swoją przyszłość opieram na zawodzie kierowcy, dlatego m.in. z tego powodu wybrałem kierunek kierowca-mechanik w jednej z Bydgoskich Szkół Samochodowych.Jestem uczniem pierwszego roku, w szkole nie idzie mi za specjalnie dobrze, jednak z przedmiotów zawodowych ciężko mi dorównać.Biegle władam językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Na serwerze pracowałem w niezliczonej ilości firm jak i również w Pogotowiu.Wszędzie wykazywałem się wysoką kulturą i zaangażowaniem.Dawno temu kilka razy powinęła mi się 

noga i dostałem kilka banów, jednak szybko się otrząsnąłem.Jestem pracownikiem który nie opuszcza firm po tygodniu bądź miesiącu, staram się zawsze dołożyć tą cegiełkę od siebie.Jestem osobą którą ciężko dąży do postawionego sobie celu i nigdy się nie poddaje.Potrafię współpracować z innymi, jednak jestem przyzwyczajony do radzenia sobie samemu nawet w tych najgorszych sytuacjach.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji.

Z poważaniem,

Hubusieek

• Like 2

Nick:Mirko

Okres czasu (od/do): 15.01-20.01

Powód:Choroba, nie mam siły wbijać na kompa

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this