Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Magik34

DayZ Standalone

Recommended Posts

DayZ Standalone, gra znana wśród społeczności jako symulator biegania, symulator maratończyka. Jest to odpowiedź czeskiego studia Bohemia Interactive na popularność moda DayZ do gry ArmA:2. Możemy spotkać wiele modyfikacji o nazwie DayZ do wielu gier, w której można strzelać i jest w miarę otwarty świat. Tak również powstało kilka tytułów wzorowanych na tej pozycji, na przykład jak Minecraftowe DayZ znane jako darmowe Unturned na platformie Steam. Mimo wszystko, DayZ Standalone deklasuje swoich przeciwników i mimo że jest jeszcze we wczesnej fazie Alpha, nie żałuję wydanej złotówki na tą grę. Tak jak około 2/3 grających w tą grę. Standalone wyróżnia się nowym sposobem rozgrywki, wiele przedmiotów, crafting, wiele nowych miejsc na mapie, choroby, złamania. I nawet, jeżeli w grze obecnych jest milion bugów, jest tragicznie zoptymalizowana(co jednak jest zapowiedziane jako do naprawienia w roku 2015 w pierwszym kwartale) nadal uwielbiam czas który spędzam w DayZ z kolegami!

Link do GryOnline

You must be signed in to see this content


PS: Jak ktoś gra w DayZ, to piszcie w temacie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem na MTA, ale to całkowicie kiszka jak dla mnie, nie ma klimatu, tak jak w DayZ, mapka dosyć mała, brak zalesienia, nie da się leżeć.. Takie tam.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem wiesz, nigdy w DayZ nie grałem i nie znam tego klimatu więc MTA mi odpowiada, zagrać w DayZ też nie zagram bo na moim sprzęcie to z pewnością nie ruszy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cyka moze ktos jeszcze? Ostatnio zakupilem bo teraz w eleganckiej cenie mozna dostac i bardzo wciaga, jest nawet polski serwerek jakby ktos byl chetny :D DayZ Pandemic Polska na osobnym launcherze z modami dla zainteresowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines