Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
SonyCro

Wieczorne spotkania fanów motoryzacji :)

Recommended Posts

Witam! Grając dzisiaj w "Forze" wymyśliłem by zrobić co sobotni wieczór spotkania fanów motoryzacji. Spotkania przebiegały w mniej więcej taki sposób że na początku zebrali byśmy się na parkingu, opowiedzieli byśmy o naszych pojazdach np. śilnik, rok produkcji i przebieg. Następnie był by przejazd po mieście, oczywiście wszystko jest do dogadania się, zawszę możemy się podzielić na 2 grupy, 1.offroad  2.drift. Po wszystkim do baru i dobranoc :E

Tak więc spotkania by się odbywały co sobotę o godzinie 21:00.

29905423769153419900.gif

Czy by był ktoś chętny do takich spotkań ?

Edited by SonyCro

Godzina 19 to trochę za wcześnie. Można by zrobić takie "zloty" w sobotę, dajmy na to o 21, kiedy już chyba wszyscy pracownicy frakcji mogą się przelogować na truckerkę. Pomysł ogólnie dobry, sam bym chętnie wpadł na taką imprezę :D

W sumie nawet nie pomyślałem o tym, więc przekładamy ma godzinę 21.00 :)

Koncepcja "spotów" i wspólnej zabawy dobra :) Ale uwazam za zbędne opowiadanie o swoim samochodzie. "Mam Buffalo, jest czarne i jedzie 155 kph. Pali 100 na 100" i wiecej nie mozemy powiedziec :D 

niby ta ale jak ktoś ma moda to wtedy jego wypowiedź jest o wiele dłuższa :)

W sumie poza posiadaczami samochodów, mogli by też zjeżdżać się motocykliści, zawsze było by nas więcej. Dziś po 21 może nawet sam bym wpadł, jeśli dziś mielibyśmy zacząć to :D

Wydaje mi sie ze to byla taka bardziej przenosnia, gang :P bardziej chodzi tu o pomysl i sens spotkan graczy :P

Nie wiem moze jestem w bledzie.

No jeśli godzina 21 to jestem za. Można by się pobujać w gronie graczy takimi motocyklami. Nie mówię od razu o wyścigach, ale przejechaniu się tu i tam :).

@Lipazy Sobota jest jutro :D i z motocyklistami może być jest napisane w temacie "Wieczorne spotkania fanów motoryzacji :)" :E

@mck No i dobrze ci się wydaje, chodziło mi oto aby gracze zaczęli się bardziej poznawać i żeby były takie spotkania w miłej atmosferze :)

Uliczne wyścigi Noc na ziemi. :E  Pomysł na prawdę fajny. 

Możem zrobić takie wyścigi dla beki :D Ale na pewno nie będą zapowiedziane :D Wiadomo z jakich przyczyn :E

Dobra to teraz muszę sobie skombinować brykę. :E

Mi tak samo pomysł się bardzo podoba, jestem za ;]

Tak więc szykować pojazdy i jutro (SOBOTA) o 21:00 widzimy się na parkingu :)

Będę :D Chwilę mogę się spóźnić, bo wiadomo. Dopiero o 21 mogę przejść na truckerkę. Ale na 100% będę obecny :)

Forza horizon czy 2 ? Co do pomysłu w sumie nie wiem nie będziecie chyba zmieniać pojazdów co tydzień :)

Jestem jak najbardziej za, od następnej soboty będę uczestniczył w cotygodniowych spotach :D 

Sabre rozgrzewa już engine :D

Tak więc panowie widzimy się o 21:00 na parkingu koło fc! W spocie mogą uczestniczyć wszyscy co mają pojazd (Nie rower). Osoby chętne do rozmowy na TeamSpek3 niech wejdą na kanał prywatny o nazwie "13.Wieczorne spotkanie fanów motoryzacji!" Hasło: wsfm. Proszę przygotować swoją przemowe na temat pojazdu :) Jeżeli ktoś ma moda fajnie by było żeby rozwiną swoją wypowiedz o pojedzie np. " Witam, model mojego pojazdu to BMW 540i E34, kupiłem go 5miesięcy temu. Rok produkcji to 1993r. Pod maską kryje się silnik 4.0 Benzyna i 286KM. Auto ma już 340 tys kilometrów itp.." A ci co nie mają moda mogą wyrazić to krócej :)

TAK WIĘC PANOWIE WIDZIMY SIĘ O 21!!!

Ps. Sorki za dubla :< Można usunąć post wyżej :)

Edited by SonyCro

Liczyłem na lepszą organizację czasu, oraz na większe zaangażowanie ze strony organizatorów. Zlot przebiegł w atmosferze harmidru i braku organizacji.

Popieram. Do typowego zlotu daleko, zero organizacji. Może następnym razem będzie lepiej, może nie. Dla mnie słaba organizacja, miejsce zbyt małe. A poza tym co latanie Vortexem ma do zlotu samochodowego bo nie rozumiem? :E

Przyznaje się organizacja słaba chciałem zrobić to za szybko bo już na następny dzień :< Teraz będzie lepiej :)

A co przewidujesz jeżeli chodzi o organizację, jeżeli będę spotkanie w następnym tygodniu?

o może następne spotkanie to będą dragi na jakimś LOTnisku najlepiej LV / SF bo dużo miejsca jest
kategorie:
1/ Motory
2/ Pojazdy Osobowe (zwykłe)
3/ Pojazdy Osobowe (eksluzywne)
4/ Pojazdy Typu Pick-up - też TowTruck
5/ Pojazdy Dostawcze (busy)
6/ Pojazdy o do DMC 12t (mniejsze ciężarówki)
7/ Ciągniki Siodłowe BEZ naczepy > z naczepą 0% > z naczepą 100% > z naczepą 110% > ewentualnie jakiś prezent od adminów i naczepa + 110% np 150-200% :)
8/ Pojazdy należące do Firmy i Frakcji np TowTruck Vs Karetka itp / lub auto SALEX Vs auto Fast Cargo (osobowe auta FIRMOWE / FRAKCYJNE)
9/ Wyścigi przyjacielskie DLA FUN-u kolega Vs Kolega

Edited by radas96